דוקטור לפילוסופיה בלימודי תרגום

כללי

תיאור התכנית

תרגום, אף שהוא נוהג עתיק כמו קיומם של שפות שונות בקרב האנושות, הופך לחשוב יותר ויותר מבחינה חברתית בחברות ובכלכלות רב-לשוניות והכלכלתיות של אפריקה.

הדוקטור לפילוסופיה בלימודי תרגום הוא מסלול לימודים מבוסס מחקר מתקדם שנועד להכין מועמדים לתרום תרומות משמעותיות במחקר, בחינוך אוניברסיטאי וייעוץ בתחום דינמי ומתרחב זה. זה לוקח 3-4 שנים להשלים ועולה שכר לימוד של Kshs.90, 000.00 (900 $) לסמסטר. הדרישה היא תואר שני עם מינימום ממוצע ציונים של 3.0. צריכות הן בכל ספטמבר.

flags

דרישות קבלה

כדי להתקבל לתוכנית דוקטורט AIU , על המועמד להחזיק בתואר שני מטעם AIU או ממוסד המוכר על ידי הסנאט של AIU . מעבר להחזקת תואר, על המועמד להיות בעל אמצעי מצטבר של לפחות B בלימודי התואר השני שלו ועליו להפגין יכולת במחקר אקדמי. דרישות מינימום ספציפיות של התוכנית יחולו.

במקרים חריגים, הסנאט, בהמלצת כל אחד מבתי הספר, רשאי להצטרף לתכנית לדוקטורט, מועמדים אשר אכן הם בעלי תואר שני, בתנאי שמועמדים כאלה, על בסיס העבודה המחקרית, המקצועית והאקדמית שעשו, יכולים להדגים שהם כשירים היטב לביצוע עבודת דוקטורט.

מתי להגיש

בקשות לתכניות הרגילות נסגרות בדרך כלל ב -15 בדצמבר לצריכת ינואר, 15 באפריל לצריכת מאי, ו -15 באוגוסט לצריכת ספטמבר.

כדי שסטודנטים בינלאומיים יתקבלו בקבלת ספטמבר, טופס הבקשה שלך היה צריך להישלח עד אפריל, לקראת צריכת ינואר היית צריך לשלוח את בקשתך עד ספטמבר, ולקבלת אפריל היית צריך לשלוח את טופס הבקשה שלך עד ינואר.

עבור התוכניות המבוססות על בתי הספר, בקשתך צריכה להגיע אלינו לא יאוחר מה -10 במרץ בחופשות אפריל, 10 ביולי בחופשות אוגוסט וב -10 בנובמבר בחופשות דצמבר.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... קרא יותר

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. קרא פחות