קרא את התיאור הרשמי

להיות מצויד עבור האפקטיביות משרד גדולות.

דוקטור המשרד שלנו מזמין גברים ונשים להיכנס עמוק יותר לתוך מחקר של Word, כדי להרחיב את נקודות המבט שלהם על נהלי משרד, להצטרף עם קהילה גלובלית של מתרגלי משרד בדיאלוג וללמוד למען הבשורה. התכנית נועדה באופן גמיש כדי להתאים את לוח הזמנים ואת הצרכים של אנשי מקצוע במשרד במשרה מלאה.

דוקטור המשרד שלנו משרת את הכנסייה של אלוהים חי על ידי חיזוק את כישוריו המקצועיים של אנשים בהנהגה שרה באמצעות שילוב של תאוריה מתקדמת עם פרקטיקה עכשווית.

זוהי תכנית מקצועית המיועד לאנשים שנמצאים משרד נוצרי מקצועי במשרה מלאה, כגון כמרים & צוות פסטורלי, קציני דת, אנשי חינוך נוצריים, מיסיונרים, עובד בארגוני parachurch, ומפרסמים, הן מקומיים ובינלאומיים.

היכן ניתן תואר זה לקחת אותי?

DMIN נועד לשפר את כישוריו המקצועיים של העוסקים כבר במשרד במשרה מלאה; זה תוכנית ב-שירות, המאפשר sutdents כדי להשלים את התואר תוך זמן מינימלי משם. ככזה, מטרתו של תואר זה הוא אחד העמקת הייעוד הנוכחי של האדם, ולא כהכנה קריירה עתידית.

מה אני אלמד?

קורסים DMIN מוצעות כל השיעורים אינטנסיבי בן שבוע (זה לא נועד להיות תוכנית מגורים) המוצעים בקמפוס דירפילד בחודש מארס, יולי ונובמבר. קורסים אלה קדמו מחקר אישי ואחריו פרויקט החל הקורסים אל משרד הסטודנט. סייגי הטבע למגורים של התכנית נעשים מדי פעם; לדבר קבלה לחריגים אלו.

Teds נמצאת בתהליך של המציע גישת עוקבה חדשה לשנות לחינוך DMIN מבוסס על זיקת משרד. בנוסף לריכוזי הבחירה שלנו, המחזורים האלה ידרשו חץ התכנית להילקח עם אחרים שנמצאים הכילו בסביבת משרד דומה מאוד. לוח הזמנים של המחזור לבין תוכן קורס יהיו מוגדרים מראש. שאר העבודה כמובן יילקחו מהנפקות נדרשות אלקטיבי קבועות. מחזורים מתוכננים כרגע עבור כמרים בכירי כנסייה גדולה בניהולו של ד"ר Knute לארסון, ושירותי בריאות chaplains בניהולו של ד"ר רוי Bebee.

דוקטור Core משרד - 12 שעות

 • משרד Revitalizing MN 9550 (PM, LM, PC, יחסי ציבור) * -או-
 • MN 9555 Prolegomena למשימות ו בישור (ME) * 3 שעות שיטתית תיאולוגיה, הברית החדשה, & בתנ"ך אינטגרטיבית קורסים (BT) 6 שעות
 • מחקר משרד ומשלחות MN 9990 3 שעות

* יש לקחת כאחד משלוש מנות הראשונות

דוקטור ריכוז משרד - 12 שעות

ארבעה קורסים בתחום אחד של ריכוז: הטפה, מנהיגות משרד ניהול, טיפול פסטורלי, משלח בישור, או רבנות. אלה בקטגוריית המשרדית הכללי פסטורלי יכולים לבחור כל שילוב של קורסים מן היחסים הציבור, LM, או באזורי PC.

 • משרדים פסטורליים (PM) זה הקטגוריה הכללית המאפשרת לתלמידים לבחור קורסי ליבה מכל של יחסי הציבור, PC, או ריכוזי LM.
 • הטפה (PR) ריכוז זה מדגיש את ההכרזה של Word-exegetically קול, רוח-מוסמך של אלוהים, ותרבותי רלוונטי. מתאים לכל מי שיפקיד הכרזה בעיקר.
 • טיפול פסטורלי (PC) הצד היחסי של משרד מודגש בחי ריכוז-מש' זו, התערבות במשבר, בעיות ביו-אתיות, היווצרות רוחנית. היא מתאימה הצוות הכנסייה, צוות המרכז לייעוץ, או כמרים רפואי.
 • מנהיגות משרד ניהול (LM) ריכוזיות זו מדגישה פיתוח היכולות הנחוצות לו כדי להוביל ולארגן המשרד בתחומים של שינוי, הסכסוך, חזון, ערכי הליבה, ואת המוטיבציה. היא מתאימה תפקידים פסטורליים שונים המשרתים מנהיגות משרד או משימות ארגוניות.
 • משלח בישור (ME) בשנת ריכוז זה, בנושאים קשורים משימה נוצרית מודגשים-השקפת עולם, חוצה תרבויות משרד, נטיעת הכנסייה, ואת ההקשר האורבאני. היא מתאימה מיסיונרים, אדניות הכנסייה, צוות parachurch, ואחרים אוונגליסטי או משרד חוצה תרבויות.
 • הצבאית רבנות (MC) זהו ריכוז שיתופי מיוחד בין Teds והסניפים של צבא ארה"ב המיועדים מכהני דת צבאית המעוניין להתמקד הרבנות בתכנית שלהם. מידע מפורט על ריכוז זה זמין ממשרד הקבלה.

