דוקטור לחינוך בהנהגה ארגונית (ADD)

כללי

4 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

Pepperdine University GSEP אינה מציעה מלגות מלאות. תוכל לקרוא עוד על ההזדמנויות הזמינות לסטודנטים חדשים כאן. Pepperdine University GSEP מציעה גם סיוע בוגר, סיוע הוראה, והזדמנויות סיוע מחקר. GSEP אינו מספק החזר שכר לימוד.

מנהיגות מבוססת ערכים המשתנה

תוכנית זו מחזקת ומפתחת מיומנויות מנהיגות תוך הכנת תלמידים לעבוד במגוון רחב של הגדרות. אנשים מצוידים בידע וביכולת לזהות, לרתום ולעלות כוחות לשינוי כדי להפוך ארגונים להצלחה וצמיחה אופטימליים. התכנית מוכרת כתוכנית הדוקטורט המובילה בדגש על מנהיגות ופיתוח ארגוני על ידי פרסי הצטיינות למנהיגות לשנת 2016 להישגים יוצאי דופן במנהיגות ותוכניות פיתוח ארגוני.

סקירה כוללת

שמציעה תוכנית המתרגל-מלומד, אשר משלב תיאוריה עם ניסיון בעולם האמיתי, תוכנית EDOL הוא אידיאלי עבור מנהיגים הנוכחי מחפש מיומנויות רלוונטיות כדי להרחיב את נתיב הקריירה שלהם. היא מיועדת גם למנהלים עולים המעוניינים בתואר דוקטורט לקידום מטרות אקדמיות ומקצועיות. תוך הדגשת גישה הומניסטית למנהיגות, ניהול ושינוי, התוכנית מכינה אנשים להיות חזון בארגונים שלהם. סטודנטים לתואר שני מתחילים ומסיימים את התכנית עם קבוצה של אנשי עסקים ואנשי אקדמיה מתחומים שונים. המודל הדוגי מאפשר לתלמידים לבנות על כישורי מנהיגות תוך יצירת קשרים יקרי ערך עם עמיתים.

יתרונות

 • שני פורמטים של תוכניות: גישה מסורתית וגלובלית (60 אחוז פנים אל פנים / 40 אחוז מקוון), אידיאלי עבור עובדים מקצועיים
 • כיתות גמישות אשר נפגשים בערבים ובסופי שבוע מדי פעם
 • גודלי הכיתות הקטנים מספקים סביבה לחונכות הפקולטה ובניית יחסי עמיתים לכל החיים
 • סביבת למידה תומכת ופקולטה עם הישגים אקדמיים למופת וניסיון מקצועי
 • מודל המתרגל-מטפל המשלב תיאוריה ושיטות עבודה מומלצות
 • טיולים ארציים וגלובליים נדרשים לספק נקודת מבט מעוגנת על מנהיגות ומדיניות
 • רשת פפרדין מחברת אתכם למנהיגים עסקיים בעלי השפעה בקהילה

עובדות מפתח

 • אורך התכנית / יחידות יחידת הדיסרטציה: 3.5 שנים ממוצע / 51 יחידות EDD (2 יחידות לכל מונח עד סיום עבודת הדוקטורט)
 • עלות היחידה: $ 1,550
 • תקופת התחלה: סתיו
 • קמפוס מיקומים: מערב לוס אנג 'לס, Irvine (שים לב כי הקמפוס של הבחירה שלך לא יכול להיות מובטח.הנפקות הקמפוס מותנים זמינות וזמינות להשתנות).

מועדי כניסה:

 • תקופת הסתיו 2018 תאריך אחרון אחרון: 6 באוגוסט 2018, 11:59 PM PST
 • התוכנית בעיטות מחוץ עם ביצועים גבוהים הקהילה סדנה אוריינטציה באוגוסט בקמפוס מערב לוס אנג 'לס. השיעורים יחלו בספטמבר.
 • הקבלה לתוכנית זו מתגלגלת. לאחר השלמת יישום, הוא נבדק עבור הכניסה. אנחנו לא מחכים עד המועד האחרון לבדיקת הבקשה שלך. עבור בקשות המתקבלות לאחר המועד האחרון, התלמידים יתקבלו על בסיס מקום פנוי.

דרישות קבלה:

במאמץ לעבד את בקשתך במהירות, אנו מקבלים רק חומרי יישום אלקטרוניים.

להגשת בקשה לתוכנית זו,

 1. בקשה להתקבל עם דמי עיבוד שאינם ניתנים למחזור.
 2. תואר אקדמי ממוסד מוכר אזורית.
 3. בעל תואר ראשון ממוסד מוכר אזורית.
 4. תמלילים רשמיים שנשלחו אלקטרונית באמצעות אחת מהחברות המאושרות הרשומות באתר האינטרנט של GSEP מהמוסדות שהעניקו תואר ראשון ותואר שני למבקש וכן כל התמלילים מכל המכללות והאוניברסיטאות האחרות.
 5. שלוש המלצות המעידות על אופיו האקדמי ו / או המקצועי של המבקש וניסיון מנהיגות ו / או פוטנציאל. יש לשלוח את טופס ההמלצה המקוון המקוון אל gsep-admissions@pepperdine.edu.
 6. מסה דו-שלבית על נושא שנבחר. מועמדים שאינם מבצעים באופן משביע רצון על חיבור זה עשויים להיות נדרשים להשתתף בקורס סדנאות כתיבה ב- GSEP כגון ED 692. לחלופין, המועמדים רשאים להגיש ציונים מבחינות הבוגרים (GRE- מילולי וכמותי) שנלקחו בחמש השנים האחרונות .
 7. הצהרת עניין של 1,000 עד 2,000 מילים בתוכנית מנהיגות ארגונית העוסקת בנושאים כגון תפיסת המועמד למנהיגות, יכולת ליצור חסידיו, נטייה לקחת סיכונים, התמדה והוכחות, הישגים עתידיים של הקריירה והחיים, והסיבות לרדיפה תוכנית דוקטורט.
 8. קורות חיים או קורות חיים (CV) הם אופציונליים אך מומלצים.
 9. ייתכן שתידרש ראיון אישי למועמדים מתאימים, החלים על התכנית.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. קרא פחות
לוס אנג'לס , לוס אנג'לס , אירווין , לוס אנג'לס , לוס אנג'לס , קלבסאס , מאליבו + 6 יותר פחות