דוקטורט. בהנדסה

כללי

תיאור התכנית

סקירת תכנית הדוקטורט

המחלקה להנדסת חשמל ומחשבים (ECE), המוכרת באופן בינלאומי בזכות מצוינותה במחקר ובחינוך, מונה 32 חברי סגל קבועים / קבועים ומעל ל -500 סטודנטים. המחלקה להנדסת חשמל ומחשבים מציעה תואר דוקטור במחיר סביר ביותר. תכנית. לחץ כאן לצפייה בבוגרי סטודנטים לתואר שלישי לאחרונה.

UNM זולה ביותר ומוגדרת כאוניברסיטת Carnegie Research 1 (לפעילות מחקרית ברמה הגבוהה ביותר).

מועמדים בינלאומיים נחשבים אוטומטית למלגת אמיגו הבינלאומית . לנבחרים מוענק פטור משכר לימוד שאינו תושב (בשווי העולה על 11,000 $ לשנה). מלגות אמיגו מוגבלות במספרן, ולכן למועמדים מוקדמים יש סיכוי גדול יותר לקבל מלגה זו.

מחלקת ECE מציעה את אפשרויות התואר הבאות:

 • דוקטורט. בהנדסה עם ריכוז בהנדסת חשמל
 • דוקטורט. בהנדסה עם ריכוז בהנדסת מחשבים
 • דוקטורט. במדע אופטי והנדסה

הדוקטורט התוכנית דורשת מינימום 48 שעות אשראי של קורסים (לא כולל 18 שעות של עבודות אשראי לעבודת גמר ושעתיים של ECE 590) מעבר לתואר ראשון, אשר עשוי לכלול מקסימום 6 שעות עבודת גמר. יש להשלים מינימום 24 שעות אשראי באוניברסיטת ניו מקסיקו, מתוכן 18 שעות חייבות להיות ברמה של 500 ומעלה.

כמועמד פוטנציאלי לתואר דוקטור. תוכנית, כל סטודנט חייב לעבור את הדוקטורט. בחינה כשירה להפגנת הכנה אקדמית מספקת ויכולות לימוד.

141182_ECE10-1-20Web.jpg

דוקטורט. דרישות תואר

 1. מינימום 48 שעות של נקודות זכות בקורס (לא כולל שעות עבודת גמר ECE590 ו- ECE699).
  • יש להשלים לפחות 24 שעות של אשראי לתואר שני בקורס.
  • יש להשלים לפחות 18 שעות של קורסים אשראי בוגר ב- UNM לאחר קבלה לתוכנית הדוקטורט.
  • מינימום 18 שעות של שיעורי אשראי בוגרים שנצברו ב- UNM חייבים להיות קורסים שמספרם 500 ומעלה.
 2. שעתיים אשראי של ECE 590 (סמינר בוגרים).
 3. מינימום 18 שעות של נקודות זכות לתזה (ECE 699).
 4. לא יותר מ 6 שעות אשראי של קורסים יכולות להיות ציון C (2.0), C + (2.33) או CR (אפשרות ציון שנבחרה על ידי הסטודנט). מגבלה זו אינה כלולה ב- ECE 590.
 5. ציוני CR / NC אינם מורשים לקורסי ליבה או קורסי ליבה מינוריים.
 6. ה- GPA המצטבר של סטודנט לא יכול להיות מתחת ל -3.0. בנוסף, ה- GPA לקורסים המוצגים ביישום מועמדותו אינו יכול להיות מתחת ל -3.0
 7. לא ניתן לקחת יותר מ- 50% מזיכויי הקורס הנדרשים ב- UNM עם חבר סגל יחיד. (עבודות קורס שהושלמו לתואר MS כלולות במגבלה זו).
 8. לכל היותר 9 שעות בקורסי "בעיות" (ECE 551 או ECE 651).
 9. יש להירשם לסמסטר בו נבחנת הבחינה המקיפה לדוקטורט ובסמסטר בו הושלמו דרישות התואר, כולל מושב הקיץ.

דוקטורט. בחינה מוסמכת

כל הדוקטורט מועמדים צפויים לקחת את הדוקטורט. בחינה מוסמכת להפגנה ולביסוס הכנה אקדמית וסכולסטית מספקת. סטודנט לתואר שני יכול להיבחן בבחינה המוסמכת לא יותר מפעמיים בתואר הדוקטורט שלו. תכנית.

יש לנסות את בחינת ההסמכה עם סיום קורסי הליבה של הסטודנט, תוך ארבעה סמסטרים מהקבלה לדוקטורט. תוכנית, אלא אם כן נקבע אחרת על ידי היועץ האקדמי ומנהל התכנית הבוגרת של ECE. הבחינה מורכבת מהגשה בכתב ומצגת בעל פה, ולאחריה מפגש שאלות ותשובות בעל פה. המצגת תתבסס על קריאת ספרות המחקר באזור הדגש של התלמיד והצעה קצרה לאופן הרחבת המחקר.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams.

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams. קרא פחות