דוקטורנט במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

115568_yhnjdj.JPG

תכנית הדוקטורט בלימודי עסקים בוחנת לעומק את שאלת המחקר, ההתפתחות ומשמעותה החברתית העיקרית של המשמעת. תוכנית הדוקטורט מכינה את הסטודנטים לעבודת מחקר עצמאית ברמה גבוהה. הלימודים בתכנית לדוקטורט מורכבים ממחקרים ושיטות כלליות, לימודי מקצוע ראשוני, לימודים אופציונליים ותזה לדוקטורט. הסטודנטים צפויים לסיים את התוכנית כרופאים למדעים בלימודי עסקים בעוד ארבע שנים.

ישנן תשע קבוצות מחקר הפועלות בפקולטה ללימודי עסקים. סטודנטים העושים את תוכנית הדוקטורט בלימודי עסקים קשורים לעבודה של קבוצות המחקר כדי לאפשר נושאי מחקר מעניינים יותר, הכשרה בעבודה קבוצתית ותוכנית פיקוח אינטנסיבית ומגוונת יותר. תכנית הדוקטורט משתפת פעולה הדוק עם בתי ספר לתארים מתקדמים (KATAJA, KAVA ו- OMY). שיתוף הפעולה מאפשר לדוקטורטים להשתתף באירועים שנערכו על ידי בתי הספר לתארים מתקדמים ולארגן קורסים וסמינרים ארציים ובינלאומיים. סטודנטים לדוקטורט יכולים ליהנות גם מרשתות הקשר של קבוצות מחקר אחרות בצורה של שיתוף פעולה ארגוני. לימודי דוקטורט בתחום העסקים כוללים בדרך כלל גם תקופת חילופי דברים עם אוניברסיטה שותפה בחו"ל.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor.

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor. קרא פחות