המחלקה שלנו מציעה תכנית בינתחומית ייחודית המאפשרת לכם לפתח פתרונות דמיוניים לבעיות הנדסיות בעולם האמיתי.

לסטודנטים שלנו יש גישה למחקר וטכנולוגיה חדשניים, אנשי סגל בעלי הישגים גבוהים, אנרגטיים ונגישים, ותכנית לימודים חדשנית וגמישה, אנו מדורגים באופן עקבי בין תוכניות ההנדסה המובילות על ידי US News ו- World Report.

גלה מדוע התוכנית שלנו צריכה להיות הבחירה הראשונה שלך. זוהי ההזדמנות שלך להיות חלק מתוכנית הנדסה יוצאת דופן.

תחומי התמחות

אנו מציעים תוכניות לתואר שני בהנדסה אזרחית וסביבתית. רמות בשלושה מוקדי מיקוד בהם הקמנו כוחות חינוכיים ומחקריים כאחד:

מערכות תשתית מתקדמות (AIS)

תחום המחקר והמחקר של AIS מתמקד בחקר ויישום של טכנולוגיות מידע ותקשורת מתפתחות (ICT) לשיפור מערכות התכנון, ההקמה והתפעול של מערכות התשתית.

הנדסה סביבתית קיימות ומדע (EESS)

EES החינוך ומחקר האזור מתמקד באיכות האוויר, איכות המים, תיקון, אקולוגיה תעשייתית, הנדסה בת קיימא, אנרגיה וסביבה, ננוטכנולוגיה סביבתיים. תחום מיקוד זה נועד לספק מיומנויות, כלי ניתוח וטכנולוגיות כדי לעמוד באתגרים סביבתיים עכשוויים ובאתגרים בתחום הקיימות.

מכניקה, חומרים ומחשוב (MMC)

MMC החינוך ומחקר האזור מתמקד בהבנה מדעית ויישום מעשי של ההתנהגות המורכבת המתעוררים של חומרים באמצעות טכניקות סימולציה מחשב לניתוח של דפורמציה, זרימה וכישלון של חומרים טבעיים ומהונדסים.

תכניות הבוגרים שלנו מקיימות מחויבות למצוינות בחינוך ובמחקר ומציעות יתרונות נוספים המשרתים את צורכי התלמידים שלנו.

גְמִישׁוּת

כתלמיד מוסמך בתוכנית שלנו, אתה יכול לעבוד עם יועץ הפקולטה שלך לפתח תוכנית ממוקדת בנפרד. זה מאפשר לך להמשיך מחקרים בקנה אחד עם האינטרסים המקצועיים שלך ואת המטרות.

התוכניות המותאמות שלך עשויות להיות מופנות למדעי ההנדסה הבסיסיים יותר, או לתכנון הנדסי יותר או לפיתוח הנדסי יותר, בהתאם ליעדי הקריירה האישיים שלך.

כמו כן, אנו מעודדים תלמידים ממגוון של רקע חינוכי להמשיך ללמוד אתנו.

קהילה חינוכית תומכת

כסטודנט CEE, תוכלו ליהנות אקלים קולגיאלי, תומכת ומכובדת עם יחס סטודנט / סגל יוצא דופן. אתה באמת תהיה חלק מקהילה.

למעשה, בוגרים רבים לשמור על היחסים שלהם עם המחלקה לאורך הקריירה המקצועית שלהם. הבוגרים שלנו מגוונים וגלובליים, ומרכז הקריירה וההתפתחות המקצועית שלנו פועל ללא לאות כדי למקם את הסטודנטים עם חברות ההנדסה המובילות בעולם.

כאשר אתה סטודנט, יהיו לך אפשרויות רבות עבור לימוד ומפגשים רווחים לעבוד ולשתף פעולה עם חברים לכיתה שלך.

לדוקטורנטים יש שולחן במחלקה, והם מקבלים גם מחשב אישי לאחר סיום בחינת הסמכה לדוקטורט. לכל המשרדים והמקומות הקהילתיים יש מחשבים אישיים או משותפים המחוברים לקמפוס ולרשת העולמית.

דוקטורט. בהנדסה אזרחית וסביבתית

Ph.D. התלמידים משתתפים בחינוך ובמחקר השואף לקדם את יסודות המדע ההנדסי של תחומי ההנדסה האזרחית והסביבה. מועמדים לדוקטורט מפתחים תוכנית לימוד אישית באחד משלושת תחומי המיקוד העיקריים שלנו:

 • מערכות תשתית מתקדמות (AIS)
 • הנדסה סביבתית, קיימות ומדע (EESS)
 • מכניקה, חומרים ומחשוב (MMC)

אנו שואפים לקדם את המדינה של ידע ואמנות כיצד בעיות הנדסיות מנוסחים, לפרש ולפתור באמצעות המחקר שלנו.

