דוקטורט. הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

כללי

תיאור התכנית

תכנית לתואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה הוקמה עם חזון כי הצגת מוצרים חדשניים יכולה להיות מושגת רק על ידי התמחות ועל ידי שילוב של יצירתיות וניסיון הנדסי. כך התכנית מאורגנת בכדי להעניק לתלמידים אפשרות להתמחות בעיבוד אותות, מערכות אנרגיה, אלקטרומגנטיקה מיושמת, אלקטרוניקה חשמלית ומערכות בקרה.

התכנית שמה לה למטרה להעניק לתלמידים את הכישורים ליישם את הידע המתקדם במתמטיקה, מדע והנדסה, במיוחד לפיתרון בעיות מורכבות בתחום ההתמחות שלהם, להפעלה וניהול של לימודים בינתחומיים ולעבודה עם אחרים, במסגרות מקצועיות וחברתיות וכן לארגן ולהשתתף בפעילות עיצוב יצירה ואינטגרטיבית בצורה יעילה.

126578_126320_Yasar.jpg

מבנה התוכנית

השנה הראשונה לתואר דוקטור. תוכנית מורכבת של coursework, ואחריו שנה אחת של הכנה לקראת בחינת דוקטורט. לאחר קבלת הבחינות בהצלחה, יתחילו התלמידים לכתוב את עבודת הדוקטורט שלהם, למשך תקופת מחקר כוללת של שנתיים.

דרישות כניסה

 • תואר שני (ומעלה)
  יש לקבל תואר ראשון ושני (עם תזה) באחת מהתכניות שלהלן:
  • הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסה ביו-רפואית, , סטטיסטיקה, מתמטיקה, מדעי המחשב או מחלקות דומות.
  • תואר סיום מינימלי צריך להיות: 3.00 / 4.00 GRE (חדש): מינימום 153, GRE (ישן): מינימום 680 או GMAT: מינימום 500
 • מסמכי הכניסה לכניסה מתקבלים בשפות הבאות: אנגלית / טורקית.
  לעתים קרובות אתה יכול לקבל תמלול מתאים מבית הספר שלך. אם זה לא המקרה, תזדקק לתרגומים רשמיים יחד עם עותקים מאומתים של המקור.
 • דרישות שפה: אנגלית TOEFL: מינימום 78
 • דרישות אחרות:
 • יש לספק לפחות הפניה אחת.
 • מכתב המוטיבציה יש להוסיף את בקשתך.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... קרא יותר

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. קרא פחות