דוקטורט. בהיסטוריה

כללי

תיאור התכנית

ברוכים הבאים לתארים מתקדמים Boston College

Boston College 'של תוכניות בוגר בהיסטוריה למשוך סטודנטים מוכשרים מרחבי העולם. אנו מציעים MA ו- Ph.D. תוכניות עם הכשרה במספר התמחויות אזוריות ותמטיים; בריטי, ימי הביניים, ארה"ב והיסטוריה אירופית מודרנית כבר מזמן עוצמות של המחלקה. אזורים מתפתחים של מומחיות בפקולטה ובסטודנטים לתארים מתקדמים כוללים את דרום אסיה, מזרח אסיה והיסטוריה של אמריקה הלטינית. בנוסף, המחלקה מתאמנת במגוון תחומים השוואתיים וטרנס-לאומיים, עם עניין מיוחד בהיסטוריה של הדת, האימפריות והמורשות, העולם האטלנטי, ההיסטוריה העירונית וההיסטוריה הטרנס-לאומית.

החוג להיסטוריה מברך על כיתה קטנה של תלמידי תואר שני בכל חודש; גודל התוכנית שלנו מבטיח תשומת לב אישית וגמישות רבה בעיצוב תוכנית הלימודים. הכל דוקטורט הסטודנטים מובטחת מימון באמצעות השנה החמישית שלהם בתוכנית, בהנחה השלמת מוצלחת של הדרישות. סטודנטים לתואר שני זוכים להכשרה בהוראה בסמסטר הליבה של שני הסמסטרים, תחילה כעוזרי הוראה ומאוחר יותר כחברי הוראה הממונים על הכיתות שלהם. תלמידי הסגל והסטודנטים מגיעים יחד באופן קבוע לשיחות על מלאכת ההיסטוריה של ההוראה.

ההיסטוריונים Boston College נהנים מהמיקום שלנו באחד ממרכזי החיים האקדמיים הגדולים בעולם. מגוון של אוניברסיטאות, ספריות ומוסדות תרבות שכנים מעשירים את עבודתנו. בפרט, שיתופי פעולה מתמשכים עם תוכניות בוגר באוניברסיטת בוסטון, אוניברסיטת ברנדייס ואוניברסיטת טאפטס מאפשרים לסטודנטים לתארים מתקדמים שלנו להתחבר לרשת יוצאת דופן של חוקרים ברמה עולמית. כמה סטודנטים ופקולטה גם לקחת חלק במרכז ללימודים אירופיים, מרכז פיירבנק למזרח אסיה מחקר, מכון Reischauer של מחקרים יפניים ואת דרום אסיה היוזמה בהרווארד, כמו גם את קונסורציום בוגר ללימודי נשים ב- MIT. סמינרים מתמשכים וסדרות הרצאות בחוג ההיסטורי של מסצ'וסטס, הספרייה הציבורית של בוסטון והמוזיאון לאמנויות יפות, מפגשים קהילות תוססות של חוקרים המעוניינים במגוון של שדות משנה ותחומים אחרים. בסך הכל, Boston College מציעה אתר שאין כמוהו למחקר מתקדם בהיסטוריה. אנו מקווים שתשקול להצטרף לקהילה האינטלקטואלית המשגשגת שלנו.

בוגר

Boston College היסטוריה של המחלקה לתואר שני לתואר דוקטור. תוכניות למשוך סטודנטים מוכשרים מארצות הברית ובעולם. תכנית הלימודים לתואר שני מכינה סטודנטים למגוון רחב של קריירות בהיסטוריה הציבורית, בחינוך, בהוצאה לאור ובמקומות אחרים. מטרת הדוקטורט. התוכנית היא לייצר היסטוריונים שהם גם חוקרים מובילים ומורים מכובדים. בעוד שרוב בוגרי תוכנית הדוקטורט הופכים להיסטוריונים אקדמיים, המחלקה מחויבת לסייע לסטודנטים המעוניינים בתפקידים באוניברסיטאות, מוזיאונים, ארכיונים ומכוני מחקר.

למחלקה יש כבר נקודות חוזק בהיסטוריה האירופית והאמריקאית, אך תחומי ההתמחות של הפקולטה והתעניינות של סטודנטים לתארים מתקדמים כוללים את דרום ומזרח אסיה, המזרח התיכון ואמריקה הלטינית. המחלקה מציעה הכשרה במגוון תחומים השוואתיים וגלובליים, עם עניין מיוחד בהיסטוריה של הדת, ההיסטוריה העולמית והבינלאומית, הים התיכון, האוקיאנוס ההודי והעולם האטלנטי.

