דוקטור של משרד (DMIN) בחוכמה מאורסת

כללי

תיאור התכנית

תוכנית DMIN שלנו פתוחה למגוון תחומי עניין ותחומי עניין. הוא נועד לטפל במגוון של בעיות כמעט בכל תחום של דאגה אנושית ואקולוגית. תוכנית הדוקטורט שלנו מוקדש לעזור לך לעצב וליצור ציוויליזציה גלובלית חדשה, כך המין האנושי יכול ללמוד לפעול כמנהלים אחראי אחראי של המערכת האקולוגית הפלנטרית שלנו.

בכל רמה בתהליך הדוקטורט, אתה נתמך על ידי חונכים ומאמנים. תידרשו לקחת קורסים ליבה מסוימים ותהיה לכם החופש לעצב את שאר התוכנית בהתייעצות עם המנטורים שלכם ודיקן לימודי התואר הראשון.

התלמידים יכולים לבחור קורסים מתוך או בתוך מקום או בכל מקום. משמעות הדבר היא שאם יש קורס אתה צריך לקחת את זה מוצע דרך מוסד אחר, אתה חופשי לעשות זאת. קורסים של אדם ב-אדם זמינים גם עבור אשראי דוקטורט.

כדי להחיל את התוכנית DMIN שלנו נא לכתוב דיקן ללימודים מתקדמים, ד"ר ג'ורג'י סאבו (g.szabo@ubiquityuniversity.org) שיפנו אליך ולדון השאיפות שלך ואת הפוטנציאל Pathway . כל דוקטורנטים חייבים לספק תמלילים של החינוך הקודם ולכתוב חיבור המציין את תחום המחקר שהם רוצים לחקור.

דרישות

סטודנטים לדוקטורט חייבים להשלים ארבעה קורסים ליבה המוצעים על ידי Ubiquity University וכן לכתוב עבודת דוקטורט. את שאר הקורסים ניתן לקחת מ- Ubiquity או ממקומות אחרים כקורסים ספציפיים הקשורים לתחום הלימוד שנבחר.

4 קורסים עיקריים:

  • עבודת הדוקטורט כתיבה ושיטות מחקר עם ד"ר Gyorgyi Szabo (4 נקודות זכות)
  • ספרים נהדרים עם ד"ר ג'ים גאריסון וד"ר גיאורגי סאבו (3 נ"ז באתר)
  • חוכמה בקיצוץ קצה הציוויליזציה עם ד"ר ג'ים גאריסון ואחרים (4 נ"ז באדם)
  • Ubiquity Chartres האקדמיה, הפגישה השנתי בשארטר, צרפת (4 נקודות זכות אדם)

לתשומת לבך, את החוכמה בקצה החיתוך של הציביליזציה וקורסי Ubiquity University Chartres Academy ניתן להחליף Ubiquity University אחרת של Ubiquity University המוצעת קורס בהמתנה להסכם עם דיקן הלימודים לתארים מתקדמים.

סך הכל: 15 נקודות זכות

דרישות אשראי

36 נקודות זכות יש להשלים מקורסים בתוספת 24 נקודות זכות עבור עבודת הדוקטורט, בהיקף של 60 נ"ז.

שכר לימוד ועמלות

סך כל שכר הלימוד ועמלות עבור התוכנית כולה = 18,000 $ עבור 60 דמי אשראי ($ 300 לכל אשראי) *, שכר דיסרטציה, דמי יועץ ראשי, וכן דמי בוחן חיצוני.

* סך הכל עבור קורסים עשויים להשתנות אם קורסים נלקחים מחוץ מקום בכל מקום כמו מחקר עצמאי. יש תשלום העברה של $ 100 לכל אשראי עבור כל הקורסים נלקח מחוץ מקום.

קורסים אישיים יכללו עלויות לוגיסטיקה (עבור לינה ולינה למשל) שאינם נכללים בעלויות לעיל.

דרישות הקבלה

  1. על הסטודנטים להיות בעלי תואר שני או שוויון זה. שוויון ערך מורכב מהכשרה מתועדת מעבר לתואר ראשון השווה בשעות ובדרישות לתואר שני.
  2. יש להגיש בקשה להתקבל Ubiquity University .
  3. מעודדים את התלמידים להשתייך לספריית מחקר אקדמית באזור שבו הם מתגוררים.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... קרא יותר

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. קרא פחות
ארה"ב מקוונת , Chartres + 1 יותר פחות