קרא את התיאור הרשמי

ד"ר Ph.D. תוכנית בתחום יחסי עבודה ומשאבי אנוש (IRHR) היא תכנית בין-תחומית המסייעת לסטודנטים לתואר ראשון במכללה או באוניברסיטאות או במחקרי מחקר. תוכנית IRHR מיועדת לאנשים שרוצים:

 • ללמוד את עולם העבודה בכלכלה הגלובלית הדינמית שלנו, כולל כיצד היחסים התעסוקתיים משפיעים על ארגונים, עובדים וחברה
 • עבודה עם חוקרים מובילים, מומחים ארציים ובינלאומיים מוכרים במגוון רחב של נושאים ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנוש
 • להיות חוקרים מובילים. התלמידים לומדים כיצד לעצב, לנהל ולפרסם מחקר קפדני בכתבי עת מדעיים כגון האקדמיה לניהול Journal, האקדמיה למנהל סקירה, תעשייתי יחסי עבודה סקירה, יחסי תעשייה , ו Journal of Applied Psychology , בין היתר.
 • לפתח מיומנויות הוראה על ידי עבודה כעוזרי הוראה והוראת הקורסים שלהם.

מטרות למידה לתלמידים

 1. להשיג יכולת מסובכת, יכולת מחקר, מנהיגות ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנוש
 2. לעסוק ולנהל מחקר מקורי
 3. היכונו להיות אנשי מקצוע בקריירה הדורשים הכשרה ברמה הגבוהה ביותר במדעי החברה, העוסקים בנושאים הקשורים ליחסים תעשייתיים ומשאבי אנוש

ממשל והרשאה

תוכנית הדוקטורט ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנוש (IRHR) נשלטת על ידי סגל בוגר IRHR במסגרת ההנחיות שנקבעו על ידי בית הספר למוסמכים בניו-ברונסוויק (GS-NB). סגל הבוגרים מינה מנהל בוגר לאישור על ידי הדיקנים של SMLR ו- GS-NB. כמו כן, סגל ההוראה בוגר ומנהל דוקטורט. , אשר חבריה מובנים כדלקמן: מנהל התכנית לתואר שני במכון למחקרי ביטחון לאומי משמש כחבר מכהן.

מלבד הבמאית, ארבעה מחברי סגל ההוראה של IRHR, העוסקים כיום בהוצאה לאור של מאמרים וספרים, משמשים כשנתיים. כל מחלקה תיבחר בשני נציגים, אשר ישרתו תנאים מזעזעים, כך שכל מחלקה תבחר חבר אחד בכל תקופת אביב.

סטודנטית אחת לדוקטורט של IRHR משרתת תקופה של שנה אחת. דוקטורנטים נוכחי לנהל את תהליך הבחירות ולבחור את חבר הסטודנטים בספטמבר.

Ph.D. ועדת המדיניות אחראית על כל ההיבטים של פיתוח המדיניות ויישומה בתוכנית הדוקטורט של IRHR. נושאי מדיניות כוללים, אך לא רק, גיוס, קבלה, פיתוח תכניות לימודים, הערכה, כללים, תקנות, בדיקות, סמינרים מחקריים, תמיכה במחקר, סיוע, פיתוח מקצועי והשמת עבודה. נציג התלמיד לא יהיה מעורב בקבלה או בהחלטות של תלמידים בודדים. הבמאית תפרסם הצהרות מדיניות בדף האינטרנט של התוכנית, ותודיע לתלמידים שהם אחראים להתייעץ במידע זה לפי הצורך. בשמו של הוועדה, גם הבמאית מקיימת דיווחים סדירים לפקולטה בפגישות של סגל בית הספר, הנערכות בדרך כלל בכל סמסטר.

קבלה

קבלה לתואר דוקטור. תוכנית יחסי עבודה ומשאבי אנוש (IRHR) היא תחרותית מאוד סלקטיבית. בממוצע, שניים או שלושה תלמידים מתקבלים לתוכנית בשנה. בית הספר מעריך את גיווןו ומחויב מאוד לשוויון הזדמנויות.

בהערכת היישומים, סגל ההוראה בוחן ציוני מבחנים, הישגים לימודיים אקדמיים, ניסיון מחקרי וניסיון עבודה רלוונטי. סטודנטים אשר אין להם ניסיון במחקר או הכשרה אינם צפויים להתקבל לתואר דוקטור. תכנית. ועדת הקבלה מקדישה עדיפות גבוהה על מנת להבטיח שכל תלמיד שהתקבל ישתווה ליועצי סגל טובים, ולכן בהצהרה האישית שלך חשוב לך לקשר בין האינטרסים שלך לבין המומחיות של חברי סגל ספציפיים שיכולים להיות היועצים שלך.

