קרא את התיאור הרשמי

1

הדוקטורט ב קוגניטיבי Neuroscience ב SISSA מבקש להקנות לתלמידים עם הידע הבסיסי ומיומנויות לביצוע מחקר חדשני בתחום, העוסקים בנושאים מגוונים כמו תפיסה, שפה, זיכרון, פעולה, והתנהגות חברתית. חלק במחקר שלנו הוא גם translational בטבע (למשל, נוירופסיכולוגיה קוגניטיבית), ובכך להציע הזדמנויות קריירה מחוץ לאקדמיה.

בית הספר הוא מחקר אוריינטציה מאוד. הסגל שלנו להקדיש את רוב זמנם למחקר, ובכך מציע חונכות חריגות. השקעה ניכרת זו במחקר משתקפת יכולתנו על מנת להשיג מימון תחרותי (ישנם חמישה מתמשך מענקי ERC בקבוצה, מספר פרויקטים Frontier האדם, וכן הלאה); לפתח קשרי המחקר חזק, הן מקומית (למשל, מערכת הבריאות של האזור Giulia פריולי ונציה, Ciechi Italiana Unione, מאוניברסיטת טריאסטה) והן ברמה הבינלאומית (למשל, NTNU, הרווארד, אוקספורד); ולפרסם בכתבי עת מובילים כגון העת Current Biology, PNAS, מדע וטבע.

2

התכנית כוללת גישת בינתחומית בתוקף: נושאי המחקר שלנו והמומחיות מתאימות לתלמידים בעלי רקע במדעי מחשב, מתמטיקה, רפואה, פסיכולוגיה ניסויית, פיסיקה תיאורטית, ביולוגיה ובלשנות, וכן מדעי מוח ראויים, ללא ספק. השפה הרשמית ב SISSA היא אנגלית, אז איטלקי מדברים הוא לא דרישה.

עומס העבודה מתמקדת בעיקר על מנהלת פרויקט מחקר בפיקוח הסגל שלנו, והן תוך שיתוף פעולה עם תלמידים אחרים, שלאחר docs ואולי גורמים מקצועיים חיצוניים, כגון נוירולוגים, ביולוגים או מומחים לשיקום. לסטודנטים שנה א ', בית הספר מציע גם קורסים על יסודות מדעי המוח הקוגניטיביים, תיאורטית ומתודולוגית.

בנוסף החזיתית הזאת ואת הידיים על למידה, בית הספר מספק לתלמידיו סביבת מחקר תוססת, תומכת בצמיחה שלהם עוד יותר. סדרת מועדון העת מתקיימת מדי שבוע; מחקר-docs פוסט להציע מדבר כל שבוע שני; בית ספר קיץ מוצע שנתי, להביא SISSA היא קבוצה של סטודנטים חיצוניים מבריקים כדי אינטראקציה עם, וחלק המלומדים ביותר שהוקמו בתחום; מבקרים לאומיים ובינלאומיים לבוא בקביעות SISSA מציעים ששני שיחות חדשניות והזדמנות עבור פגישות קבוצתיות אחד-על-אחד או בקבוצות קטנות. מבקרים קודמים כוללים את הכוכבים הבהירים בשמים מדעי המוח הקוגניטיביים, כמו נועם חומסקי, אדוארד מוזר, ואלפונסו Caramazza.

משך התכנית הוא שלוש שנים, אבל רחבות שנה אחת אופייניות (מכוסה על ידי מלגת ספר). אפשר גם להקדיש זמן במהלך הדוקטורט אחר מוסד מחקר, אם זה נדרש על ההשלמה המוצלחת של הפרויקט.

מיקומים אחרונים אחרי הדוקטורט SISSA כוללים

  • אוניברסיטת הרווארד (קיימברידג ', ארה"ב),
  • אוניברסיטת פרינסטון (Princeton, ארה"ב),
  • האוניברסיטה הנורבגית למדע וטכנולוגיה (טרונדהיים, נורבגיה),
  • אוניברסיטת גלזגו (Glasgow, סקוטלנד, בריטניה),
  • אוניברסיטת מנצ'סטר (Manchester, UK),
  • אוניברסיטת דה ז'נב (ז'נבה, שוויץ),
  • אוניברסיטת דרום קליפורניה (לוס אנג'לס, ארה"ב),
  • ניימיכן אוניברסיטת Radboud (ניימיכן, הולנד),
  • אוניברסיטת סידני (סידני, אוסטרליה).
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 12 תוכניות שמוצעות על ידי International School for Advanced Studies (SISSA) »

This course is Campus based
Start Date
Oct 2019
Duration
3 - 4 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Oct 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Oct 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date