אנחנו מאוד בינתחומיים, מתקרבים לעיתים קרובות לבעיות עם צוותים של סגל וסטודנטים המביאים מיומנויות, תובנות ושיטות שונות מתחומים שונים. אנו מציגים את תוצאותינו בכנסים, מפרסמים בכתבי עת איכותיים ומספרים את תוצאותיהם למקבלי החלטות ולציבור באמצעות ועדות ממשלתיות ופרטיות שונות, מועצות ולוחות מייעצים.

כניסה ישירה Ph.D.

אם אתה מעוניין בקריירה במחקר יש בוגר עם תואר בהנדסה או בתחום הטכני בנושא מ insitituion מוכר אתה יכול ליישם כהרשמה ישירה דוקטורט. סטודנט.

סטודנטים ישירים ישלימו את הדרישות לתואר MS לפני תחילת הדוקטורט. אך לא יצטרכו להגיש בקשה לתואר דוקטור. עם סיום הלימודים MS שלהם.

סטודנטים ישירים נדרשים להשלים בהצלחה את בחינת ההסמכה של הדוקטורט.

דוקטורט. תחומי התמחות

מספר השפעות על הסביבה הבנויה והטבעית יניעו צרכי מחקר עתידיים והזדמנויות בהנדסה אזרחית וסביבתית. ככל שאוכלוסיית העולם ממשיכה לצמוח ולהתרכז באזורים עירוניים, היא מסכנת את כל סוגי התשתיות הקיימות ויוצרת בעיות איכותיות באיכות הסביבה.

יחד עם זאת, רוב התשתית באזורים עירוניים מפותחים הוא בגילאים במצב גרוע. עם שינויי האקלים, דפוסי מזג האוויר באזורים עירוניים וכפריים ישתנו ויוצרים אתגרים חדשים הן לסביבה הבנויה והן לטבעית בצורה של רוח, שיטפון ואירועים סוחפים.

כל אחד מאזורי המיקוד שלנו משמש כדי להתמודד עם האתגרים האמיתיים הללו מול אנשי מקצוע בתחומי ההנדסה האזרחית וסביבתית.

 • מערכות תשתית מתקדמות (AIS)
 • הנדסה סביבתית, קיימות ומדע (EESS)
 • מכניקה, חומרים ומחשוב (MMC)

סטודנטים אשר סיימו תואר MS בהנדסה מקרנגי מלון או מוסד אחר זכאים להגיש מועמדות לתואר דוקטור. תוכנית בהנדסה אזרחית וסביבתית. סטודנטים אשר סיימו את דרישות MS ב קרנגי מלון המבקשים להמשיך חייב להגיש בקשה רשמית לדוקטורט. תכנית.

כמה זמן זה ייקח?

כדי להשלים תואר דוקטור, בדרך כלל לפחות ארבע שנים של מחקר לתואר שני מעבר לתואר BS, או שלוש שנות לימוד לתואר שני מעבר לתואר MS נדרשים.

מהי צורת הדוקטורט? בחינת הסמכה?

דוקטורט. המועמדים יידרשו לעבור בחינת הסמכה המורכבת משני חלקים:

 1. בדיקה מקיפה
 2. עבודת גמר

לקבלת מידע מפורט על דרישות תואר Ph.D. סטודנטים, בקר ב דוקטורט שלנו. סעיף דרישות.

מהן דרישות הקורס לתואר דוקטור? תכנית?

אין דרישות קורס פורמליות לתואר דוקטור. בהנדסה אזרחית וסביבתית. רוב Ph.D. סטודנטים לקחת כמה קורסים להתכונן לבחינת מועמדות ו / או לספק רקע נוסף לאזור המחקר הנבחר שלהם.

