דוקטור לחינוך בטכנולוגיות למידה (EDD)

כללי

4 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

Pepperdine University GSEP אינה מציעה מלגות מלאות. תוכל לקרוא עוד על ההזדמנויות הזמינות לסטודנטים חדשים כאן. Pepperdine University GSEP מציעה גם סיוע בוגר, סיוע הוראה, והזדמנויות סיוע מחקר. GSEP אינו מספק החזר שכר לימוד.

תוכנית היברידי למנהיגים נהיגה חדשנות

תוכנית הדוקטורט שלנו בטכנולוגיות למידה מכינה את התלמידים למנף טכנולוגיות מבוססות מחשב ורשתות כדי לעסוק בלומדים. זה אידיאלי עבור אנשים עם רמה מוצקה של נוחות באמצעות צורות שונות של טכנולוגיה מדיה חברתית. התכנית שואבת אנשי מקצוע בתחום החינוך לגיל הרך, חינוך על-תיכוני, מוזיאונים, ספריות, תאגידים, מוסדות ממשלתיים, ארגונים לא ממשלתיים וארגוני תקשורת.

סקירה כוללת

תוכנית זו תומכת בפיתוח של הסוכנות התלמידים שלנו בשלוש דרכים. ראשית, תכנית הלימודים משלבת ידע בסיסי ויישומי בין תחומי לימוד. שנית, הדגש שלנו על למידה חווייתית מרחיב את חזון התלמידים מעבר להקשר המקומי. שלישית, קשרינו עם ארגונים ומוסדות הפועלים בלמידה ובתקשורת מציעים לתלמידים גישה לכלל תחומי ההתמחות.

יתרונות התוכנית

 • מודל של תלמיד חכם משלב תיאוריה ושיטות עבודה מומלצות
 • רשת בוגרים חזקה יוצרת קשרים עסקיים בעלי השפעה
 • פורמט התוכנית ההיברידית תוכננה במיוחד עבור עובד מקצועי
 • טיולים בינלאומיים ובינלאומיים נדרשים לספק נקודת מבט גלובלית על טכנולוגיה ולמידה ברחבי העולם
 • גודלי הכיתות הקטנים מספקים סביבה לאינטראקציה חזקה של הסגל, כמו גם יחסים ארוכי טווח ומקצועיים
 • תכנית הלימודים מדגישה למידה חווייתית ומציעה לתלמידים גישה לחוקרים מובילים בתחום
 • סביבת למידה תומכת ופקולטה עם הישגים אקדמיים למופת ומומחיות מקצועית

עובדות מפתח

 • אורך התכנית / יחידות יחידת הדיסרטציה: 3.5 שנים ממוצע / 51 יחידות EDD (2 יחידות לכל מונח עד סיום עבודת הדוקטורט)
 • עלות היחידה: $ 1,550
 • תקופת התחלה: סתיו
 • קמפוס מיקום: מערב לוס אנג 'לס / Online היברידית התוכנית (יש לציין כי הקמפוס של הבחירה שלך לא יכול להיות מובטח.הנפקות הקמפוס מותנים זמינות וזמינות להשתנות).

מועדי כניסה:

 • תקופת הסתיו 2018 תאריך אחרון אחרון: 6 באוגוסט 2018, 11:59 PM PST
 • הקבלה לתוכנית זו מתגלגלת. לאחר יישום הוא נבדק עבור הכניסה. בקשות שהתקבלו לאחר המועד האחרון נבדקות, והתלמידים מתקבלים על בסיס מקום פנוי.

דרישות קבלה:

במאמץ לעבד את בקשתך במהירות, אנו מקבלים רק חומרי יישום אלקטרוניים.

להגשת בקשה לתוכנית זו,

 1. בקשה להתקבל עם דמי עיבוד שאינם ניתנים למחזור.
 2. תואר אקדמי ממוסד מוכר אזורית.
 3. בעל תואר ראשון ממוסד מוכר אזורית.
 4. תמלילים רשמיים שנשלחו אלקטרונית באמצעות אחת מהחברות המאושרות הרשומות באתר האינטרנט של GSEP מהמוסדות שהעניקו תואר ראשון ותואר שני למבקש וכן כל התמלילים מכל המכללות והאוניברסיטאות האחרות.
 5. שתי המלצות: אחת ממעסיק המבקש ואחד מעמית לעבודה המעיד על שימוש בטכנולוגיה של המבקש. יש לשלוח את טופס ההמלצה המקצועית המקוונת אל gsep-admissions@pepperdine.edu.Your לקבלת דמי עיבוד שאינם ניתנים למחזור.
 6. מסה דו-שלבית על נושא שנבחר. מועמדים שאינם מבצעים באופן משביע רצון על חיבור זה עשויים להיות נדרשים להשתתף בקורס סדנאות כתיבה ב- GSEP כגון ED 692. לחלופין, המועמדים רשאים להגיש ציונים מבחינות הבוגרים (GRE- מילולי וכמותי) שנלקחו בחמש השנים האחרונות .
 7. הצהרה של שלושה חלקים, לפחות 2,000 מילים אורך, המתאר (1) חזון הטכנולוגיה, (2) ניסיון או רקע בטכנולוגיה, ו (3) מטרות אישיות הקשורות למרדף אחר תואר זה.
 8. נדרשת ראיון אישי לכל המועמדים המתאימים החלים על התכנית.
 9. קורות חיים או קורות חיים (CV) הם אופציונליים אך מומלצים.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. קרא פחות
לוס אנג'לס , לוס אנג'לס , אירווין , לוס אנג'לס , לוס אנג'לס , קלבסאס , מאליבו + 6 יותר פחות