ברוכים הבאים לתוכנית הפיזיקה היישומית

תכנית פיסיקה יישומית היא תוכנית חדשה לתואר ראשון בינתחומי בקאוסט אשר תתחיל בסתיו 2019. הקורסים בתכנית הפיזיקה היישומית נבחרים ומתוכננים לספק לתלמידים בסיס ידע ויסודות אינטלקטואליים הנדרשים לקידום המחקר המדעי ופתרונות הנדסיים. פיזיקה יישומית.

תוכנית הפיזיקה יישומית הן MS והן Ph.D. הסטודנטים שואפים לספק ידע מוצק על המדע הבסיסי כדי להבין את הפיזיקה המתרחשת בננומטריה, ואת הכלים ליישם את הידע הזה כדי לטפח פריצות דרך טכנולוגית ומדעית בפיסיקה יישומית. התוכנית מתמקדת בפיסיקה של התקנים, פוטוניקה ואלקטרוניקה קוונטית. הסטודנטים בתוכנית זו מקבלים הכשרה רחבה בתפיסות מדעיות בסיסיות בפיסיקה של חומר מרוכז, אלקטרודינמיקה ופיסיקה סטטיסטית. הסטודנטים משתתפים בפעילויות מחקר מדעי שעשויות לכלול לימודי מעבדה ודגמים חישוביים. דוקטורט. המועמדים להתמקד במחקר המקורי מונע לקדם את גבולות הידע. יכולתם של בוגרי פיסיקה יישומית נע בין מוסדות מחקר אקדמיים לתפקידי מחקר ופיתוח בסביבות תעשייתיות או יזמיות של היי-טק.

דוקטורט. תוֹאַר

תואר דוקטור לפילוסופיה (Ph.D.) נועד להכשיר סטודנטים לקריירה מחקרית באקדמיה ובתעשייה. היא מוצעת באופן בלעדי כתכנית במשרה מלאה.

יש דרישת תושבות מינימלית בקאוסט של 3.5 שנים לתלמידים עם תואר BS ו- 2.5 שנים לסטודנטים עם תואר MS. מינימום GPA של 3.0 חייב להיות מושגת על כל הקורסים דוקטורט. קורסים בודדים דורשים מינימום של B- כדי להרוויח אשראי כמובן.

Ph.D. תואר כולל את השלבים הבאים:

  • אבטחת יועץ דיסרטציה
  • סיום מוצלח של הקורסים
  • לעבור את בחינת ההסמכה
  • העברת הדיסרטציה הצעת הגנה כדי לקבל מעמד מועמד
  • הכנה, הגשת בהצלחה בהגנה על עבודת הדוקטורט
שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
King Abdullah University of Science and Technology

ראה עוד 14 תוכניות שמוצעות על ידי King Abdullah University of Science and Technology »

עדכון אחרון: June 26, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
30 - 42 חודשים
תכנית מלאה
Price
חינם
מלגה שנתית במלואה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

Video Tour of KAUST

A look inside the KAUST Core Labs

KAUST: Why Am I Here?