דוקטור למינהל עסקים (DBA)

כללי

תיאור התכנית

נוטינגהאם עסקים בית הספר גאה להיות אחד הדוקטורט הוותיק במנהל עסקים (DBA) בבריטניה אשר חגגה את יום השנה ה -20 שלה בשנת 2018 עם מעל 100 השלמות. במהלך התכנית אנו מציעים למנהלים בכירים, ליועצים עצמאיים ולאקדמאים בכירים הזדמנות לקבל תובנות חדשות רלוונטיות שיידעו ויפתחו את פרופיל הקריירה שלכם ויעשו תרומה לקידום השיטות העסקיות ו / או המקצועיות.

עבדנו עם משתתפים מארגונים פרטיים ופרטיים יוקרתיים רבים, ביניהם CapGemini Iberia, האומות המאוחדות, בית הספר למנהל עסקים של נובה, שגרירות עומאן בארה"ב ו- KPMG, בין היתר.

NBA DBA נועד לשפר את הנוהג העסקי והמנהלי שלך באמצעות פיתוח היכולות האישיות, האינטלקטואליות והאקדמיות שלך, באמצעות פרויקט מחקר אקדמי גדול. המחקר שלך יגרום תרומות מוכרות אקדמית לשדות שבחרת, ובכך לספק לארגונים פרטיים במגזר הציבורי עם תוצרי מחקר ברמת הדוקטורט, כי השפעה על המדיניות והפרקטיקה.

DBA שלנו יש מבנה קורס חדשני המאפשר לסטודנטים יש אפשרות להגיש את עבודתם בצורה של מסמכים קונבנציונליים (מסלול א ') או בסגנון של עבודות אקדמיות (מסלול ב'). צוות הקורס וצוות הפיקוח יפעלו איתך על מנת להבטיח שתבין את המסלולים והאפשרויות השונים העומדים לרשותך על בסיס שאיפותיך ותחומי העניין שלך.

ה- DBA נועד לעזור לך:

 • לחקור את היחסים בין תיאוריה לבין תרגול, בין הבנת העולם לבין שינוי.
 • לפתח את השיפוט שלך, ראיית הנולד, וניתוח בעיות על ידי יישום מיומנויות תיאורטי ופלילי לחומר המחקר הנגזר החקירות שלהם.
 • לפתח אותך כמתרגל רפלקטיבי בעל יכולת הסתגלות אינטלקטואלית ואישית כדי להתמודד עם שינוי ארגוני ועמימות.
 • לפתח מיומנויות תקשורת שיאפשרו לכם לתקשר בצורה יעילה עם קהילות אקדמיות וניהוליות ועסקיות, ולפעול כמתורגמנים בין השניים.
 • לסייע לך לעצב וליישם פרויקט מחקר בגבולות הידע בתחומי המקצוע והניהול שלך ובכך לתרום ידע אקדמי ומקצועי בפועל.

נוטינגהאם עסקים יש גם הסמכה EQUIS ו AACSB. אנחנו גם מדורגת למעלה 95 העליון עסקים אירופה בתי הספר Financial Times (FT).

מה תלמד

DBA שלנו דורש מחויבות, אנרגיה ועבודה קשה. בתמורה, אתה תהיה מסופק עם חוויה מגרה פיתוח החיים שיפור עם הפרס של ההסמכה מוערך יותר ויותר.

שלב 1 (24 חודשים)

 • מבוא ל- DBA
 • מבוא לסקירת ספרות
 • מבוא למתודולוגיה מחקרית (כולל מחקר ניסיוני) (60 נ"ז)

להלן המבנה של DBA החדש:

שלב 2 (24 חודשים)

 • תזה (300 נ"ז)

איך מלמדים אותך

למה ללמוד DBA בבית הספר נוטינגהאם עסקים?

דוקטורט למינהל עסקים הוא בעל תואר מוסמך, בעל מעמד אקדמי זהה לתואר שלישי. כסטודנט ניתן, אם כן, לצפות לחוויה מאתגרת, מתיחה, תובענית הנערכת באווירה מעוררת של ויכוח אינטלקטואלי ואקדמי.

DBA שלנו שואפת להיות השפעה רחבה יותר בעולם ההשפעה, ומאפשר לך לתרום תרומה חשובה לחברה, תרבות ועסקים. נושאי הפרויקט נוטים להתמקד בנושאים אסטרטגיים הנמצאים בתוך הארגון של המבקש והם מורכבים מספיק כדי להצדיק מחקר בקנה מידה גדול.

ה- NBA DBA מיושר לרמה 8 של מסגרת QAA להשכלה גבוהה באנגליה, ויילס וצפון אירלנד (FHEQ) ו- AACSB Standard 9. NBS היא חברה פעילה במספר מועצות דוקטוראליות בינלאומיות כולל באמנויות

סוג המחקר

DBA שלנו מספק גישה ייחודית להתפתחות אישית ומקצועית. אתה תהיה צפוי להיות קשר קבוע עם צוות הפיקוח שלך לייצר עבודה המבוססת על המחקר שלך על מנת להעריך את ההתקדמות.

עם דגש חזק על ניהול מקצועי ומקצועי; DBA מקשר את המחקר קפדני של בעיות מבוססות עבודה ונושאים לפיתוח אישי ומקצועי. דבר זה מסייע בהעברת הלמידה לפרקטיקה ארגונית וניהולית.

כסטודנט DBA, תוכלו לקחת מודולים מתודולוגיה מחקר, ביקורת ביקורתית ופיתוח קונספטואלי. אתה תהיה צפוי לייצר עבודה קבועה המבוססת על המחקר שלך.