דוקטורט. מימון

עזרי מחקר

רבים מתלמידינו לתואר שני במחקרי המחלקה (בד"כ תלמידי הדוקטורט, ובמקרים ספורים, סטודנטים לתואר שני) מקבלים סיוע כספי בצורת מענקי מחקר שמכסים שכר לימוד, דמי טכנולוגיה ומלגת הוצאות מחיה עבור השנה הקלנדרית (כולל קיץ) עד חמש שנים, כל עוד מתבצעת התקדמות מספקת לקראת השלמת התואר. קרנות לסיוע מחקר מגיעים בדרך כלל מחוזי מחקר חיצוניים או מענקים, או מקרנות שמספקות מלגות מארה"ב וממדינות אחרות. הסטודנטים נדרשים לשלם עבור ביטוח בריאות, פעילות ודמי הובלה, ספרים וציוד הקורס. דיור מחוץ לקמפוס זמין במרחק הליכה לקמפוס.

סטודנטים בעלי תואר אקדמי בחינוך נדרשים להקדיש כ -20 שעות בשבוע בפעילויות הוראה ומחקר, ובמיוחד על מנת להקדיש את פעילות הקורס, אשר אנו רואים בה חלק בלתי נפרד מהחינוך לתואר שני.

במשרה מלאה Ph.D. סטודנטים וסטודנטים מעטים העוסקים בפרויקטי מחקר עוסקים במחקר בהנחיית סגל.

סטודנטים לתואר שני נבחרים לקבל הצעות של עזרת מחקר המבוססת על הגורמים הבאים:

 • הכישורים וההישגים הקודמים של התלמיד (על סמך תמלילים, בחינות והמלצות)
 • האינטרסים של התלמיד כאמור "הצהרת מטרתם"
 • זמינותם של חוזי מחקר במימון חיצוני בתחומי העניין האמורים
 • עמדתו התחרותית של התלמיד בתוך מאגר גדול יותר של מועמדים מתאימים

חברי סגל עם פרויקטי מחקר הקשורים לתחום העניין שלך עשויים ליצור עמך קשר ולהתחיל בדיונים על תחומי העניין והמיומנויות שלך. לידיעתך, אינטראקציות אלה הן חשובות מאוד בתהליך קבלת ההחלטות. קח אותם ברצינות ולהגיב בזמן ואחראי בצורה.

דוקטורט. מלגות

המחלקה שלנו מסוגלת להציע את מלגתו של CIT Dean (שכר לימוד מלא לשנה אחת ו -1,500 דולר לתמיכה עבור הסטודנטים) לדוקטורנטים מוסמכים שנה א 'לתכנית. סטודנטים אשר יקבלו את המלגה יודיעו על הפרס במכתב ההצעה שלהם.

כמו כן, מעודד המחלקה את כל הסטודנטים המתקבלים להגיש מועמדות לכל המלגות להן הם זכאים טרם הצטרפותם לאוניברסיטה. סטודנטים אשר התקבלו לתמיכה ימשיכו ליהנות ממילגה, אשר תאפשר גמישות רבה יותר בבחירת נושא עבודת הדוקטורט וכן מספק יציבות משופרת במימון מחקר.

כמה מן המלגות שתלמידים נוהגים להגיש עבורם לפני בואם לקרנגי מלון כוללים:

 • קרן המדע הלאומית
 • EPA-STAR
 • לאומי מדע והנדסה
 • הקונסורציום הלאומי למדעי הטבע

אם ברצונך ליצור קשר עם היועץ שלך בנוגע למכתב תמיכה או סיוע בפיתוח הצהרת המטרה שלך עבור יישום זה, אל תהסס לעשות זאת.

תוכנית מלגות GEM

הקונסורציום הלאומי לתארים מתקדמים למיעוטים בהנדסה ובמדעים בע"מ (GEM), ארגון ללא מטרות רווח, הוקם במטרה לסייע לקבוצות הנמצאות בקטגוריות נמוכות (אפרו-אמריקאים, אינדיאנים ואמריקנים היספאנים), ברמה של מאסטרים ודוקטורט בהנדסה מדע פיסיקלי.

המכללה להנדסה שמחה לתמוך בתוכנית המלגות GEM על ידי הענקת פרס נדיב למקבלי התוכנית GEM MS Engineering Institute. כמה מועמדים לבחור יהיה זכאי לקבל פרס אשר מגדיל את תרומת GEM למלגה ו יסייע כדי לשאת את העלות הכוללת של נוכחות בתוכנית MS ב CMU.

מחזור היישום של שלוש התוכניות הוא 1 ביולי - 15 בנובמבר.

