דוקטורט. בכימיה אנליטית

כללי

תיאור התכנית

כימיה אנליטית הינה ענף של מדעי הטבע ומבוססת לא רק על כל תחומי הכימיה אלא גם על פיזיקה, ביולוגיה, תורת המידע ומספר דיסציפלינות טכניות. הוא מספק מידע על זהות, מבנה וכמויות של רכיבים בחפצים טבעיים ומעשי ידי אדם ועל התפלגותם במרחב ובזמן. היא משתפת פעולה עם תחומים אחרים במדעי הטבע בחיפוש יחסים בין ההרכב הכימי של החומרים לתכונותיהם. זהו מדע רב תחומי יישומי עם מספר פידבקים שמבטאים עבודת צוות בפתרון בעיות. זה דורש שליטה על רקע מספיק במספר תחומים, כמו כימיה כללית ופיזית, פיזיקה, מתמטיקה, כימיה אורגנית ואורגנית וביוכימיה, וכמובן, ידע מעמיק בתורת הכימיה האנליטית ובאנליזה אינסטרומנטלית מודרנית. שיטות. לאור האופי הניסיוני של הכימיה האנליטית, תפקיד חשוב ממלא יכולות מעשיות ומיומנויות ידניות.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

מבחן הכניסה הוא סיבוב אחד בצורת ראיון. על פי בקשה בכתב שהוגשה אלקטרונית יחד עם הבקשה, אך לא יאוחר מיום 19 במאי 2019, רשאי הדיקן לאפשר את בחינת הכניסה להתקיים באמצעות טכנולוגיית מידע ותקשורת, אך רק מסיבות רציניות ומתועדות כגון בריאות או לימודים בחו"ל.

במהלך בחינת הכניסה, על המועמד להפגין את המיומנויות הטכניות והלשוניות כדי ללמוד את התוכנית הנתונה, יחד עם תכונות הכרחיות לעבודה מדעית. הבדיקה מדורגת עם מקסימום של 100 נקודות, מהן 30 נקודות מוענקות כבונוס על מנת לתת מושג ספציפי יותר של תוכן המחקר ועבודת הדוקטורט המתוכננת בנספח היישום מרצון, כולל נושא הדיסרטציה, ביאור קצר, מחלקת הפיקוח הצפויה והסכמת מפקח ספציפי לפקח על פרויקט דוקטורט כאמור.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי דוקטורט מותנית בסיומה המוצלח של תוכנית לימודי תואר שני.

שיטת אימות: מבחן כניסה
תאריך אישור (בחינת כניסה) מתאריך: 17.06.2019 עד: 28.06.2019
תאריך חלופי (של בחינת כניסה) מתאריך: 08.07.2019 עד: 19.07.2019


כללים החלים על פטור מבחירת הכניסה

בחינת הכניסה ניתנת לויתור על פי בקשה בכתב מהמועמד, בתנאי שהם יישמו בהצלחה לפרויקט של סטארס בשנת הלימודים האקדמית. בקשה זו, יחד עם תיעוד שהתנאים התקיימו, יש להגיש (אך לא באופן אלקטרוני) עד 19 במאי 2019.


סיכוי קריירה

בוגר הדוקטורט. תכנית לימודים בכימיה אנליטית צברה ידע וניסיון תיאורטי ומעשי מתקדם בתחום רחב של שיטות כימיות ואינסטרומנטליות לניתוח, כימומטריה, גישות להשגת איכות גבוהה של תוצאות אנליטיות, נהלים לאימות שיטות והסמכת מעבדות אנליטיות. הם יכולים להשתמש ברקע זה במגוון גדול של עבודות העוסקות בפיתוח, מיטוב ואימות של נהלים אנליטיים חדשים, ארגון ופיקוח על פרקטיקות אנליטיות הנחוצות למחקר מדעי, לתעשייה וחקלאות, שמירה על איכות הסביבה, רפואה וכו '. במוסדות מחקר בענף ובמעבדות רגולטוריות שונות. הם יכולים גם ללמד כימיה אנליטית בבתי ספר וקורסים מיוחדים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemis ... קרא יותר

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemistry, geology and geography. קרא פחות