דוקטורנט במדעי החברה

כללי

תיאור התכנית

115566_gsfdr.JPG

סטודנטים לתכנית דוקטורט למדעי החברה משלימים דוקטור למדעי הניהול, D.Sc. (מנהל), תואר או דוקטור לפילוסופיה בלימודי תקשורת.

התוכנית היא בין-תחומית ומטרתה להכשיר מומחים לדוקטורנטים וחוקרים עצמאיים למשרות במגזר הציבורי בפרט, אך גם במגזר הפרטי ובגורמים אחרים בחברה.

המשאבים המדעיים של התכנית הם תחומי המחקר של הנושאים העיקריים של היחידה למדעי הניהול. תוכן התכנית נקבע על ידי קבוצות התכנית. הנושאים העיקריים הם מחקרים אזוריים, ניהול ציבורי, משפט ציבורי, ניהול חברתי ובריאותי ותקשורת.

תחומי המיקוד של הנושאים הם

  • פיתוח אזורי וכלכלי
  • מחקר של ניהול ציבורי ואתיקה: ניהול אתי וזיהוי בעיות, ניהול טוב ומנהיגות
  • שינוי ממשל וזכויות יסוד
  • לימוד שירותים ומערכות חברתיות ובריאות: השתתפות אזרחית, ממשל וניהול בעיות מורכבות
  • לימודי תקשורת

הלימודים של התכנית כוללים מספר יסודות, כגון חינוך מעמיק ברקע התיאורטי של תחום המחקר, שיטות מחקר, אתיקה ומתודולוגיה של עבודת המחקר. מטרה נוספת היא לכלול קורסים להכשיר את התלמידים לעבודה. כמו כן, הכוונה היא לנצל את הידע המדעי האחרון. תוכנית הדוקטורט היא רשת ארצית ובינלאומית. החוקרים מארגנים סמינרים ומשתתפים באופן פעיל בסמינרים בינלאומיים ובדיון ציבורי עכשווי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor.

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor. קרא פחות