האם אני צריך תואר שני?

השלמת תואר מוסמך במסלול לימוד קשור אינה נדרשת להתקבל. סטודנט בעל תואר שני עם כניסתו לתכנית רשאי להעביר כמה נקודות זכות, אך עליו לעמוד באותן דרישות כמו סטודנטים שאינם בעלי תואר שני רלוונטי.

מה הם מועדי הקבלה?

תלמידים חדשים מתקבלים פעם בשנה. המועד האחרון לקבלת חומרי יישום הוא 1 בפברואר . ההחלטות נעשות על ידי 15 אפריל עבור ההרשמה הראשונית בסמסטר הבא בסתיו. תוכל לקבל מידע נוסף על תהליך הבקשה, ולהגיש בקשה באופן מקוון.

מה הם דרישות היישום?

הדרישות כוללות:

 • 2 תמלילים רשמיים מכל מוסד על-תיכוני
 • 3 מכתבי המלצה (אנו נותנים משקל רב יותר לממליצים בעלי קשר אקדמי או רקע)
 • הצהרה אישית של כ -500 מילים
 • GRE או GMAT הבדיקה ציונים בתוך 5 השנים האחרונות
 • ציון TOEFL אם לא דובר אנגלית דובר - בתוך 5 השנים האחרונות
 • קורות חיים
 • דמי רישום
 • דרישות אופציונליות: מדגם כתיבה מומלץ מאוד (במיוחד תזה של מאסטר או בהצטיינות אם הושלם)
 • כמו כן אנו ממליצים מאוד שתעריך את ההתאמה בין האינטרסים האישיים שלך לבין עוצמות המחקר של הסגל ותכלול מידע זה בהצהרתך האישית.
מידע נוסף על היישום:

במדד של תוכניות לתואר שני, אנו רשומים כ: יחסי עבודה תעשייתיים ומשאבי אנוש.

מספר התוכנית הוא 16545

עותקים קשיחים של חומרי קבלה יש לשלוח ישירות לבית הספר למוסמכים - ניו ברונסוויק ב:

 • רוטגרס, האוניברסיטה הממלכתית של ניו ג'רסי
 • בית הספר למוסמכים - ניו ברונסוויק
 • 56 Avenue המכללה
 • ניו ברונסוויק, ניו ג'רסי 08901
 • טלפון: 848-932-7711
 • פקס: 732-932-8231

דרישות תואר

תוכנית הלימודים ב- IRHR דורשת מכל התלמידים:

 1. להשלים שלוש סמינרים הליבה
 2. בחר שדה עיקרי של משאבי אנוש או עבודה, עבודה וחברה, שבו ייקחו חמישה קורסים
 3. או לבחור שדה משני שבו שלושה קורסים יילקח, או לקחת שלושה מבחני בחירה אם לא נבחר שדה משני
 4. להשלים ארבעה סטטיסטיקה ושיטות מחקר קורסים
 5. להשלים תזה של מאסטר
 6. להשלים עבודת הדוקטורט
 7. להשתתף בפרסמינאר, המורכב מצגות של סגל SMLR, חוקרים חיצוניים, ודוקטורט. סטודנטים

סטודנטים יכולים לקחת קורסים לדוקטורט בפרינסטון, קולומביה, ניו יורק, קוני, פורדהאם, ניו סקול או סטוני ברוק במסגרת לימודיהם, באמצעות הקונסורציום הבין אוניברסיטאי שבו משתתפת Rutgers.

תזה לתואר שני

במהלך השנה השנייה בתכנית, התלמידים משלימים פרויקט מחקר אמפירי בהנחיית ועדת תזה לשלושה אנשים. חבר או חבר סגל של סגל בוגר סמ"ל יכול לשמש כיו"ר הוועדה ולכוון את פרויקט המחקר. יש צורך בהגנה משביעת רצון של התזה. בדרך כלל, ההגנה בעל פה מתוזמנת כמו מצגת ב Proseminar. ההגנה פתוחה לציבור ויש להודיע עליה לפחות שבועיים מראש. עם סיום עבודת הדוקטורט והגנה אוראלית ו 30 - נ"ז של קורסים (מתוכם 6 ניתנים להשלמת עבודת הדוקטורט), מוענקים לתלמידי תואר שני במדעים ולהיות זכאים להשתתף בבחינות ההסמכה.