GAANN Ph.D. אחוות: AIS - תחבורה ומים

כעת אנו מקבלים בקשות של סטודנטים מוסמכים עבור ה- GAANN החדש שלנו (סיוע לתואר שני בתחומי הצורך הלאומי) Ph.D. תוכנית מלגות במערכות תשתית מתקדמות. המלגה היוקרתית הזו תומכת בחינוך והכשרה של תלמידים בתחומים המוגדרים כתחום של צורך לאומי קריטי וממומנת על ידי משרד החינוך האמריקאי.

דוקטורט. תלמידים לא מסורתיים

במשרה חלקית Ph.D. סטודנטים

תואר דוקטור לפילוסופיה ההרשמה היא אופציה העומדת בפני תלמידים בנסיבות מיוחדות, כגון סטודנטים המעוניינים ללמוד דוקטורט. במשרה חלקית, תוך שמירה על תעסוקה חיצונית. עם זאת, כל Ph.D. על התלמידים לעמוד בדרישת התושבות המינימלית במשרה מלאה. סטודנטים בינלאומיים עשויים לקבל דרישות בשל הגבלות ויזה.

כל דוקטורט במשרה חלקית על המועמדים להשלים שנה אקדמית אחת (שני סמסטרים מלאים) במעון בקמפוס לאחר תחילת הלימודים לתואר שלישי. תכנית. שני הסמסטרים במשרה מלאה אינם חייבים להיות רצופים, אולם יש להשלים לפחות סמסטר אחד במשרה מלאה לפני הסמסטר בו התלמיד מקבל את הדוקטורט. בחינת מועמדות. מטרת דרישת התושבות היא להבטיח כי כל הדוקטורט. בוגרים השקיעו זמן רב בשיתוף פעולה הדוק עם חברי הסגל של CEE ועם סטודנטים לתואר שני במסגרת הדוקטורט שלהם. ניסיון. זמן המגורים גם מבטיח הזדמנות נאותה להכין ולהשלים את הדוקטורט. בחינות הסמכה בתחילת הלימודים לתואר שני. כתוצאה מכך, סטודנטים מתכוונים להיות דוקטורט. על המועמדים להתייעץ עם יועצי הסגל שלהם לגבי הפורמט והעיתוי המתאימים של בחינות ההסמכה והתושבות לפני או לאחר תחילת הדוקטורט. לימודים. מצבים מיוחדים עשויים להצדיק שינויים בדרישת התושבות, למשל, רדיפה לתואר דוקטור. ידי חבר צוות קרנגי מלון. בקשות לאישור שינוי התושבות חייבות להיות מאושרות על ידי ראש האגף ודיקן עמית של המרכז ללימודים מתקדמים לתואר ראשון ושני בפקולטה למשפטים.

תואר דוקטור לפילוסופיה סטודנטים ב CEE נדרשים להירשם לפחות 5 (5) יחידות בכל סמסטר לפני הבחינה ההצעה. לאחר סיום בחינת ההצעה, מועברים התלמידים למעמד של "עמיתים" וזכאים לעתור ליחידות מופחתות.

תואר דוקטור סטודנטים

Ph.D. התוכנית היא תוכנית במשרה חלקית המיועדת לסטודנטים המעוניינים לקיים אינטראקציה הדוק עם מקצועיות בענף, ייעוץ או הממשלה במהלך הדוקטורט שלהם. לימודים.

דרישות התוכנית

 • שנה אחת של מגורים במשרה מלאה בקרנגי מלון
 • תואר דוקטור סטודנטים רשאים להירשם ללימודי משרה חלקית לסמסטרים שאינם בתושבות. במהלך סמסטרים אלה, סטודנטים במשרה חלקית ב CEE חייבים להירשם לפחות 5 יחידות בכל סמסטר לפני הבחינה ההצעה. לאחר סיום בחינת ההצעה, מועברים התלמידים למעמד של "עמיתים" וזכאים לעתור ליחידות מופחתות.
 • השלמה משביעת רצון של בדיקה של שני חלקים (בחינת מועמדות ותהליך בחינת תזה)
 • הסדר פורמלי עם נותן חסות תעשייתי הכולל זמן שחרור קבוע לעבודה בקמפוס כאשר לא במשרה מלאה, יועץ משותף לתזה ומחויבות לספק תמיכה כדי להשלים את הדוקטורט. עבודת מחקר.
 • השלמה והגנה ציבורית של תזה.

כל דוקטורנט התוכנית תהיה שונה המותאמים לסטודנט בודד חסות תעשייתית. תכנית, כולל לוח זמנים רשמי, מבוססת על הסכמים בין התלמיד, נותן החסות התעשייתי והמחלקה להנדסה אזרחית וסביבתית. מחקר הגמר צריך להיות מוגדר באזור שבו נותנת החסות התעשייתית או מתכננת לקיים פעילות ברמה מספקת ומורכבות שיהוו בסיס לדוקטורט. תזה מחקרית.

