תוכנית הדוקטורט לתואר דוקטור Kadir Has University של Kadir Has University מציעה תואר ראשון באקדמיה, או כמקצוען בארגונים ומוסדות בתחום הפיננסים. בהתחשב בערכי הזמן, על התלמידים לבחור קורסים בהתאם להתמחות שהם מבקשים להשיג הטבה מקסימלית אפשרית במחקרם ובלימודי הגמר שלהם. התכנית כוללת קורסי חובה יחד עם קורסים סלקטיביים בתחום שדה-פתוח. קורסי סלקטיבית גדולות השדה הם אלה המסומנים על ידי קודים כמובן FB, ואילו קורסי סלקטיבית שדה פתוח הם אלה המוצעים על ידי השדות גדולים האחרים של Kadir Has University של בית ספר ללימודים מתקדמים. בתורו, התלמידים יכולים להירשם גם בקורסים לתואר שני בדיסציפלינות קשורות כמו כלכלה, משפטים, ניהול עסקים, תקשורת, הנדסה ומערכות מידע ניהוליות. לאחר סיום עבודות הקורסים בהצלחה, על התלמידים לעבור את בחינת ההסמכה של התוכנית ולאחר מכן לבצע עבודת גמר לקראת תואר דוקטור. תזה הסתיים עם הגנה תזה מוצלחת ואישור.

תקנות וכללים לגבי הקבלה לתוכנית, עבודת הקורסים ושלבי העבודה של התזה ועניינים אחרים הרלוונטיים ניתן לראות בקישורים לתארים מתקדמים של אתר האינטרנט של Kadir Has University "

שפת ההוראה, החינוך והתזה של התכנית היא אנגלית.

שעות ההוראה של הקורסים מותאמות לצורכי מקצוע העובדים.


תכונות ייחודיות של KHAS האוצר והבנקאות Ph.D. תכנית

הפקולטה למשפטים ולפסיכולוגיה התוכנית מורכבת מאנשי אקדמיה מוכשרים שעוקבים אחר ההתפתחויות העולמיות והמקומיות בתחומם. בנוסף להוראת הקורסים ולניהול פעילויות אקדמיות אחרות של התכנית, מארגנים אנשי הסגל גם פאנלים, סמינרים וכנסים בנושאים כלכליים וכלכליים. לפיכך, ההוראה התיאורטית של התוכנית מועשרת בדוגמאות ופעילויות אמיתיות בעולם.

הספרייה והמסדי נתונים האלקטרוניים Kadir Has University מספקים גישה למגוון רחב של ספרים, כתבי עת ומידע נלווה.

בוגרי התכנית מקבלים הדרכה עדכנית בתחומי הפיננסים והבנקאות, כמו כלכלה פיננסית, מוסדות פיננסיים ושווקים, תיאוריה בנקאית ומדיניות, כלכלה ניהולית, מערכת מוניטרית / פיננסית בינלאומית, ניהול סיכונים פיננסיים ומידול פיננסי . למי שמעוניין, התוכנית מציעה קורסים במימון כמותי, הסתברות, תהליכים סטוכסטיים וסטטיסטיקה.

חומרי הקורס של התוכנית הם באנגלית, ובכך לספק לסטודנטים גישה עדכני ביותר מידע הקורס ברחבי העולם. זה עוזר להם להתחרות טוב יותר בשוק העולמי יותר ויותר עבור מומחים למימון.

בוגרי התכנית עובדים בהצלחה במוסדות פרטיים וציבוריים שונים כמו בנקים, תאגידים, קרנות השקעה, ארגונים ממלכתיים ורובי המטרופולין, כמו גם מוסדות להשכלה גבוהה, אוניברסיטאות ומרכזי מחקר.

מידע על המוסד

בנקאות ופיננסים. התכנית נוסדה בשנת 2009 במסגרת בית הספר לתואר שני במדעי החברה והחלה לקבל סטודנטים בשנת הלימודים תש"ע.

ההסמכה הוענקה / רמת ההסמכה

התלמידים המסיימים בהצלחה את התכנית מקבלים תואר דוקטור. תואר (רמה 7) במינהל עסקים ובנקאות.

