תוכנית ה- EDD (Dual Award) היא ייחודית בדרום מזרח אסיה, תוך התמקדות במומחיות המקצועית והמחקר של שני מוסדות להשכלה גבוהה, המכון הלאומי לחינוך, סינגפור והמכון לחינוך של אוניברסיטת לונדון. לא זו בלבד שהיא מציעה נקודת מבט בינלאומית בנושאי מקצועיות ומנהיגות בחינוך, אלא על ידי שילוב אוכלוסיית תלמידים מגוונת ממספר מדינות ותחומי חינוך שונים, ומאפשרת סביבת למידה עשירה ותוססת. הוא מיועד למתרגלים מנוסים המעוניינים לחזק את המומחיות המקצועית שלהם ולפתח יכולת לחקור ולהעריך את הנוהג החינוכי. אלה נע בין מנהלים בכירים בבתי ספר, מוסדות להשכלה גבוהה וגופים ממשלתיים למורים מנוסים וסגל אקדמי במכללות ובאוניברסיטאות.

התכנית מוצעת על בסיס משרה חלקית, תוך התחשבות מיוחדת בצרכים ובהתחייבויות של סטודנטים במשרה מלאה ושל סטודנטים בינלאומיים. מרכיב הקורסים שלה מוצע באמצעות שילוב של בלוקים אינטנסיביים של שבוע פנים אל פנים, וכן של התכתבויות בכתב עם המדריך בחודשים הבאים, כאשר אתה עובד על המטלות שלך. הזדמנויות בנויים גם לך להמשיך אינטראקציה עם תלמידים אחרים בתוכנית שלך לאחר השלמת הקורסים שלך ואתה עובד על פרויקטים המחקר העיקריים שלך.

מה הופך את תוכנית הפרס כפול EDD אטרקטיבי במיוחד ועושה אותו אחד מסוגו היא הגמישות שהיא מאפשרת לבחירתך של מוסד הביתה. אתה יכול לעשות NIE או IoE מוסד הבית שלך, כלומר, האוניברסיטה שבה אתה משלים את הרכיב coursework ואת מוסד ממוקד מחקר, ולאחר מכן לעבור למוסד השני (מוסד כפול) בשנה האחרונה שלך של המחקר כדי להשלים את המחקר מבוסס תזה .

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי National Institute of Education, Nanyang Technological University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
תכנית מלאה