יישום בוגר

מוכן להגיש בקשה?

כל היישומים מוגשים באופן מקוון באמצעות מכללת CMU להנדסה.

לאחר שתיצור את חשבונך, המערכת תשלח לך הודעת אימייל. מספר PIN זה, יחד עם הסיסמה שלך, מאפשר לך לשמור את היישום שלך על פני מספר פעילויות באתר. בחשבונך תוכל לעקוב אחר הסטטוס של בקשתך ולהציג את החלטת הקבלה.

מועדי יישום
 • אביב: 15 בספטמבר
 • סתיו: 5 בינואר
מה לכלול ביישום שלך

הבקשה שלך תכלול:

 • דמי היישום של 75 $ USD
 • טופס הבקשה המקוון
 • שלוש מכתבי המלצה
 • הועלו תמלילים לא רשמיים (תמלילים רשמיים יתבקשו בעת הכניסה)
 • שאלות חיבור
 • קורות חיים / המשך
 • GRE מבחן ציונים - בבקשה יש ציונים שנשלחו ישירות CMU על ידי ETS.

ציוני ה- GRE וה- TOEFL הרשמיים שלך מתוך ציוני ETS ו- IELTS הם מסמכי ההעתקה היחידים שיש לשלוח אל משרד הקבלה. נא לא לשלוח מסמכים מסמכים אחרים למשרד הקבלה של CEE, כגון קורות חיים / קורות חיים, פרסומים, תמלילים רשמיים, מסמכים פיננסיים או אישורים מכיוון שהם לא ייכללו בקובץ שלך לבדיקה על ידי ועדת הקבלה.

אם יש לך פרסומים כי אתה רוצה את ועדת הקבלה לסקור, בבקשה לקשר אותם בקורות החיים שלך באינטרנט.

כל חומר עותק קשיח נוסף שנשלח אל משרד הקבלה ללימודים מתקדמים של CEE יימחק.

דיווח על בדיקה

 • ETS
  • מוסד / קוד בית ספר: 2074
  • GRE קוד המחלקה: 1102
  • TOEFL קוד המחלקה: 65
 • הציון המינימלי של TOEFL הוא 84
 • IELTS
 • אנא צור קשר עם מרכז הבדיקות של IELTS ובקש את ציוניך באופן אלקטרוני באמצעות מערכת IELTS. לא נדרש קוד מוסדי, אך יש להפנות את ציוני Carnegie Mellon University - הנדסה אזרחית וסביבתית. כל מרכזי הבדיקה של IELTS ברחבי העולם מסוגלים לשלוח ציונים אלקטרונית למוסד שלנו.
 • IELTS הציון המקובל המינימלי הוא 7.0
פרטי מועמד של דובר אנגלית לא ילידית

אם שפת האם שלך אינה אנגלית אז אתה תידרש לקחת מבחן TOEFEL או IELTS כדי לבדוק את כישורי אנגלית שלך. ציונים אלה יש לשלוח אלינו ישירות מסוכנות הבדיקה.

אם השתתפת וסיים ארבע שנים לתואר ראשון באוניברסיטה או מכללה בתוך ארצות הברית, ייתכן שתוכל לקבל ויתור על בדיקות. אנא צור קשר עם משרד הקבלה שלנו לקבלת מידע על בדיקות ויתור.

 • הציון המינימלי של TOEFL הוא 84
 • IELTS הציון המקובל המינימלי הוא 7.0
סטודנטים עם תואר מחוץ להנדסה

בעוד רבים מהסטודנטים הנכנסים שלנו יש תואר בהנדסה אזרחית, יש לנו הודה אנשים עם רקע בענפים שונים של הנדסה, מדע טכנולוגיית המידע.

סטודנטים חייבים להיות בעלי תואר ראשון כדי להתקבל לתואר שני ב CEE, ואת חייבת להשלים קבוצה של קורסים בסיסיים במתמטיקה ומדעי.

תתבקש להעלות טופס ביקורת קורס מלא עם הבקשה המקוונת שלך.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית
עדכון אחרון: June 8, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
בקשת מידע
ינו 13, 2020
Duration
3 - 4 שנים
תכנית מלאה
Price
44,400 USD
לשנה אקדמית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ינו 13, 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

ינו 13, 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date