בחינת הסמכה

מבחני ההסמכה מעריכים את הידע של התלמידים ואת יכולתם לסנתז, את התיאוריה והשיטות הנלמדות בקורסים הנדרשים והקורסים שלהם ובתחומי הלימוד המקצועיים שלהם. הוא מכסה את ספרות ה- IRHR הנחשבת כבסיס שעליו מבוססת הקריירה של הסטודנט ומחקריו העתידיים, וכן את שיטות המחקר וטכניקות ניתוח הנתונים הרלוונטיות לתחום ההתמחות הנבחר של התלמיד. הבחינה מוצעת פעמיים בשנה, בחודשים ינואר ומאי (או במועד המוסכם על ידי הוועדה המייעצת של התלמיד והממונה). הפורמט הוא לקחת הביתה, עם 48 שעות להשלמת. בדרך כלל, התלמידים מקבלים את בחינת ההסמכה בחודש דצמבר של השנה השלישית שלהם. בחינת ההסמכה מדורגת ויש לאשר אותה על ידי לפחות ארבעה מחברי סגל ההוראה של IRHR. תלמידים שנכשלו בבחינה חייבים לקחת אותה תוך ארבעה חודשים. לאחר שעבר את בחינת ההסמכה, סטודנטים מועמדים לדוקטורט. מועמדות.

מַסָה

סטודנטים השלימו עבודת הדוקטורט שלהם בשנים הרביעית והחמישית. על ועדת הדוקטורט לעמוד בראש חבר סגל ההוראה של IRHR ולכלול לפחות שלושה סגל אחר. לפחות חבר אחד בוועדה חייב להיות מחוץ לפקולטה לתואר שני ב - IRHR. חברים מחוץ Rutgers עדיפים. כל התלמידים להציג ולהגן על הצעות הדוקטורט שלהם בפורמט סמינר. ההגנה על ההצעה פתוחה בפני כל סגל המעוניינים ודוקטורט. סטודנטים, אם כי רק חברי הוועדה מצביעים על הקבלה של ההצעה. ההגנה הפומית הסופית מתרחשת עם השלמת עבודת הדוקטורט. ההגנה פתוחה לציבור ויש להודיע עליה לפחות שבועיים מראש.

מעורבות במחקר

התלמידים צפויים להיות מעורבים באופן פעיל במחקר לאורך כל הזמן הם נרשמו לתוכנית. כדי להקל על זה, התלמידים מוקצים ליועץ מחקר עם כניסתם לתוכנית. סטודנטים רשאים לשנות את יועץ המחקר שלהם, בהסכמה הדדית, בתום השנה הראשונה שלהם ובכל עת לאחר מכן. יועצי המחקר מספקים הערכות שנתיות של פעילויות המחקר של התלמידים, ויש צורך בביצועים טובים כדי שהסטודנטים יישארו במצב טוב בתכנית וימשיכו לקבל סיוע כספי.

הארי וורה סטארק

מטרת קרן הארי וורה סטארק לעודד ולתמוך בתלמידים בינלאומיים, שנרשמו לתוכנית בוגר SMLR עם המחלקה לניהול משאבי אנוש או מחלקת יחסי העבודה והתעסוקה, כדי לחוש את התרבות והתרבות של ארה"ב ואת החוויות החינוכיות ביחסי עבודה ניהול משאבי אנוש. כל הסטודנטים הבינלאומיים חייבים להירשם לתואר שני לתואר שני, Ph.D. תוכנית, או פוסט דוקטורט התוכנית להיות זכאי להגיש בקשה.

Stipends ישולם באמצעות הצעת חוק של התלמיד בהתייעצות עם משרד הסיוע הכספי. עבור פרסים הקשורים נסיעות, התלמידים צריכים להיות אחראים על הוצאות הנסיעה שלהם עם הגשת טופס החזר נסיעה יחד עם קבלות ותיאור, התלמידים יוחזרו.

המבקשים נדרשים להגיש מאמר בן עמוד אחד המסביר מדוע הם מרגישים שמגיע להם הפרס וכיצד הם מתכננים להשתמש בכספים, כמו גם את הרקע האקדמי שלהם ואת פרטי הקשר שלהם. הפרס יתבסס על היתרונות והצרכים.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
עדכון אחרון: March 11, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date