קורסי בחירה - 6 שעות

6 שעות מלאות של בחירת משרד.

מפרוייקט - 6 שעות

שיאו של תוכנית DMIN הוא פרויקט גדול. מפרויקט זה נועד לעזור לתלמידים לחשוב מבחינה תאולוגית על משרד באמצעות חיובם ליישם מושגים ושיטות חדשים משרדיהם. ההצעה לפרויקט חייבת להיות מאושרת באופן רשמי על ידי שני קוראי סגל, מנהל התכנית, ואת זכויות אדם ועדת מחקר. קורא סגל אחת ייועד כמו מנטור / קורא ראשון התלמיד למשך הפרויקט. הפרויקט העיקרי חייב להיות על נושא הולם של ריכוז הסטודנט.

פרויקט מחקר הדוקטורט

פרויקט דוקטורט MN 9991 מחקר (פעמיים ב 3 שעות כל אחת)

מהם התנאים המוקדמים לקבלה לתכנית זו?

מועמדים לתוכנית DMIN נדרשים:

 • בעל תואר שני אלוהות או הכישורים ברמה של מאסטר מקובלים אחרים (ראה תנאים מוקדמים מלאים לפרטים נוספים).
 • הרווח GPA מצטבר מינימאלי של 3.0 בסולם 4.0 לכל ליצירתו של האמן הדגול.
 • המלצות מהארבעה האנשים הבאים (כדי להגיש אלקטרונית דרך היישום המקוון): (1) מפקחים משרד, (2) חברי משרד, (3) ליי מנהיג, (4) יו"ר מועצת מנהלי הכנסייה, פרופסור, רשמי דתי או מכר מקצועי .
 • היו לפחות שלוש שנות ניסיון במשרד במשרה מלאה ועקבית לאחר קבלת MDiv או שווה ערך; חריגים יכולים להתבצע על ניסיון משרד לפני קבלת MDiv.
 • קח ו להגיש ציונים מן מבחן אנלוגיות מילר (MAT).
 • יש מקבילה במחקר תנאי עד 9 שעות סמסטריאליות של בוגר קורסים המתאים לריכוז שנבחר.
 • מאז התכנית תלויה במידה רבה על מיומנויות מחשב, מועמדים צריכים להיות מסוגלים להשתמש בתכנית עיבוד תמלילים נוכחית; בעלות על מחשב שולחני או מחשב נייד נדרש, יחד עם יכולות אינטרנט ודואר אלקטרוני.

הוראות מיוחדות עבור מועמדים בינלאומיים

תצטרך לענות על הלשכה תקנות האזרחות וההגירה שירותים בהשגת באמצעות F-1 (סטודנט). זה דורש מידע הקבלה נוסף וניירת. מועמדים הבינלאומי ששפת אמם אינה אנגלית חייב גם להגיש ציונים מן מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL).

כל התלמידים תוכנית DMIN בינלאומיים, כולל סטודנטים אורח DMIN וסטודנטים מקנדה, נדרשים כעת להיכנס לארצות הברית עם ויזת F-1. סטודנטי מגורי DMIN (כלומר לחיות בתוך או ליד Deerfield ולקיחת קורסים של סמסטר שלם) חייבים לעמוד בדרישות אשרה זהות מועמדים למגורי תכנית אחרת (ראה סעיף קבלה).

תלמידים שלא למגורים DMIN (כלומר, נסיעה לקמפוס דירפילד על בסיס כמובן אחר כמובן) חייב גם לקבל אשרת F-1. תלמידים להיכנס לארצות הברית כדי להמשיך את תואר דוקטור של משרד ללא אשרת F-1 פוטנציאלי לחבל ביכולת שלהם להשלים את התואר להזנת ארצות הברית. אשרות F-1 יעמוד בתוקפו כל עוד החזרה לארצות הברית לצורך מחקר מתרחשת לפחות אחת לחמש (5) חודשים. ויזה חדשה תידרש אם החזרה אינה מתרחשת בתוך פרק זמן זה. לפיכך, התקדמות במשרה מלאה לסטודנטים למגורים בינלאומיים DMIN מוגדרת לקחת לפחות קורס אחד בכל אחד שלושת המפגשים (סתיו, אביב, קיץ) בשנה.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 - 6 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date