דוקטור לדיפלומטיה (DDipl)

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

קורס זה מפגיש בין שיטות עבודה מומלצות ללמידה אקדמית ומומחיות מקצועית.

תכונה ייחודית של פנים אל פנים היבט מעשי של הקורס הוא סמינרים בסוף השבוע, אשר למקסם את ההזדמנויות שלך לדיון בסוגיות מפתח ומסירה גמישה. חבילת המודולים כוללת סימולציות דיפלומטיות ותרגילי משא ומתן, אשר ניתן גם לקחת à la carte.

DDipl מורכב משני חלקים. תלמידים במשרה מלאה יכולים לצפות להשלים את התואר בשלוש עד ארבע שנים. החלק הנלמד של הקורס יימשך שנתיים אקדמיות אם אתה סטודנט במשרה מלאה. בשנה האחרונה שלך (עם אפשרות להגיש בקשה להארכה של שנה אחת), מועמדים לתואר שלישי ישלימו תזה תוך כשנה. תזה זו תאפשר לכם לשקף נושאים רלוונטיים לדיפלומטיה לאור התיאוריה והידע המושגי שרכשתם במהלך התואר שלכם - וכן באמצעות המחקר העצמאי שלכם.

רוב העובדים עובדים עשויים לבחור במשרה חלקית עבור תואר זה. אם תבחר את Pathway תואר במשרה חלקית, השלמת DDipl ייקח יותר זמן.

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 זוהי דוקטורט מקצועי הראשון של דיפלומטיה באירופה

# 2 אתה יכול לקבל את הגמישות לשלב מחקר עם קריירה בינלאומית עסוקה

# 3 הקורס משלב ייחודיות אקדמית עם דרישות הדיפלומטיה בפועל

למידה גמישה

אם אתה מעוניין ללמוד מודול מהקורס הזה, את תעודת הסמכה או תעודה לתארים מתקדמים אז אנא שלח דוא"ל בקבלה ללימודים כדי לדון כמובן הלימודים שלך.

מחקר

ב REF2014 הוצב סטירלינג במקום ה -6 בסקוטלנד ובמקום ה -45 בבריטניה עם כמעט שלושה רבעים מפעילות המחקר שדורגו כמובילים בעולם או מצוינים בעולם.

פרטי הקורס

המשותף לכל הדוקטורט המקצועי הוא השלמת חתיכת מחקר מקורית. סטודנטים של דוקטורט של דיפלומטיה יפיקו תזה של 40,000-60,000 מילים (מקסימום).

התזה שלך צפויה לתרום תרומה מקורית לידע ותישקל על ידי הראיות המשכנעות שהיא מציעה על מחקר ומחקר מוכשרים ועצמאיים, קריאה רחבה וביקורתית ויכולת לקשר ידע אקדמי לאינטרסים מקצועיים. יש להגיש את התזה לבחינה תוך תקופת הלימודים המקסימלית, ועובר בדיקה בעל פה על התזה ונושאים קשורים. ניתן להגיש תיזה מתוקנת רק פעם אחת לבחינה.

הוֹרָאָה

מודולים יועברו בסמינרים בסוף השבוע. אלה דורשים כמות משמעותית של הכנה עצמאית ולימוד.

הערכה

המודולים נבחנים באמצעות מסה על מחקרי מקרה נבחרים, כמו גם ניירות מדיניות קצרים או בלוגים החלים מושגים ותיאוריות על תרחישים אמיתיים.

מנהל הקורס

פרופסור הולגר נהרינג

(0) 1786 467590

holger.nehring@stir.ac.uk

אגרות - 2021/22

העמלות לכניסה לשנת 2020/21 טרם אושרו.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות