דוקטורט. בניהול אבטחת סייבר

כללי

תיאור התכנית

הדוקטור לפילוסופיה (Ph.D.) בניהול אבטחת סייבר במכללה למחשבים והנדסה באוניברסיטת נובה דרום-מזרח נדרש לפחות 67 נ"ז. הפורמט הייחודי שלה משלב הדרכה מסורתית ואונליין כדי לספק לאנשי מקצוע את ההזדמנות להמשיך בלימודי תואר שני תוך המשך לעבוד בתפקידיהם הנוכחיים. תוכנית לימודי הדוקטורט לניהול אבטחת סייבר היא תוכנית מחקר מקיפה, רב תחומית, המכינה את הבוגרים לתפקידי מפתח באקדמיה, בסוכנויות ממשלתיות פדרליות, ממלכתיות ומקומיות, כמו גם בתחום העסקי והתעשייתי. תכנית הלימודים משלבת קורסים בתחום האבטחה האינטנסיבית מבחינה טכנית וגם עם התמקדות ניהולית כדי לספק גישה מקיפה לחקר ניהול אבטחת מידע / אבטחת סייבר. על כל סטודנט לסיים שבעה קורסי ליבה, שני קורסים ללימודי דוקטורט ותואר עבודת דוקטורט.

פורמט התוכנית

המכללה מציעה דוקטורט. תוכניות עם שילוב של פעילויות מקוונות בקמפוס. המפגשים פנים אל פנים בקמפוס מתקיימים פעם אחת בקדנציה מרביעי עד שישי בקמפוס פורט לאודרדייל / דייווי. התלמידים נדרשים להשתתף בכל מפגשי השיעור המתוכננים שלהם. בין מפגשים סטודנטים עובדים על מטלות קורס ומחקר ומשתתפים בפעילויות מקוונות המאפשרות אינטראקציה תכופה עם הפקולטה ועם סטודנטים אחרים.

126778_126721_masters-home.jpg

תוצאות למידה

בוגר תואר שלישי. בניהול Cybersecurity יכולת:

 1. לרכוש ידע מתקדם ולהבנה מעמיקה יותר של תחום האבטחה ברשת;
 2. לתקשר מקצועית ואתית בנושאי מחקרי ניהול אבטחת סייבר;
 3. לזהות, לנתח ולסנתז ספרות מחקרית הקשורה לאבטחת מידע / אבטחת סייבר; ו
 4. לייצר ידע חדש באמצעות מחקר / מלגה ולהפיץ את הידע לאחרים על ידי הדגמת המיומנויות הטכניות והאינטלקטואליות הנחוצות כדי להפיק מסמך כתוב אשר תורם תרומה מקורית לתחום אבטחת המידע / ניהול אבטחת סייבר.

קבלה

הדוקטורט ב- Cybersecurity Management מיועד לאנשים עם ניסיון באבטחת מידע. מועמדים מצליחים יהיו בעלי תואר שני בניהול אבטחת סייבר (או תואר קשור בקשר הדוק) עם עבודות לימוד מסוימות ביסודות אבטחת מידע. בנוסף, התלמידים צריכים להיות בעלי ניסיון מקצועי באבטחת מידע ולהיות בעלי פוטנציאל מחקרי חזק בתחומי אבטחת המידע.

הכניסה תחרותית; כתוצאה מכך, מועמדים העומדים בדרישות המינימום אינם מובטחים לקבלה. אין נוסחה, מדד או ציון, המכללה מעריכה איכותית וכמותית מועמדים ומבקשת בחירות על סמך ביצועים, כישורים אישיים והוכחות לפוטנציאל להצלחה. אנו שואפים לזהות סטודנטים עתידיים עם השקפה מקצועית אדירה. תהליך הקבלה שלנו לוקח בחשבון את ההישגים המקצועיים והאקדמיים שלך. החלטות הקבלה מתקבלות על בסיס מתגלגל.