החוג להיסטוריה מבקר קבוצה קטנה של תלמידי תואר שני ודוקטורנטים בכל חודש, וגודלה הקטן של התכנית מבטיח תשומת לב וגמישות אישית בתוכנית הלימודים. הכל דוקטורט לסטודנטים מובטחת מימון דרך השנה החמישית של התוכנית, בהנחה התקדמות משביעת רצון לקראת התואר. תלמידי הדוקטורט זוכים לראשונה בהוראת ההוראה כעוזרי הוראה ברצף ההיסטוריה של האוניברסיטה ומאוחר יותר מלמדים קורסי ליבה משלהם וכן שיעורים בתחום ההתמחות שלהם.

ההיסטוריונים Boston College נהנים מהמיקום שלנו באחד ממרכזי החיים האקדמיים הגדולים בעולם. מגוון של אוניברסיטאות שכנות, ספריות ומוסדות תרבות מעשירים את כל עבודתנו. שיתופי פעולה שוטפים עם אוניברסיטאות ברנדייס, טאפטס ובוסטון מאפשרות לסטודנטים שלנו להתחבר לרשת יוצאת דופן של חוקרים ברמה עולמית. כמה סטודנטים וסגל משתתפים גם בסמינרים וכנסים במרכז ללימודים אירופיים, מרכז פיירבנק למזרח אסיה, מכון רישאוור ללימודי יפן ומרכז דרום אסיה בהרווארד, וכן את קונסורציום הבוגרים בלימודי נשים ב MIT

סמינרים והרצאות של החברה ההיסטורית של מסצ'וסטס, הספרייה הציבורית של בוסטון והמוזיאון לאמנויות יפות, מפגשים קהילות תוססות של חוקרים המעוניינים בהיסטוריה, כמו גם תחומים סמוכים. היסטוריונים Boston College יש גישה לאוספים של קונסורציום הספרייה של בוסטון, רשת של 19 ספריות אקדמיות ומחקר בניו אינגלנד. לסיכום, בוסטון אין כמוהו למחקר מתקדם בהיסטוריה.

תוצאות למידה

עם סיום הדוקטורט בוגרי צריך להיות מסוגל:

 • לפתח את השאלות ההיסטוריות וההשערות שלהם ולבצע פרויקט מחקר היסטורי.
 • כתבו מאמרים אקדמיים וביקורות ברמה האקדמית בפרוזה מושכלת ומוכרת.
 • לפרסם את המחקר שלהם בכתבי עת ביקורת עמיתים ולהציג מאמרים בכנסים.
 • בעל יכולת מחקר בשתי שפות (שלוש במקרה של ימי הביניים).
 • למדו ביעילות קורסים בהיסטוריה, הן ברמה המקדמת והן ברמה המתקדמת, במכללה הקהילתית, במכללה של 4 שנים או באוניברסיטה.
 • לעמוד בסטנדרטים המקצועיים והאתיים של המשמעת.

עם השלמת בוגרי תואר שני צריך להיות מסוגל:

 • יש ידע נרחב של תיאוריה ומחקר על פני שני ריכוזים או תת שדות.
 • להפגין ידע עמוק יותר של ריכוז היסטורי אחד גדול או תת.
 • לתקשר ממצאי מחקר ביעילות במצגות כתובות ודיבוריות.
 • בעל יכולת מחקרית בשפה אחת.
 • עמידה בסטנדרטים מקצועיים ואתיים במשמעת.

דוקטורט. תכנית

Ph.D. היסטוריה בהיסטוריה המודרנית של ימינו, היסטוריה אירופית מודרנית, היסטוריה אמריקאית והיסטוריה של אמריקה הלטינית. המחלקה מציעה גם קורסים בהיסטוריה של המזרח התיכון ותולדות אסיה.

במהלך הסמסטר הראשון ללימודים במשרה מלאה, בוחרים דוקטורנטים יועץ הפקולטה, שמפקח על התקדמות התלמיד בהכנה לבחינות מקיפות ובפיתוח נושא עבודת הדוקטורט.

Ph.D. הוא תואר מחקר ודורש מחויבות מיוחדת ומיומנויות. בעוד התואר אינו מוענק עבור הדבקות השגרתית תקנות מסוימות או השלמה מוצלחת של מספר מסוים של קורסים, יש דרישות בסיסיות מסוימות.

סיוע כלכלי

מימון מחלקה

סטודנטים לדוקטורט מתקבלים בדרך כלל בסיוע כספי בצורת מענקי מחקר. פרסים אלה כוללים מענק תחרותי ומלגת לימודים מלאה לכל הקורסים הקשורים לתוכנית. סטודנטים לדוקטורט משמשים בדרך כלל כעמיתים להוראה לאחר השנה הראשונה. המימון מתחדש לתקופה של עד חמש שנים בהתקדמות משביעת רצון לקראת השלמת התואר.

דוקטורט. מועמדים צפויים להמשיך את התואר במשרה מלאה ולשמור על התקדמות משביעת רצון לקראת השלמת הדרישות לתואר.

עדכון אחרון: פבר 2019

אודות בית הספר

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and studen ... קרא יותר

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and students directly engage the world’s most pressing problems, using their gifts to enhance the common good. קרא פחות