דוקטורט. כספים

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תחום האוצר הוא אחד מהתחומים שמספקים אפשרויות עבודה רבות באיכות גבוהה בכל רחבי העולם. הדרישה לחקר האוצר גוברת, מה שמגדיל את הצורך באקדמאים המתמחים במימון. בנוסף, פיתוח מוצרים ומכשירים פיננסיים מורכבים חדשים עורר שינוי עמוק בפרקטיקה של הכספים, מה שחייב יותר חוקרים ומנהלים בעלי כישורים כמותיים שניתן להשיג במהלך תואר שלישי. לימוד.

הדוקטורט התוכנית במימון שמה לה למטרה לספק את צרכי העולם האקדמי וגם את שוק ההון עבור חוקרים ומנהלים מוסמכים מאוד.

126578_126320_Yasar.jpg

מבנה התוכנית

סטודנטים עם תואר שני נדרשים לבצע 7 קורסים, סמינר, בחינת המוקדמות, Ph.D. הצעת מסה, דוקטורט. לימודי עבודת דוקטורט ודוקטורט. הגנת דיסרטציה, בסך הכל 21 נקודות זכות מקומיות ו -240 ECTS, בתקופות המפורטות בתקנות החינוך וההכשרה.

אפשרויות קריירה

הדוקטורט התוכנית מספקת לתלמידיה מגוון רחב של מקצועות כמעט בכל שלב בחיי העסקים. בוגרי תוכנית זו יכולים לעבוד בתפקידים מתקדמים בחשבונאות / פיננסים, ניהול פרויקטים או מחלקות ייצור של חברות לאומיות או רב לאומיות (MNC); במקומיים, כמומחים בבנקים זרים או ממשלתיים; מוסדות פיננסיים פרטיים או ממשלתיים; חברות ביטוח; חברות ביקורת; או להיות רואי חשבון מוסמכים. כמו כן, הבוגרים יוקפו במיומנויות להקים עסק משלהם ולהפוך ליזמים אפקטיביים.

דרישות כניסה

 • תואר שני (ומעלה)
  • תואר שני במנהל עסקים או תואר שני בכלכלה, מימון או כל תחום, עם תזה
 • מסמכי הכניסה לכניסה מתקבלים בשפות הבאות: אנגלית / טורקית.
  לעתים קרובות אתה יכול לקבל תמלול מתאים מבית הספר שלך. אם זה לא המקרה, תזדקק לתרגומים רשמיים יחד עם עותקים מאומתים של המקור.
 • דרישות שפה: TOEFL: 96, GRE: 153 או GMAT: 500 (מינימום)
 • דרישות אחרות:
 • יש לספק לפחות הפניה אחת.
 • מכתב המוטיבציה יש להוסיף את בקשתך.
 • CGPA של המאסטר צריך להיות לפחות 3 מתוך 4 (80 מתוך 100)
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... קרא יותר

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. קרא פחות