דוקטורט. מנהל עסקים

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

המכון למדעי החברה Yasar University , המחלקה למנהל עסקים, תוכנית הדוקטורט למנהל עסקים מיועדת לפתח תרבות מחקר וגישה ניהולית בר קיימא ברמה הלאומית והבינלאומית, על ידי העברת שיטות ניהול מודרניות וגישות תיאורטיות בעולם העסקים בו התחרות היא צומח במהירות.

בניגוד לתחומים מדעיים אחרים, תוכנית דוקטורט לעסקים מכוונת לסטודנטים שמצוידים לא רק לקריירה אקדמית, אלא גם להיות מנהלים ברמה העליונה במגזר הפרטי.

אחד העדיפויות העיקריות של התוכנית הוא על ידי סינתזת ידע מדעי ותרבות מחקר כדי להיות מסוגלים לדרוש ידע שיתרום להתפתחות מדעי הניהול ברמה הלאומית והבינלאומית. מסיבה זו, התלמידים שלנו צפויים להפנים משמעת שיטתית, גישה אתית ו, תרבות של חשיבה יצירתית המאפשרת לייצר ידע ותרבות מדעיים, ולאמץ תרבות זו בקריירה שלהם, כחוקרים או כמתרגלים, כפילוסופיה. של חיים.

החוג למנהל עסקים נמצא בשיתוף פעולה פעיל עם 50 האוניברסיטאות המובילות באירופה, וכל דוקטורנט יכול לקחת קורסים לפחות שני מונחים אקדמיים לכל היותר ולבצע מחקר באוניברסיטאות אלה.

126578_126320_Yasar.jpg

מבנה התוכנית

השנה הראשונה לתואר דוקטור. תוכנית מורכבת של coursework, ואחריו שנה אחת של הכנה לקראת בחינת דוקטורט. לאחר קבלת הבחינות בהצלחה, יתחילו התלמידים לכתוב את עבודת הדוקטורט שלהם, למשך תקופת מחקר כוללת של שנתיים.

אפשרויות קריירה

הדוקטורט התוכנית מספקת לתלמידיה מגוון רחב של מקצועות כמעט בכל שלב בחיי העסקים. בוגרי תכנית זו יכולים לעבוד בתפקידים מתקדמים בתחום שיווק, משאבי אנוש, חשבונאות / מימון, ניהול פרויקטים או מחלקות ייצור של חברות לאומיות או רב לאומיות (MNC); במקומיים, כמומחים בבנקים זרים או ממשלתיים; מוסדות פיננסיים פרטיים או ממשלתיים; חברות ביטוח; חברות ביקורת; או להיות רואי חשבון מוסמכים. כמו כן, הבוגרים יוקפו במיומנויות להקים עסק משלהם ולהפוך ליזמים אפקטיביים.

דרישות כניסה

 • תואר שני (ומעלה)
  • תואר שני במנהל עסקים או תואר שני בכלכלה, פיננסים או תחום קשור לתזה עם GPA של 2.5 / 4 ומעלה
 • מסמכי הכניסה לכניסה מתקבלים בשפות הבאות: אנגלית / טורקית.
  לעתים קרובות אתה יכול לקבל תמלול מתאים מבית הספר שלך. אם זה לא המקרה, תזדקק לתרגומים רשמיים יחד עם עותקים מאומתים של המקור.
 • דרישות שפה: TOEFL: 96, GRE: 153 או GMAT: 500 (מינימום)
 • דרישות אחרות:
 • יש לספק לפחות הפניה אחת.
 • מכתב המוטיבציה יש להוסיף את בקשתך.
 • CGPA של המאסטר צריך להיות לפחות 3 מתוך 4 (80 מתוך 100)
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... קרא יותר

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. קרא פחות