דוקטור למנהל עסקים - DBA

כללי

תיאור התכנית

דוקטור למנהל עסקים - DBA

הרופא למנהל עסקים (DBA) מציע למנהלים בכירים תואר דוקטור מקצועי או שווה עסקים וניהול של תואר דוקטור למשפטים או דוקטור לרפואה. זוהי הרמה הגבוהה ביותר של ידע מקצועי ואקדמי, יחד עם היכולת ליישם את הידע הזה על ייצור והערכת פתרונות חדשים לבעיות חשובות. בית הספר לניהול השוויצרי הוא בית ספר לעסקים מוסמך בינלאומי, כאשר הקמפוס הראשי שלו הוא ברומא, איטליה.

119474_01.jpg

למה לבחור לעשות DBA?

לימודי DBA הם אחד הדרגים המאתגרים והגמולים ביותר בחינוך הגבוה. בית הספר לניהול השוויצרי (SSM) פיתח תוכניות דוקטור מצטיינות. לתכניות אלה תכונות ייחודיות, אשר מוסיפות לבוגרים ערכים משמעותיים מעבר לתואר הרופא המתגמל.

מועמדי הרופאים שלנו נתמכים על בסיס פרטני על ידי פרופסורי SSM וגם פרופסורים אורחים ממגוון רחב של אוניברסיטאות בינלאומיות.

איך זה עובד?

אתה תצטרף ל- DBA עם אתגר עסקי ספציפי הדורש פיתרון מעשי: למשל כיצד לעצב ארגון מהיר ומתאים; כיצד להפעיל מדעי התנהגות כדי לשפר את קבלת ההחלטות האסטרטגיות; כיצד לפרוס ניהול כישרונות לבניית צבא יזמים.

ה- DBA בנוי לתמוך בך בפיתוח החשיבה שלך, מסגור האתגר ויישום, הערכה ותקשורת של פתרונות, שיש להם השפעה אמיתית ומעשית.

מֶשֶׁך

ל- DBA משך זמן של 4 סמסטרים (שנתיים) ומחייב רכישת 120 ECTS המחולקים כדלקמן:

 • 30 נקודות זכות בהגשמת 5 מודולי שיטות מחקר (6 נ"ז למודול)
 • 90 נקודות זכות דרך עבודת הדוקטורט

תאריך התחלה

SSM מציעה מדיניות הרשמה פתוחה, שמשמעותה שאינך צריך לחכות לצריכה כדי לגשת לתוכנית DBA, אך אתה יכול להתחיל את הרגע בו אתה מקבל את ההחלטה.

מצב לימוד

תכנית ה- DBA מבוססת על מודל לימודי מונחה-תרגול ומשרה חלקית. לימודים באתר, למידה מבוססת-אינטרנט, למידה מעורבת, למידה מרחוק - כל אלה משולבים בלימוד מבוסס-עבודה, הנתמך על ידי אימון שיטתי או בפיקוח על ידי אנשי סגל והוראה.

מודולים

 • שיטות מחקר
 • מנהיגות 360 מעלות
 • שיטות כמותיות
 • שיטות איכותיות
 • כלים חיוניים
 • תזה

119476_04.jpg

דרישות כניסה

סיימה תואר שני (או שווה ערך) או ניסיון מקצועי ארוך טווח (מסלול כניסה מבוסס עבודה) והוכחות לתחום מיומנויות מסוימות במקרה פרטני; עדות למיומנות בשפה האנגלית ו / או הגרמנית.

עדויות

"אני אדם עובד והצטרפתי ל- SSM כסטודנט בוגר מכיוון שרציתי לעסוק במנהל ניהולי עסקי. SSM מספקת את ההדרכה שאני זקוק לה. חוגים נערכים בקבוצות קטנות באווירה משפחתית שבה סטודנטים ומרצים מתקשרים עם קלות. אני חייב להודות למרצים על תשומת הלב המוקדשת לכל אחד מאיתנו בכיתה. זה עזר לבנות את הביטחון העצמי שלי. אני מצפה להמשיך בהתפתחות המקצועית שלי ב- SSM. "
ג'אז פ. ג
סטודנט ל- SSM DBA


"התוכנית לתואר ראשון (Hons) בבית הספר למינהל שוויצרי היא מצוינת. המדריכים מקנים את כל הידע הדרוש וחולקים את החוויות שלהם הדרושים כדי לעבוד בהצלחה בסביבה תחרותית. אם אתה לומד קשה בכיתה בזמן שלך הפנוי אתה פונה ללא הפסקה למשרות מעניינות, לא תתקשו למצוא עבודה. הציעו לי שתי משרות במהלך הלימודים. החלטתי לקבל אתגר חדש בבריטניה. למרות ששינוי המדינה, אני ממשיך ללמוד בבית הספר השוויצרי של ניהול, רומא דרך למידה מרחוק. הייתי ממליץ על תוכנית התואר הראשון בהונוס ב- SSM. "
ריקרדו גוטהילף
סטודנט לתואר ראשון SSM


"הלכתי לבית הספר לניהול השוויצרי ברומא לתכנית הפרסים הכפולים של BBA ואני בטוח שמח שעשיתי! מידות הכיתה היו נהדרות, המורים היו מועילים והגעתי לעבודה עוד לפני סיום הלימודים. עכשיו אני ב קריירה שאני אוהבת ולא יכולתי להיות מאושרת יותר. "
ג'ואן Chemiron
יועץ HRM בתוכנית המזון העולמית - בוגר SSM


"כסטודנט שלמד זמן רב באמריקה, שמתי לב שיש הרבה סטודנטים שיכולים לעשות את מה שאני כבר עושה. SSM נותן לי את אותו צעד נוסף קדימה בחיי ובקריירה שלי שלא יכולתי לבקש בכל מקום אחר!"
מסחרו קקומוטו
סטודנט ל- SSM BA (Hons)

אנא שלחו את בקשתכם או כל שאלה שיש לכם לכתובת הדוא"ל הבאה: info@ssm.swiss. תוכל להוריד את טופס הבקשה שלנו ולמצוא את נהלי הבקשה המלאים באתר האינטרנט שלנו בכתובת https://ssm.swiss/doctor-of-business-administration-dba/.

מידע אחר

 • תאריך התחלה: פתח את ההרשמה
 • תאריך סיום: לאחר סיום (שנתיים בערך)
 • מועד אחרון לבקשה: אין
 • הקמפוס: זהה לאחרים (רומא, איטליה)
 • שפה אנגלית
 • סוג המחקר: משולב
 • משך הפעילות: 2 שנים
 • מוצע במשרה מלאה ובמשרה חלקית
 • שכר לימוד: 25000 אירו
עדכון אחרון: נובמבר 2019

אודות בית הספר

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... קרא יותר

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. קרא פחות