Read the Official Description

דוקטור באנתרופולוגיה

אנתרופולוגיה מבקש להבין את הטבע ואת מקורם של השתנות ביולוגית אנושית, גיוון תרבותי מערכים חברתיים באמצעות חקר שיטתי, בדיקה מדעית ליישום התאוריה והכלה באוכלוסיות אנושיות והממצאים שלהם, כולל התצורות החברתיות שלהם, בעבר ובהווה.

למרות אנתרופולוגיה כבר היסטורי המצליחים ביותר בניתוח מערכות חברתיות-תרבותיות קטנות, האתגר הנוכחי שלו הוא למקם את האובייקטים הישירים לימוד בהקשרים העולמיים שלהם הוא במרחב ובזמן. המשמעת שואבת בחופשיות על בתחומי הלימוד שונים במדעי הרוח והן במדעי החברה וטבע, והיום גווניו הוא כזה שאף משימה מרכזית אחת מרוויחה קונסנסוס רחב.

בזמן אימונים בארכיאולוגיה מארבעה תתי התחומים של המסורתיים, לאנתרופולוגיה הביולוגית, אנתרופולוגיה לשונית ואנתרופולוגיה חברתית / תרבותית מוצעים במחלקת בינגהמטון, תלמידים מעודדים להתמחות במסלולים החוצים גבולות תת-תחומיים אלה.

מטרה מרכזית של בוגר הכשרה באנתרופולוגיה היא היכולת לפתח עיצוב מחקר מקורי כדי לתקשר את ממצאי מחקר מחקר במאמר, תזה או עבודה באיכות ראויה לפרסום. כל מקבלי תארים מתקדמים להגיש ולהגן הפגנה רשמית, בכתב יכלו ליישם ניתוח הולם של פרויקט מחקר מקורי, למעט מידת MS עבורו הפגנה אוראלית של היכולת נדרשה.

הדוקטור תואר בפילוסופיה

הדוקטור לפילוסופיה באנתרופולוגיה מוענק לסטודנטים אשר הראו שליטה של ​​חומרים הכלליים של אנתרופולוגיה פקודה משמעותית של הנושא המקצועי של אחד או יותר של מהארבעה תתי התחומים, ומי בצעו בהצלחה ושפט מחקר מוצג באופן רשמי מהווה תרומה מקורה המשמעת.

קבלה לתכנית הדוקטורט

סטודנטים ללא ניסיון משמעותי מעבר BA בדרך כלל לא מתקבלים ישירות לדוקטורט. למרות ותואר שני אינו נדרש לקבלה או עבור השלמת הדוקטורט, רוב התלמידים להשלים תואר שני במהלך לימודי הדוקטורט שלהם, בין אם על ידי הגשת תזה או דרך האופציה של שני נייר (ראה דרישות MA).

מועמדים עם עבודה בוגרת באוניברסיטות אחרות נדרשים להגיש ציונים במבחן יכולת GRE יחד עם היישומים שלהם, TOEFL ישים (ראו תנאי קבלת תכנית MA).

דרישות הקורס לקבלת תואר דוקטורט באנתרופולוגיה

  • זיכויי מינימום דרישות המאסטר סיפוק (תת תחומים, אנת 501 ו 504, ובחירה): 30
  • קורסי בחירה (לא כולל אנת 580, 590, 591, 599, 698, 699, ו תכלול לא יותר מ -8 נקודות של אנת 597, ולא יותר מ -8 נקודות של עבודה כמובן מחוץ אנתרופולוגיה) להיבחר עם העצה של התלמיד ועדת הדרכה אישור בכתב של הכיסא שלה: 26
  • אנת 699, דיסרטציה, הנדרש לשמירת רישום לאחר קבלת מועמדותו.
  • ש"ש כולל מזערי: 56

סטודנטים שסיימו תואר שני באוניברסיטה אחרת או בתחום אחר רשאי לבקש אשראי לתקופה של עד 30 שעות האשראי לכיוון PhD, והם עשויים לבקש פטור מאחד או יותר של דרישות הפיזור subfield על בסיס הקורסים לתואר הקודם רלוונטי אֵזוֹר. תלמידים צריכים לטפל בבקשות כאלה למנהל ללימודים מתקדמים.

שפה זרה ומיומנות מחקר

ראה דרישת שפה עבור התואר השני. סטודנטים לאחר שהשלים תואר שני באוניברסיטה אחרת שדרשה בחינה בשפה רשאי להגיש ראיות שהשביעו דרישה זו. במקרים מסוימים, הבחירה של תחום מחקר על ידי התלמיד רשאית לדרוש הפגנה של שליטה בשפה נוספת (למשל בשל חוסר הרלוונטיות של יכולת השפה הוכיח בעבר). תלמידים צריכים לבקש את עצתו של חברי ועדת הדוקטורט שלהם לגבי כישורי שפה והמחקר מתאימים במרדף האחר התוכניות שלהם האישיות של מחקר.

