קרא את התיאור הרשמי

דוקטור לפילוסופיה (PhD) במדעי המחשב

הדוקטורט בתכנית למדעי מחשב הוא מנוהל על ידי המכללה ללימודי המוסמכים. המחלקה למדעי מחשב הקימה המדיניות ודרישות לתכנית הדוקטורט שלה על הבסיס של המדיניות ודרישות של כל התוכניות לתואר שלישי מנוהלות על ידי המכללה ללימודי המוסמכים. מסמך זה צריך לענות על רוב השאלות הנפוצות אודות הדוקטורט במחשב תכנית למדע. עם זאת, כל הקוראים מוזמנים לעיין בועדת בוגר המחלקה למדעי המחשב, כמו גם את מכללת הבוגר למידע נוסף.

ייחודה של תכנית הדוקטורט שלנו

תוכניות דוקטורט הן שונות במהותו מתוכניות התואר הראשון או שני. כמו תוכניות אחרות, דוקטורנטים להשיג רמת ידע בסיס דרך עבודה כמובן. ההבדל, לעומת זאת, מגיע עם מחקר. בעוד ראשון של התלמיד או של מורה יכול לבצע פרויקט מחקר, זה רק מספק השלמה לעבודה כמובן ומונחה על ידי יועץ סגל ברור. מחקר דוקטורט הוא המוקד של המחקרים של דוקטורנט. מחקר דוקטורט הוא הרבה יותר עצמי מודרך וגישוש מהמחקר שנעשה בתוכניות האחרות. מעסיקים עתידיים בדרך כלל לבחור דוקטורנטים על האיכות והמקוריות של מחקר התזה שלהם, לא את ציוניהם בעבודה כמובן. משקף את המיקוד הזה, את חלק הארי של זמן ומאמץ בלימודי הדוקטורט של סטודנט הוא בילה על מחקר תזה.

בשנות שלושים ותוספת האחרונות, מדעי מחשב התפתח דיסציפלינה אקדמית עשירה. אבל מחשבים וחישוב גם לשחק תפקיד מפתח בתחומי מחקר רבים, לרבות (אך לא רק) בהנדסה, ביולוגיה, מתמטיקה, פיסיקה, כימיה, כלכלה וחינוך. על רקע כזה, תכנית הדוקטורט בינתחומי שלנו מייצרת אנשי מקצוע מדעי המחשב מסוגל הוראה וביצוע מחקר מקורי ברמת האוניברסיטה, כמו גם בהגדרות מקצועיות תעשייתיות או אחרות.

תכנית הדוקטורט בינתחומי במדעי מחשב מציעה מחקר בשני התחומים מסורתיים ובין-תחומיים כגון ביואינפורמטיקה ומודלים אקולוגיים. הסגל שלנו במדעי מחשב מעורבים בחזית מחקר בכריית נתונים, מערכות מבוזרות, ומחשוב אבולוציוני ומבוסס סוכן. קיצוצינו תחומיים עבודה בכל תחומי הקמפוס, עם דגש נוכחי בביואינפורמטיקה, הדמיה חישובית, הנדסה חישובית, ומודלים אקולוגיים. הסגל שלנו לפרסם בכתבי עת וכנסים במדעי מחשב יוקרתיים, יש מענקי מחקר משמעותיים מהסוכנויות פדרליות (כגון NSF, NIH, DOE, וDOD), ומכהן במערכת לוחות, ועדות ועידה, לוחות סקירת קרן הלאומית למדע, ומוביל מקצועיים חברות.

דוקטורנטים צפויים לכלול קורסים ממעבר לתחום המסורתי של מדעי מחשב. הם עודדו את התלמידים לשקול נושאי מחקר המשלבים מדע מחשב עם דיסציפלינות אחרות. יש מחלקת מגוון רחב של מינויי סגל משניים עם אינטרסים עיקריים בתחומים אחרים שעשויים לשמש כיועץ התזה של תלמיד.

דרישות מינימום לקבלה לתכנית הדוקטורט

ציוני התואר ומשביעי רצון של תואר ראשון בבחינת בוגר שיא הסעיף הכללי (GRE) נדרשים מכל המועמדים. מועמדים יוערכו על בסיס הפוטנציאל שלהם למצוינות במחקר, כמו להישפט מהרקע האקדמי שלהם, ציוני מבחנים, ניסיון ומכתבי המלצה רלוונטי. אנו מודים לתלמידים שאנו מאמינים הם סיכוי הטובים ביותר להצליח ולשגשג בתכנית. עיין בסעיף הבא לדרישות מנות יישום מלאים ומועדים.

מועמדים שהשפה היא לא אנגלית או שחינוך פורמלי נערך בשפה שאינה אנגלי חייבים להיות מבחן אנגלית כשפה שנייה ציון (TOEFL) של 550 (או 213 במבחן מבוסס מחשב או 90 עם מבוסס אינטרנט מבחן) ומעלה. כדי להיחשב לassistantship הפיננסי מהאוניברסיטה, חייבים להיות מועמדים ציון TOEFL של 600 (או 250 במבחן מבוסס מחשב או 100 עם מבחן אינטרנט-בסיס) ומעלה.

מועמדים שיש להם רישומים אקדמיים חזקים במשמעת שונה וחסרים רקע במדעי מחשב מקובל (בדרך כלל כוללים לפחות קורסים במבני נתונים, ארגון מחשב, ושפות תכנות) עשויים להתקבל באופן זמני. זמני המתקבלים יידרשו כדי להשלים תכנית מאושרת של עבודה מתקנת בתוך השנה הראשונה ללימודים.

החלים על תכנית הדוקטורט

תלמיד מעוניין בתואר דוקטור במדעי מחשב להגיש מנות יישום מלאה כולל:

  • את טופס הבקשה
  • תמלילי מכללות מלאים
  • הצהרה של מטרה וניסיון (זמין כחלק מהחבילה)
  • שלושה מכתבים המלצה
  • בוגר שיא בחינה (GRE) ציונים כלליים
  • מבחן אנגלית כשפה שנייה (TOEFL) ציון אם השפה האם שלך היא לא אנגלית או אם החינוך הפורמלי שלך כבר נערך בשפה שאינה אנגלי.
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי College of Engineering and Mathematical Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date