קרא את התיאור הרשמי

סטודנטים לתואר שלישי יהיה לגלות את הייחודיות של תואר מחקר מסוגו ולהשתתף בהם, לתת להם ניסיון רב ערך, הזדמנויות אדירות עבור משרות טובות ונפלא ורווחית בתחום מדעי המחשב והנדסה, אשר מגדילה את הביקוש זה יום אחרי יום.

הוא מציע תוכנית הדוקטורט במדעי המחשב והנדסה, מיוחד חמד בן ח'ליפה, אוניברסיטת השכלה בסיסית ומתקדמת חזק לסטודנטים, כמו גם ניסיון במחקר, והבנה של תחומים הקשורים למדעי המחשב ואדריכלות נוספת. מטרת התכנית היא לצייד את התלמידים עם הידע מתקדם וחדשני בתחום מדעי מחשב וההנדסה, בנוסף לאמצעי הטכנולוגי הכלים והטכניקות הדרוש כדי לחקור את השדה הזה מתפתח במהירות. התכנית גם מספקת חינוך על היקף נרחב ורבות תחומי ומתמקדת במחקר אינטנסיבי על מדעי מחשב אדריכלות, המאפשרת מגמות התמחות בתחומי העכשווי של חשיבות רבה בעולם, וגדולה הקשורות מדינת קטאר, כגון: מערכות אבטחת מחשבים, הנדסת תוכנה, מדעים מחשב ואדריכלות מחשב, מעגלים אלקטרוניים משולבים, רובוטיקה, טכנולוגיית חיישן, ואת האינטראקציה בין אדם למחשב, וכן הניתוח של הנתונים המסיביים, למידה אוטומטית, בינה מלאכותית, ראייה ממוחשבת, עיצובים גרפיים, מחשוב נייד, ואת Alihus רשתות אלחוטיות. התלמידים קיבלו את ההזדמנות כדי לערוך מחקר בחסות צוות מורים ברמה עולמית, אשר נחשבים למובילים, הן בתחומה. תלמידים יכולים לגשת המעבדות ומתקנים האחרונות בתוך חמד בן ח'ליפה, האוניברסיטה כולל מיוחד חמד בן ח'ליפה אונ' מכוני מחקר. התלמידים עובדים על כישוריהם כי להעפיל אותם להניח את העמדות הגבוהות ביותר בתחום פעילות זה באופן יוצא דופן, אשר מתחרה חזק בפיתוח שוק העבודה.

לגבי תלמידים שלא קבלו תואר שני, וספקו ביצועים מצטיינים בהשגת התואר ראשון אשר, הם יכולים להירשם ללימודי דוקטורט, ספק גישה למספר קורסים (9) שעות אשראי נוספות (כולל 3 קורסים אופציונליים).

התלמידים חייבים המבקשים להירשם לעבור דוקטורט המבחן להפעלת התוכנית לאחר תום הסמסטר השני, והצלחה הדיון של מדעי Otrouhthm שהוגש בדיון ועדת אחרי הסמסטר הרביעי עבורם באוניברסיטה.

תוכנית פוקוס:

התוכנית מתמקדת מיומנויות מפתח נדרש לבנות קריירה מוצלחת מתקדמים בתחום מדעי המחשב והנדסה, ובתחומים הקשורים בטכנולוגיה. בנוסף, זה בוחן את שיטות מחקר אלגוריתמים מתקדמים ומבני נתונים, ואדריכלות מחשב, מעגל משולב, אתיקה וכתיבה טכנית, ומספר והתחומים הקרובים.

תלמידים צריכים לערוך מחקר מקורי וביים תחת פיקוח סגל, עם דגש על בעיות עכשוויות בתחום מדעי מחשב אדריכלות, בעל חשיבות רבה בעולם, ואת המדינה גדולה הקשורה של קטאר.

בתכנית זכאית תלמידים להבין בתחום זה באופן מקיף, כמו גם לספק גמישות להתמחות באף אחד במדעי מחשב ובתחומי אדריכלות פרטיים העכשוויים ומודרניים.

אין ספק כי גישה רב תחומית בתוקף בהחלטות, שמטרתם לבנות ידע בסיסי מתפתח בהתאם להתפתחויות המתרחשות בתחום מדעי המחשב והנדסה, ובוגרי לצייד את הכלים והטכניקות הנדרשות, מה שמאפשר להם לקבל הזדמנויות נהדרות ועוד מגוון של עבודות.

דרישות קבלה ויישומים להגשה

המבקש חייב להשיג תואר שני או תואר ראשון ממוסד חינוכי מוכר, בכל אחד מהתחומים הבאים: מדעי מחשב או הנדסת מחשבים או הנדסת אלקטרוניקה, או הנדסת חשמל, או מערכות מידע, או בכל תחום אחר הקשור למדע אדריכלות מחשב. תלמידים יכולים דיסציפלינות רלוונטיות בתחומי בעלי הנדסה ומתמטיקה, צריכים לחול גם על תכנית זו. על המבקש מחזיק גם העדפה ברורה הרקורד האקדמי באוניברסיטה למועמדים בעלי ניסיון במחקר הקודם וצריך המבקש לקבל ראיות חזקות כי יש לו את התכונות כדי להעפיל לו להיות מדען וחוקר והממציא מוצלח.

על המועמדים לעבור (IELTS) מבחן או (TOEFL); להפגין בקיאות בשפה האנגלית. המועמדים יוכלו לקבל פטור מחובה זו אם הם עומדים אחד מהתנאים המפורטים להלן:

  • כי המבקש השלים את לימודיו באוניברסיטה במוסד חינוכי בשפת האם של המדינה היא אנגלית.
  • התלמיד צריך להגיש מכתב רשמי מהאוניברסיטה, אשר השלים את לימודיו בה; מאשרת קבלת תואר ממוסד להיות שפת ההוראה היא אנגלית. (אם לא פוטר עבור אחר).
  • זה בשפה האם שלהם היא אנגלית מתקדמת.

יצוין כי במבחן GRE (GRE) אינו תנאי מוקדם לכניסה לתוכנית, אבל כדי לקבל ציונים גבוהים שעוזר לקדם את קבלת התלמיד מסמכים.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
Hamad bin Khalifa University

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Hamad bin Khalifa University »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 - 4 שנים
תכנית מלאה
Deadline
בקשת מידע
Admissions deadline for international students
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Admissions deadline for international students
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Admissions deadline for nationals and residents of Qatar

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Admissions deadline for international students
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Admissions deadline for nationals and residents of Qatar
End Date