דרישות קבלה

מועמדים בעלי תעודה בת 4 שנים לתואר ראשון בתחומים שונים יכולים להגיש מועמדות לתואר דוקטורט במימון ובבנקאות. מי לפנות לתוכנית עם אפשרות תזה חייב להיות מינימום של 55 נקודות מ ALES. ציון ALES אינו נדרש על ידי מי להחיל את האפשרות ללא תזה. לקבלת מידע מפורט ראה: - תקנות לתואר עמית ותואר ראשון לתואר ראשון של Kadir Has University - תקנה ללימודי מוסמכים באוניברסיטת " Kadir Has University קיימים נהלים ודרישות שונות ליישום אזרחות זרה. אנא בדוק - המדריך לסטודנטים בינלאומיים.

הכרה בלימודים קודמים

תלמידים אלה אשר סיימו בהצלחה לפחות סמסטר אחד בתוכנית אחרת של בית הספר לתואר שני או באוניברסיטה אחרת עשויים להתקבל באמצעות העברה. תנאי ההעברה נקבעים על ידי סנאט האוניברסיטה. התלמידים היו צריכים להשלים קורסים של לפחות 6 אשראי / שעות צריך ציון 2.50 / 4.0 נקודות ציון ממוצע. קורסים אלה יזוכו לתואר דוקטורט במימון ובבנקאות. בין הקורסים של סטודנטים בתכניות אחרות יוכרע על הצעת הדוקטורט של האוצר והבנקאות. והחלטה סופית התקבלה במועצת המנהלים של בית הספר הגבוה למדעי החברה. במידה ותתקבלנה תלמידים מיוחדים באותו תחום לתואר דוקטור למשפטים ובנקאות, ייקבעו הקורסים שזוכו על פי הצעת התואר "דוקטור לפילוסופיה ובנקאות". התוכנית וההחלטה הסופית מתקבלת במועצת המנהלים של בית הספר למוסמכים במדעי החברה. לקבלת מידע מפורט, ראה: - תקנות לתואר עמית ותואר ראשון לתואר שני של Kadir Has University - תקנה ללימודי מוסמכים באוניברסיטת " Kadir Has University קיימים נהלים ודרישות שונות ליישום אזרחות זרה. אנא, לבדוק: - מדריך לתלמידים בינלאומיים.

דרישות סיום הלימודים

על מנת לסיים את התוכנית עם אפשרות תזה, התלמידים צריכים להיות לפחות 3.00 מעל 4.00 Cum. GPA, צריך להשלים בהצלחה את כל הקורסים חובה ואת המספר הנדרש של קורסי בחירה, ואת התזה שלו חייב להתקבל על ידי מועצת הבחינות תזה לאחר ההגנה שלו / שלה. על מנת לסיים את התוכנית ללא תזה אפשרות, התלמידים צריכים להיות לפחות 3.00 מעל 4.00 Cum. GPA, צריך להשלים בהצלחה את כל הקורסים חובה, ואת המספר הנדרש של קורסי בחירה, ואת הפרויקט שלו / שלה צריך להיות מאושר על ידי היועץ שלו.

הגדרת התוכנית

מטרת תוכנית הדוקטורט שלנו במימון ובבנקאות היא ליצור סביבה אקדמית המסייעת בהכנת אנשים שעולים בקנה אחד עם סטנדרטים בינלאומיים בתחום. זוהי תוכנית גמישה המאפשרת למועמדים מהרקע החברתי או הטכנולוגי לשפר את ההשתלבות המקצועית והאקדמית שלהם במסגרת רב תחומית. בהתאם לכך, בנוסף לקורסים בנקאיים ופיננסיים חובה, ניתן ללמוד קורסים בחירה המוצעים על ידי תוכניות בוגר קשורות כגון כלכלה, הנדסה פיננסית, משפטים או יחסים בינלאומיים. יש קו רוחב גדול בבחירת הנושא של עבודת הדוקטורט.