קבלת מועמדותו

כדי להתקבל מועמדות הדוקטור לפילוסופיה באנתרופולוגיה, סטודנט חייב להיות מרוצה לפחות דרישת האשראי כמובן המינימאלית (לפחות 56 שעות, לא כוללים קורסים מדורגים מתחת B-, עם ממוצע ציונים של 3.5 ומעלה) ודרישות שפה כפי שנקבע על ידי ועדת הדוקטורט של הסטודנט. בנוסף, סטודנט חייב:

  1. לעבור בחינת בכתב תתמקד בשלושה תחומים בספרות (שאחת מהן עשויה להיות בדיקת כשירות אזורית)
  2. להציע פרויקט מחקר הדוקטורט ב בסמינר לפני המחלקה
  3. לעבור מבחן אוראלי מנוהל על ידי ועדת ההדרכה שבו שאלות עונות הוא על הבחינה בכתב וכן בסמינר
  4. בתוך שישה חודשים לאחר קבלת מועמדותו, להגיש תשקיף עבודה שאשר ועדת הדוקטורט של הסטודנט.

הענקת התואר

כל דוקטורנט חייב להוכיח את היכולת להשלים פרויקט מחקר מקורי ולהגיש את הממצאים דיסרטציה מקובלת על ועדת הדוקטורט של הסטודנט. בד בבד עם האישור על ידי ועדה זו, העבודה מוכרחה להגן בתוך ציבורית בטחונית בהשתתפות הוועדה המועמדת, קורא מחוץ שמינה וייצוג דיקן ביה"ס ללימודי המוסמכים וכל אותם המעוניינים להשתתף. הגנה מוצלחת והגשת העבודה לבית הספר למוסמכים להשלים את הדרישות להענקת תואר הדוקטור לפילוסופיה באנתרופולוגיה.

הנחיות עבור לימודי מוסמך באנתרופולוגיה

סטודנטים מומלצים להתייעץ עם ההנחיות של המחלקה ללימודים מתקדמים לקבלת מידע נוסף לגבי אורינטציה בוגרת, חונכות, מימון, זמן יציאת תואר ציפיות ודרישות תואר.

התפתחות מקצועית

המטרה המרכזית של התכנית שלנו היא להכשיר את תלמידי פיתוח תכנית מחקר מקורי, ועל מנת לתקשר ממצאי ניירות לדפוס. הפקולטה והתלמידים לפתח קשרי עבודה הדוקים. מחקר עצמאי יתקבל בברכה מודרכת מקרוב באמצעות ייעוץ אקדמי.

המחלקה שלנו מארחת בכיתה הקיץ מושב שנקרא תוכנית ספר שדה ארכיאולוגיה, שבו יש לתלמידים הזדמנות להרוויח אשראי וכן לצבור ניסיון בתחום המעשי. Outings בשנת 2014 כלל אימוני חפירה וטכניקות ניתוח מדעיות באחוזה הסטורית מהמאה ה -17 בניו יורק. אוניברסיטת בינגהמטון גם מתגאה מתקן ארכיאולוגיה ציבורי, אחד המתקנים הגדולים מסוגו בארץ.

ספריית משאבי הקריירה זמינה ככלי לסטודנטים ללמוד כיצד להשתמש במיומנויות אנתרופולוגים בתעשייה, עסקים, ניהול ומחקר בריאות; איך ללמד אנתרופולוגיה; קריירה בתור יועצים עצמאיים; מחקר אתנוגרפי; מכשיר את עצמו להיות אנתרופולוג מיושם; ואת אופי עבודת שדה אנתרופולוגית.

אחרי שאתה בוגר

בוגרי התואר שני מוכנים להיות מדריכים במכללות קהילה או להמשיך ללימודי דוקטורט. בוגרי דוקטורט אחרונים מועסקים במשרות במחלקה הבריאות של מדינת ניו יורק, נשיונל ג'יאוגרפיק, מוזיאון לאמנות עממית בינלאומית, אוניברסיטת Purdue ואוניברסיטת טנסי.

מועד

סתיו: 15 בינואר (מימון) / אפריל 15

אביב: באוקטובר 15

Program taught in:
אנגלית

See 4 more programs offered by Binghamton University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 - 5 שנים
תכנית מלאה
Price
12,921 USD
(תוֹשָׁב); 24,261 $ (Non-Resident)
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019