דוקטורט. בכימיה אורגנית

כללי

תיאור התכנית

כימיה אורגנית עוסקת בבידוד, סינתזה וקביעת מבנה של תרכובות אורגניות ובחקר הקשר בין מבנה ותכונותיהם של חומרים אורגניים בעזרת שיטות פיזיקליות וכימיות.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

מבחן הכניסה הוא סיבוב אחד בצורת ראיון. על פי בקשה בכתב שהוגשה אלקטרונית יחד עם הבקשה, אך לא יאוחר מיום 19 במאי 2019, רשאי הדיקן לאפשר את בחינת הכניסה להתקיים באמצעות טכנולוגיית מידע ותקשורת, אך רק מסיבות רציניות ומתועדות כגון בריאות או לימודים בחו"ל.

במהלך בחינת הכניסה, על המועמד להפגין את המיומנויות הטכניות והלשוניות כדי ללמוד את התוכנית הנתונה, יחד עם תכונות הכרחיות לעבודה מדעית. הבדיקה מדורגת עם מקסימום של 100 נקודות.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי דוקטורט מותנית בסיומה המוצלח של תוכנית לימודי תואר שני.

שיטת אימות: מבחן כניסה
תאריך אישור (בחינת כניסה) מתאריך: 17.06.2019 עד: 28.06.2019
תאריך חלופי (של בחינת כניסה) מתאריך: 08.07.2019 עד: 19.07.2019


כללים החלים על פטור מבחירת הכניסה

בחינת הכניסה ניתנת לויתור על פי בקשה בכתב מהמועמד, בתנאי שהם יישמו בהצלחה לפרויקט של סטארס בשנת הלימודים האקדמית. בקשה זו, יחד עם תיעוד שהתנאים התקיימו, יש להגיש (אך לא באופן אלקטרוני) עד 19 במאי 2019.


סיכוי קריירה

בוגר הדוקטורט. תוכנית בכימיה אורגנית רכשה ידע בסינתזה אורגנית, stereochemistry ושיטות מודרניות של ניתוח מבני של מולקולות אורגניות (ספקטרוסקופיה אינפרא אדום, ספקטרומטריית מסה, ספקטרוסקופית תמ"ג). הוא / היא מסוגלת לעצב את הסינתזה של נגזרת אורגנית, להתייעץ עם הספרות הרלוונטית (כולל מאגרי מידע מקוונים כגון Beilstein Crossfire, Abstract Abstracts, ו - Web of Science) ולבצע את סינתזת המעבדה בפועל. התלמיד הוא גם מסוגל להשתמש בטכניקות ההפרדה המודרנית - כרומטוגרפיה עמודה, TLC ו HPLC. בנוסף, הוא רכש ידע בשימוש בשיטות חישוביות מודרניות של כימיה קוונטית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemis ... קרא יותר

The Faculty of Science, Charles University, Prague is leading academic institution in the field of natural sciences in Czech republic a Middle-european region. It provides education in biology, chemistry, geology and geography. קרא פחות