דוקטורט. בהנדסת חשמל

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

לימודי דוקטורט

לבוגרי תואר שני מקביל יש הזדמנות להרחיב את הידע שלהם בלימודי דוקטורט בפקולטה להנדסת חשמל באוניברסיטת מערב בוהמיה בפילסן. תואר זה הוא התואר השלישי והגבוה ביותר בלימודי האוניברסיטה, הוא משרה מלאה ואורך התקן שלו הוא 4 שנים (משך הלימוד המרבי הוא 6 שנים).

המחקר מנוהל על ידי תקנות הלימוד והבדיקה של אוניברסיטת מערב בוהמיה בפילזן. לכל סטודנט תוכנית לימודים פרטנית ומונהגת על ידי מנחה אליו התלמיד פנה בנושא לימודי הדוקטורט. סטודנטים בסגנון הלימודים במשרה מלאה יכולים להגיש בקשה למלגה המוענקת על פי תוצאות הלימוד והתקדמותם. התלמידים גם מעורבים בפרויקטים ברגע שהם מוכיחים את כישוריהם.

בחינת הדוקטורט של המדינה עוברת במהלך הלימודים לא יאוחר משנתיים לאחר תחילת התוכנית. המחקר מסתיים בהגנה על עבודת המחקר. לבוגרי המחקר מוענק התואר האקדמי "דוקטור" (מקוצר כ"דוקטורט "שניתן מאחורי השם). ניתן ללמוד את כל קורסי הדוקטורט בשפה האנגלית ב- FEL בפילסן.

122597__MG_5218_rets_vyrezobnoveny_text_en.jpg

אנו מציעים את הסניפים הבאים בתכנית הלימודים "הנדסת חשמל ומידע" (EAI):

  • הנדסת חשמל (DEEN) - משרה מלאה
  • אלקטרוניקה (DELN) - במשרה מלאה
  • הנדסת חשמל (DELT) - משרה מלאה

הסיבות לכך שאצטרך ללמוד לימודי דוקטורט ב- FEE בפיילסן:

  1. אפשרות להצטרף לצוות FEE / RICE ולקבל משרה במהלך הלימודים בצוותי FEE / RICE ייחודיים הבינלאומיים.
  2. הזדמנות ללמוד ממפקחים שהם מומחים בעלי שם עולמי. שיתוף פעולה איתם ייתן לך התייחסות לעבודה שאחרת לא תהיה נגישה לך.
  3. שיתוף פעולה בפרויקטים של מו"פ ברמה העולמית, שיתוף פעולה עם המפעלים התעשייתיים החשובים ביותר.
  4. אפשרות לטייל ברחבי העולם. תוכלו להשיג קשרים מעניינים ולפגוש אישים חשובים בכנסים ומתמחים בינלאומיים.
  5. מלגות בהתאם לתוצאות שלך.

מה משך הלימוד הסטנדרטי?

4 שנים.

האם אני זכאי למעונות?

כן, לתלמידי הדוקטורט יש אפשרות להתארח במעונות. חוץ מזה, אתה זכאי לאותה הטבות סטודנטים כמו סטודנטים לתואר ראשון או שני.

מהן האחריות במהלך המחקר?

החובות מוגדרות תמיד באופן פרטני לכל דוקטורט. סטודנט. במהלך הלימודים תעבוד על מטלת מחקר נבחרת ותשתתף בפרויקטים מדעיים רבים. בדרך כלל תעברו חמש בחינות מקצועיות שישלימו את כישוריכם המקצועיים כדי להתמודד בהצלחה עם נושא המומחה שלכם. תהיה מעורב בעבודה עם סטודנטים, תפרסם את תוצאות עבודתך המדעית. תיסע ותשתתף בסטאז 'מקצועי במקום עבודה יוקרתי זר.

האם אוכל לשנות את צורת הלימוד, את נושא עבודת המחקר ואת המנחה שלי במהלך הלימודים?

כן, התלמיד יכול לעבור מהקורס במשרה מלאה לקורס המשולב ולהיפך. הוא / היא עשויים גם לשנות את נושא עבודת המחקר והמנחה, אך כל השינויים חייבים להיות מאושרים ויידונו על ידי מועצת המחקר לדוקטורט של FEE או המועצה המדעית של FEE.

הליך הבקשה

נוהל הבקשה כולו מתואר כאן:

https://www.fel.zcu.cz/en/applicants/doctoral/podani_prihlasky/

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

Faculty of Electrical Engineering is a part of the University of West Bohemia in Pilsen, which was established on September 28, 1991, with a history going to the year 1949. According to the main resea ... קרא יותר

Faculty of Electrical Engineering is a part of the University of West Bohemia in Pilsen, which was established on September 28, 1991, with a history going to the year 1949. According to the main research and development activities, the Faculty is divided into five departments and one R&D center: Department of Applied Electronics and Telecommunication (KAE), Department of Electrical Power Engineering and Environmental Engineering (KEE), Department of Technologies and Measurement (KET), Department of Electromechanics and Power Electronics (KEV), Department of Theory of Electrical Engineering (KTE), Regional Innovation Centre for Electrical Engineering. In the field of educational activities, the faculty provides university education in bachelor, master and doctoral study programs. It also provides its services in the field of life-long education. In the field of research, development, and innovation, the faculty focuses on solving basic and applied research projects. The Faculty has long-term experience in solving a number of national and international grant projects and contract research projects. The Faculty has been demonstrating in the long term the ability to successfully apply the results of its research and development activities in practice - this can be documented by a number of industrial applications that have been created on the basis of long-term cooperation with significant companies beyond the Pilsen region. קרא פחות