דוקטור לפסיכולוגיה קלינית

כללי

תיאור התכנית

דוקטור לפסיכולוגיה קלינית, Psy.D. - Statesboro

דרישות תואר: 114-124 שעות אשראי

יש לנו יותר מ- 900 סטודנטים לתארים מתקדמים העומדים בתואר ראשון, ומעל 60 סטודנטים לתארים מתקדמים נרשמים לתכניות לתואר שני או לתואר שלישי. ברמה הראשונה לומדים 700 סטודנטים לתואר בוגר בקמפוס סטייטסבורו שלנו, ו -200 סטודנטים לומדים תואר ראשון או תואר ראשון בקמפוס ארמסטרונג שלנו בסוואנה, המציע גם תעודה בניתוח התנהגות יישומית.

מאגנים גדולים לומדים את הידע הבסיסי בפסיכולוגיה, בוחנים את רוחב המחקר של השדה באמצעות מסלולי התואר המקיפים שלנו (Statesboro) או ניסויים (ארמסטרונג). מסלול מדעי המוח החדש שלנו מציע לתלמידי תואר ראשון באוניברסיטת ארמסטרונג את ההזדמנות להשיג הבנה של קשריה של פסיכולוגיה עם ביולוגיה וכימיה.

התואר הראשון בקמפוס ארמסטרונג מספק לסטודנטים קטין המשלים את יעדיהם החינוכיים והקריירתיים. התלמידים עוזבים את התוכנית לתואר ראשון עם הבנה בסיסית של מדעי הפסיכולוגיה ויישומה, כולל ניתוח נתונים, כתיבה וחשיבה ביקורתית. בעזרת כישורים אלה הם מוכנים להיכנס לכוח העבודה או להמשיך בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה או בתחומים קשורים.

סטודנטים לתארים מתקדמים בתוכנית הניסוי שלנו לטרשת נפוצה זוכים לעומק רב יותר בפסיכולוגיה ככל שהם עוסקים במחקר תחת פיקוחו של חונך סגל. לסטודנטים יש גם אפשרות ללמוד על הוראת פסיכולוגיה באמצעות הדגשת ההוראה האופציונאלית שלנו. בוגרי התכנית לטרשת נפוצה עובדים במגזר הציבורי או הפרטי, או ממשיכים לתואר דוקטור.

סטודנטים לתארים מתקדמים רודפים אחר Psy.D. בפסיכולוגיה קלינית מתכוננים להעביר טיפול פסיכולוגי לאנשים באזורים כפריים. הם לומדים כישורי הקשבה וטכניקות טיפוליות בכיתה ואז צוברים ניסיון מפוקח בתרגול טכניקות אלו עם לקוחות במגוון מסגרות קהילתיות.

מכון המחקר לבריאות הכפרית משלב הזדמנויות מחקריות עם הוצאת קהילה וחינוך. בוגרי ה- Psy.D. התוכנית מוכנה להגיש בקשה לרישיון במדינת גאורגיה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... קרא יותר

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations קרא פחות
סטייטסבורו , סוואנה , היינסוויל + 2 יותר פחות