דרישות קבלה

 1. תואר שני בעל תואר שני בעל GPA של לפחות 3.25 ממוסד מוסמך אזורי ועם תואר שני מתאים. (ראה דרישות קבלה ספציפיות לתכנית במסגרת תכניות בודדות).
 2. אפליקציה מקוונת ולא ניתן להחזר 50 דולר.
 3. חיבור.
 4. תמלילים רשמיים אטומים מכל מוסד שהשתתף אי פעם.
 5. שלושה מכתבי המלצה משלושה אנשים המכירים את יכולותיך האקדמיות ו / או המקצועיות ומסוגלים להעריך את היכולות האינטלקטואליות שלך, את הבגרות ואת המוטיבציה שלך. עדיפות המלצות מהפרופסורים שלך. המלצות אינן מתקבלות על הדעת אם מדובר בבני משפחה, מחברים, מאלו ללא ניסיון בתחום הדוקטורט מבוסס המחקר, או מאלו שלא מסוגלים להעריך את הפוטנציאל האקדמי שלך להצליח בתוכנית שאליה אתה מגיש מועמדות. מכתבי המלצות מתבקשים ומוגשים באופן אלקטרוני לאחר הגשת הבקשה המקוונת.
 6. קורות חיים / קורות חיים (CV) המספקים תיאור קצר של הרקע האקדמי והניסיון המקצועי שלך.
 7. מיומנות בשפה האנגלית. (סטודנטים לתואר שלישי צפויים לכתוב עבודות רבות ותזה. שגיאות דקדוקיות, שגיאות כתיב וכתיבה שאינן מבטאות רעיונות בצורה ברורה ישפיעו על ציוני הסטודנט ועל השלמת התואר. הפקולטה לא תתן תקנים. עזרה בקשר לשגיאות דקדוק או בעיות כתיבה אחרות. מועמדים שאינם מסוגלים לכתוב נכון ובבהירות נדרשים לפנות לעזרה מתקנת לפני שהם פונים לאחת מתכניות המכללה.)

המכללה רשאית לבקש תיעוד נוסף שיתמוך בבקשה. בנוסף רשאים הפונים להגיש ציוני מבחן סטנדרטיים או כל תיעוד נוסף לחיזוק בקשתם.

תוכנית הלימודים

התוכנית דורשת 67 שעות אשראי לפחות. על כל סטודנט להשלים שבעה קורסי ליבה, לפחות שני קורסים למחקר דוקטורט, ותואר עבודת דוקטורט. להלן הרשאות קורסים, מחקר ודיסרטציה:

קורסי ליבה (חמישה נ"ז כל אחד)

 • סמינר מחקר ISEC 700 בניהול אבטחת סייבר
 • ISEC 740 ניתוח מערכות אבטחה ועיצוב
 • ISEC 750 הגנת מידע
 • ISEC 765 ניהול סיכוני אבטחת מידע
 • ISEC 775 פרטיות מידע
 • RESD 700 שיטות מחקר
 • בחר באחד מהקורסים שלהלן:
  • DISS 720 אינטראקציה בין מחשבים אנושיים
  • DISS 735 ניהול ידע

רישומי מחקר ודיסרטציה

כל סטודנט יידרש להשלים שני קורסים למחקר דוקטורט, ISEC 885. קורסים אלה ייעברו בסוף עבודות הלימוד של הסטודנט. קורסי לימוד מכוונים אלה יאפשרו לסטודנט, בתמיכת יועץ סגל, לזהות נושא מחקר בר-קיימא ולבצע מחקר מקדים שיוביל למועמדות רשמית לסטודנט.

 • ISEC 885: מחקר דוקטורט באבטחת מידע (4 נ"ז כל אחד)

על הסטודנטים להשלים 24 נ"ז לרישומי עבודת גמר, שלוש רישומים של ISEC 901. סטודנטים שלא ישלימו את עבודת המחקר במסגרת 24 נ"ז יירשמו לתוכנית ISEC 920 המשך עד סיום עבודת הדוקטורט.

 • ISEC 901 עבודת דוקטורט (8 נ"ז)
 • ISEC 920 עבודת המשך (4 נ"ז)
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation.

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation. קרא פחות
פורט לאודרדייל