תוצאות התוכנית

 1. מאסטרינג מושגים פיננסיים בסיסיים כמו ערך זמן של כסף, יחסי סיכון לחזור. רכישת הרקע התיאורטי הדרוש להבנה ופתרון בעיות פיננסיות ובנקאיות.
 2. מאסטרינג מושגים פיננסיים בסיסיים כמו ערך זמן של כסף, יחסי סיכון לחזור, ברמה של קבלת תרומות לשדה. רכישת הרקע התיאורטי הדרוש להבנה ולפתרון של בעיות פיננסיות ובנקאיות ועשיית תרומות תיאורטיות.
 3. יכולת יצירתית וחדשנית של ניתוח ופתרון בעיות שנתקבלו בתחום הבנקאות והפיננסים ברמה הארגונית, הסקטוריאלית, המאקרו והעולמית, לאור המודלים הכלכליים והכלכליים.
 4. יכולת לנתח בעיות שנתקבלו בתחום הבנקאות והפיננסים ברמה הארגונית, הסקטוריאלית, המקרו והעולמית, לאור המודלים הכלכליים והכלכליים.
 5. למידה ורכישת יכולת לתרום למידע ההיסטורי, התיאורטי והמעשי על מוסדות פיננסיים ושווקים.
 6. רכישת ידע היסטורי, תיאורטי ומעשי מפורט על המוסדות הפיננסיים והשווקים.
 7. הערכה ביקורתית ויצירתית של התפקיד והחשיבות של גורמים חברתיים, רגולטוריים ופוליטיים עבור בנקאות ופיננסים בתעשייה הן מבחינה מעשית והן מבחינה תיאורטית ויכולת להציע הצעות לשיפור.
 8. הערכת תפקידם וחשיבותם של גורמים חברתיים, רגולטוריים ופוליטיים לענף הבנקאות והפיננסים הן מבחינה מעשית והן מבחינה תיאורטית.
 9. למידה על ההיבטים הגלובליים של השווקים הפיננסיים ועל קשרי הגומלין שלהם עם נושאים בינלאומיים.
 10. למידה על ההיבטים הגלובליים של השווקים הפיננסיים ועל קשרי הגומלין שלהם עם האינטרסים הבינלאומיים במלוא פירוטם וברמת התרומה לידע הקיים.
 11. למידה ורכישת היכולת ליישם את העקרונות והשיטות של תיאוריה כלכלית פיננסית כולל ניהול תיקים, מימון תאגידי ותת-תחומים אחרים.
 12. למידה והשגת יכולת ליישם ולפתח את העקרונות והשיטות של תיאוריית הכלכלה הפיננסית, כולל ניהול תיקים, מימון תאגידים ותת-תחומים אחרים.
 13. יכולת לנתח ולסנתז נתונים פיננסיים וכלכליים. יכולת להציג את ממצאי המחקר בפורמט כתוב ומילולי. יכולת לתפקד הן כחבר צוות והן כמובילה בתחום העסקי.
 14. רכישת יכולת ניתוח מעמיק ויצירתי, סינתזה ושימוש בנתונים כספיים וכלכליים.
 15. יכולת להציג, לדון ולהגן על ממצאי המחקר בפורמט כתוב ומילולי הן מבחינה אקדמית והן במסגרות עסקיות.
 16. יכולת לתפקד הן כחבר צוות והן כמובילה ולספק פרספקטיבות חדשות בסביבות העסקיות והאקדמיות.

פרופילים תעסוקתיים של בוגרים

בוגרי התוכנית יכולים להמשיך את הקריירה המקצועית או האקדמית שלהם. יתר על כן, הם יכולים לשים הון אנושי שלהם הוא תוצאה של הידע הקודם שלהם ומה הם רכשו בתוכנית האוצר דוקטורט מימון לשימוש מועיל הן במגזר הפרטי או הציבורי.

הערכה שאלונים

קורס וחבר סגל הערכה סקר סקר סיום סקר שביעות רצון

שיתוף פעולה בינלאומי

כל ארסמוס ושאר הסכמי שיתוף הפעולה הבינלאומיים של Kadir Has University , הכוללים השכלה גבוהה ומחקר ברמה לתואר שני, חלים על תוכנית האוצר והבנקאות.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Kadir Has University »

עדכון אחרון: פברואר 4, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
Price
12,000 USD
דוקטורט תוכניות - תשלום ב 3 תשלומים: 20.000 $
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
End Date
אוג 31, 2023
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
אוג 31, 2023