פיקוח ותמיכה

כל התלמידים מוזמנים לדון בכל בעיה עם הממונה עליהם או עם מנהלי התוכנית של DBA או עם נציג הקורס DBA שלהם.

זה בדרך כלל מורכב מנהל המחקר (אדם עם המומחיות הגדולה ביותר של הפרויקט) ומנחה השני. אם אתה משתף פעולה עם חברה או מוסד, ייתכן שיהיה לך גם מפקח שלישי.

פרויקטים יכולים להיות בין תחומיים ולצייר על ידע משני בתי ספר או יותר. כל התלמידים מוזמנים לדון בכל בעיה עם הקורס המקצועי דוקטורט הקורס שלהם דוקטורט מקצועי נציג הקורס.

צוות המינהל של בית הספר לדוקטורט יהיה נקודת הקשר הראשונה שלך לתארים מחקריים ויעזור לך לאורך כל תהליך היישום. אם אתה מצליח ביישום שלך, הם יהיו שם כדי לסייע לך לאורך כל תקופת המחקר.

קריירות ו workability

המטרה העיקרית של תוכנית DBA היא לאפשר לך, התלמיד, להרוויח תואר DBA שיסייע לך למנף את הקריירות שלך ו / או לעשות מעבר לרמות הגבוהות ביותר של האקדמיה. באמצעות התוכנית שלנו, אנו מציעים למנהלים בכירים, יועצים עצמאיים ואנשי אקדמיה בכירים הזדמנות לקבל תובנות חדשות רלוונטיות שיידעו ויפתחו את פרופיל הקריירה שלכם ויעשו תרומה לקידום השיטות העסקיות ו / או המקצועיות.

עבדנו עם משתתפים מארגונים פרטיים ופרטיים יוקרתיים רבים, ביניהם CapGemini Iberia, האומות המאוחדות, בית הספר למנהל עסקים של נובה, שגרירות עומאן בארה"ב ו- KPMG, בין היתר.

DBA מותאמת לארגונים עסקיים

DBA שלנו הוא דוגמה מצוינת כיצד אנו מאפשרים לאנשים להשיג כישורים מכובדים תוך התחייבות המחקר כי הוא התמקד, ומועיל, שלהם ארגונים ומגזרים. הקורס הוקם מאז 1998, אך בשנת 2007 השקנו את הקבוצה הראשונה שגויסה באופן בלעדי מסין. הסטודנטים נלמדים בנוטינגהם ומבצעים מחקרים בארגונים שלהם בסין, הכוללים מותגים מרכזיים כמו נייקי, אינטל ומוטורולה.

בוגרים בולטים

אנחנו אוהבים לשמור על קשר עם כל תלמידי העבר שלנו כדי לראות מה הם היו עד במשך השנים. הבוגרים הבולטים עבור הקורס DBA שלנו כוללים:

 • עמנואל פרובסט, מנהל, מדיה ומדריכים דיגיטליים, מחקר שוק הצרכנים בקנטאר מילורד בראון וב- UCLA
 • סו שפרד, מנהלת המידלנד המזרחית רשת טראומה גדולה ומזרח המידלנדס Spinal Network

המלצה לסטודנטים

"נהניתי מאוד לחשוב על מתודולוגיות ועל זוויות שונות כדי לחקור מחדש נושאים עכשוויים, וזה עוזר להוציא אותי מהגישה הנוכחית לכיבוי אש שניסינו כל יום, לבחון מחדש את הבעיות שאנחנו מתמודדים איתן, ולגשת אליהם יותר הוליסטית, עם השקפה רחבה יותר ומחשבה עמוקה יותר ".

אנה LQ ג 'נג, סין DBA התוכנית

דרישות כניסה

בְּרִיטַנִיָה

 • תואר MBA, MBA או תואר שני במינהל עסקים, ניהול או ארגון.
 • מינימום של חמש שנות ניסיון בתפקיד בכיר בהנהלה.
 • היכולת לערוך מחקר ולכתוב תזה ברמת הדוקטורט.

בינלאומי

 • תואר MBA, MBA או תואר שני במינהל עסקים, ניהול או ארגון.
 • מינימום של חמש שנות ניסיון בתפקיד בכיר בהנהלה.
 • היכולת לערוך מחקר ולכתוב תזה ברמת הדוקטורט.
 • סטודנטים בינלאומיים חייבים להיות ציון IELTS של לפחות 6.5 עם מינימום של 6.0 בכל הרכיבים.

אלה ללא הכשרה מאסטרס אבל עם ניסיון עבודה משמעותי וראיות יכול לעבור תהליך של הסמכה של ניסיון קודם ולמידה.

מועמדים בעלי דרישות כניסה לא סטנדרטיות ו / או ניסיון רלוונטי ייחשבו על בסיס פרטני.

איך ליישם

כל המועמדים נדרשים למלא טופס בקשה, להגיש שני עותקים של הכישורים שלהם ולספק שתי הפניות סודיות.

נא להחזיר את טופס הבקשה שלך, מסמכים הקשורים הפניות dbaadmin @ NTU .ac.uk על מנת להבטיח כי היא עסקה ביעילות ככל האפשר.

עמלות ומימון

דמי הקורס לשנת 2019 טרם נקבעו, להלן 2018 עמלות להנחיה:

 • שנים 1, 2, 3 ו -4 = £ 11,000 בשנה
 • שנים 5 = £ 5,500 בשנה
 • (אין דמי סיום נפרדים)
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating ... קרא יותר

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating business education. We provide a personalised, experiential learning experience full of opportunities that will enhance your career and future prospects. Whether you want to study for a Bachelor’s degree, a Master's, or MBA we have the right course for you and an expert faculty to help meet your needs. קרא פחות