דוקטורט. בית ספר במדעי החומרים

כללי

תיאור התכנית

מטרות האימון

הדוקטורט בית הספר למדע וטכנולוגיה של חומרים (STM) שואף לספק לבוגרי מ.ס. במדעי חומרים, פיסיקה, כימיה והנדסה את הכישורים הדרושים לביצוע מחקר מדעי ומקצועי מוסמך מאוד בתחום מדעי החומרים באוניברסיטאות וסוכנויות ציבוריות או פרטיות. . תכנית ההכשרה הבינתחומית מאוד מיועדת להעניק לדוקטורטים ידע נרחב בכל צנרת ה- R

פעילויות הדרכה

פרויקט ההדרכה של הדוקטורט. התלמידים רואים:

1. פעילות מחקר מקורית
2. פעילויות למידה
3. תקופות התמחות (3 עד 12 חודשים) באוניברסיטאות אחרות או במכוני מחקר או במעבדות במגזר הציבורי או הפרטי, באיטליה או בחו"ל.

.1 פעילות המחקר של התלמיד מנוהלת על ידי מפקחת, המספקת לתלמיד את התמיכה הלוגיסטית בפעילותה, עוקבת ללא הרף אחר התקדמותה ומעוררת את האוטונומיה שלה. הסטודנטית מציגה את תוצאות מחקריה באמצעות סמינרים אחת לשנה.

.2 פעילויות הלמידה הן:

  • השתתפות בקורסים מדעיים ייעודיים לתלמידי STM.
  • השתתפות בבתי ספר לאומיים או בינלאומיים.
  • קורסי מיומנות רכה ייעודיים לדוקטורט. סטודנטים (תקשורת מדעית, ניהול מחקרים, כתיבת מענק, IP, אתיקה, הסברה חברתית, יזמות, ניהול, שלמות מחקרית).

נושאי מחקר עיקריים הפעילים ב- STM

מכשירים פוטו-חשמליים חדשניים; חומרים מגנטיים ו multiferroic; טכניקות Nanodiagnostic; חומרים המבוססים על פחמן; מוליכים למחצה; פולימרים Supramolecular; חיישנים; חומרים מולקולריים מורכבים; חומרים פונקציונליים מולקולריים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. קרא פחות