קרא את התיאור הרשמי

דוקטור לפילוסופיה (Ph.D) בהנדסת מכונות

אנו מציעים תואר דוקטור (Ph.D.) בהנדסת מכונות לתלמידי מוסמך. הנכס העיקרי של התכנית לתואר השני בהנדסה המכנית UVM הוא הגורם האנושי שהוא הסגל המסור שלנו וצוות, ותלמידים בעלי מוטיבציה.

תכנית לימודים

אנחנו ברציפות לעדכן הלימודים שלנו כדי לתת מענה לנושאים מודרניים בהנדסת מכונות, ולהציע כחוט לקורסים במכניקה ניסיוני, חישובית תיאורטי. רוב הסטודנטים לתואר השני שלנו הם במשרה מלאה ועוסקים באופן פעיל בפרויקטי מחקר עם חונכי סגל אחד או שניים שיוקדשו להצלחה שלך. גודלה של התכנית מאפשר לך גם יש לי קרובות אינטראקציות עם שאר הסגל, ולהשתתף באופן קבוע בחייו של התכנית באמצעות סמינרי סטודנט לתואר שני ומצגות דובר הוזמנו.

בוגר

אנו מחפשים באופן פעיל להודות קבוצה מגוונת של סטודנטים בהנדסת מכונות כדי לענות על האתגרים העכשוויים של החברה שלנו. עד כה, הבוגרים שלנו השיגו קריירה מוצלחת באקדמיה כפרופסורים מכובדים, בתעשייה כמהנדסים ויזמים, ובתפקידי ממשלה כדירקטורים תכנית עבור סוכנויות לאומיות מימון או מדענים במעבדות לאומיות.

סגל ומחקר

הצלחתה של התכנית לתואר השני שלנו היא לבנות על סגל מכובד מחקר שזוכה להכרה ארצית ובינלאומי באמצעות חדשנות, הפצת ידע בכתבי עת רבה-השפעה, ופרסים מחקר. לאחרונה, הסגל שלנו זכה בפרסים גדולים מ משרד ההגנה, משרד האנרגיה, נאס"א, ואת הקרן הלאומית למדע, וכולל את מקבלי חוקר צעיר ופרסי קריירת NSF. ברור, המיקוד שלנו הוא ליצור סביבת מחקר שהיא בין-תחומי ביותר ושיתוף פעולה שממנו התלמידים שלנו יכולים לשגשג.

אנו מנהלים את מגוון מחקרים רב תחומיים על פי הנושאים הבאים: מבנים חכמים, הנדסת אווירונוטיקה וחלל, מערבולת, נוזלים מורכבים, מכניקה Multiscale, מיקרו וננו הנדסה, ננו, Biomaterials, קצירת אנרגיה, המרה חפצים, מערכות בקרה, ייצור פולימרים, ו סימולציה באמצעות מחשוב עתיר ביצועים.

הודאה

בעוד יישומים שלמים נסקרים ברגע שהם מתקבלים, אנו מעריכים את סבלנותך עד להחלטת ההודאה הוא עשה. המועדים להגשת בקשה הם: פברואר 1 עבור קבלה בסתיו. ספטמבר 1 לקבלת האביב.

כישורי מבקש

התכנית לתואר השני בהנדסה המכנית מבקשת למשוך סטודנטים מצטיינים. כל תלמיד חייב לעמוד בדרישות הכלליות לקבלה כפי שתואר על פי תקנות האוניברסיטה ורמונט בוגר המכללה. בדרך כלל, התלמידים להיכנס לתוכנית הדוקטורט קיבל תואר MS בהנדסת מכונות או בתחום הקשור במדעי ההנדסה או פיזית. בקשות מתקבלות מארצות הברית וברחבי העולם.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי College of Engineering and Mathematical Sciences »

This course is Campus based
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
3 - 5 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date