דוקטורט. באדריכלות

כללי

תיאור התכנית

הדוקטורט תכנית לימודים אדריכלות בפקולטה לארכיטקטורה של האוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה בברטיסלבה משקפת את המחקר וההתמצאות האמנותית הנוכחית ומאפשרת לך לחדד את הפרופילים האישיים שלך, התמקדו בחקר תיאורטי ומדעי. המחקר מטפח את היכולת שלך לעבוד באופן יצירתי ועצמאי על פרויקטים בעלי תיאורטיה, מחקר ופיתוח (מו"פ) או טבע אומנותי, ולנתח ולפתור בעיות מאתגרות בתחומי הלימוד שלך. זה גם מכין אותך כיצד לבסס מו"פ יצירתי או תרגול אמנותי משלך.

תכנית אדריכלות עוסקת במחקר תיאורטי של אדריכלות, שיטות תכנון ניסיוניות, מחקר טיפולוגיה אדריכלית, הערכת הסביבה, קיימות באדריכלות, היסטוריוגרפיה וביקורת אדריכלית.

הנושאים המכוסים נעים בין מעבדות Body Conscious, טכנולוגיות חדשות (מציאות מוגברת וירטואלית, תהליך עיצוב גנרטורי המבוסס על שימוש בתוכנות חדשות) וכלה בארכיטקטורה בת קיימא ושיקום מונומנטים מסוימים ונושאים רבים עכשוויים וחזוניים אחרים הקשורים לארכיטקטורה. פארק המדע האוניברסיטאי, הממוקם בפקולטה לארכיטקטורה, מייצר פלטפורמה לייצור מוצרים ומצויד בטכנולוגיות חדשות כמו לייזר, עיבוד CNC, מדפסות תלת מימד וכו ', אשר יכולות לשמש למחקר נרחב. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

כתב העת המדעי של הפקולטה עצמו, ALFA, מספק הזדמנות נהדרת לפרסם את עבודת המחקר שלך יחד עם חוקרים מקומיים ובינלאומיים אחרים. כדוקטורט חוקר, אתה יכול לעבוד באופן עצמאי על עבודת המחקר שלך, עם זאת, יהיה לך מורה פרטני למקרה שתזדקק לייעוץ וייעוץ. באופן אידיאלי, צוותי מחקר המורכבים ממדריכים ודוקטורט שלהם. הסטודנטים עובדים על פרויקטים ספציפיים, שנתמכים על ידי מימון ומענקים המאפשרים שיתוף פעולה אינטנסיבי עוד יותר עם מוסדות שותפים בינלאומיים. תהיה לך גם אפשרות להגיש בקשה להתמחות באמצעות מספר תוכניות רלוונטיות. לדוגמה, תוכנית Erasmus Plus מאפשרת לך לבחור, לארגן ולנהל סטאז 'בכל מוסד או חברה בעולם. סטאז 'כזה נחשב גם כחלק מהלימוד.

כבוגר אתה יכול לעבוד בתחום המחקר והחינוך, ייעוץ ממשלתי או קהילתי. אתה יכול אפילו להיות חבר קבוע בצוות הסגל ולהמשיך במחקר נוסף בתחום האדריכלות. תוכלו להמשיך בעבודתכם בשיתוף עם שותפים בינלאומיים במסגרת פרויקטים מחקריים בינלאומיים ולהעביר הרצאות ייעודיות. 133890_16825746_997507877060997_80933374670429883_o.jpg

מועדים להגשת מועמדות

מאי 2020 (בקשת מידע)

שכר לימוד

סטודנטים הלומדים בשפה האנגלית

  • לימודים במשרה מלאה: 3,500 אירו לשנה
  • צורת לימוד חיצונית: 2,400 אירו לשנה

הערה 1: במקרה של הארכת לימודים העולה על אורך הלימוד הרגיל, סטודנטים זרים הלומדים משרה חלקית באנגלית צריכים לשלם אגרה, תלוי אם הסטודנט הוא אזרח במדינת חבר באיחוד האירופי או מדינות שהן צדדים להסכם על האזור הכלכלי האירופי ושוויץ או לא, שנע בין 1600 אירו ל 2400 אירו לשנה.)
הערה 2: אגרות שכר לימוד הקשורות ללימודים באוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה בברטיסלבה לשנה האקדמית 2016-2017 - נוסח מלא של הוראת הרקטור מס '3/2019-SR שכר לימוד ואגרות הקשורות ללימודים ב STU לשנה האקדמית 2020 -2021 הונפק ב- 10 בספטמבר 2019 (להלן "ההנחיה")
העמלות כפופות לשינויים. לקבלת עמלות בפועל, אנא בדוק באתר STU: http://www.stuba.sk/english/degree-students/legislation.html?page_id=2021

אודות בית הספר

מדוע הפקולטה לארכיטקטורה של STU בברטיסלבה?

הפקולטה לארכיטקטורה היא אחת משבע פקולטות באוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה בברטיסלבה (להלן קיצור STU, מסלובקיה "Slovenská technická univerzita"). זהו בית הספר הגדול והוותיק ביותר לאדריכלות בסלובקיה; תחילתו של חינוך לארכיטקטורה משנת הלימודים האקדמית 1946/1947 וקשורה לתחום הלימוד הנקרא הנדסה אזרחית.

הפקולטה לארכיטקטורה כיום היא מוסד יצירתי ותחרותי עם צוות עם ראש פתוח ומנצל בהצלחה אפשרויות שיתוף פעולה בינלאומיות במחקר וחינוך. במיוחד באמצעות תכנית הניידות של Erasmus Plus, מציעה הפקולטה אפשרויות חילופי דברים עם יותר מ- 50 מוסדות שותפים בכל רחבי אירופה. מדי שנה מגיעים עשרות סטודנטים מהפקולטה לארכיטקטורה בחו"ל וכן סטודנטים בינלאומיים ללמוד בפקולטה לארכיטקטורה. במקביל, 29 סטודנטים בינלאומיים הגיעו ללמוד בפקולטה לארכיטקטורה.

מרצים בפקולטה לארכיטקטורה הם אישים מצטיינים שאינם רק מורים וחוקרים; רובם פעילים אדריכלים, מתכנני ערים או מעצבים תעשייתיים / מוצרים וגרפיים / מותגים. הפרסים והפרסים שהושגו, כמו גם ההכרה והמגעים החוצים את גבולות סלובקיה הם ההוכחה הטובה ביותר לאיכויותיהם. 133914_olah.jpg

מלבד המומחים הארציים, FA STU הזמין גם מרצים אורחים מחו"ל: ג'אן ג'הל, מרקו קסגרנדה, נאת'לי דה פריס (MVRDV), ריינר דה גראף (OMA), ג'ני ב. אוסולדסן (סנוטה), פטריק שומאכר (זאאה חדיד אדריכלים) ) הם רק חלק ממספר המומחים והאישיות הזרים המשמעותיים של האדריכלות העכשווית שביקרו בפקולטה עד כה. המעורבות הבינלאומית של הפקולטה באה לידי ביטוי על ידי חברות בארגונים בינלאומיים והשתתפות בפרויקטים רב לאומיים בסלובקיה ומחוצה לה.

כאחת המטרופולינות הקטנות ביותר במרכז ומערב אירופה, העיר ברטיסלבה התוססת מייצגת מקום מעורר השראה ובו בזמן גם עבור סטודנטים ומטיילים בינלאומיים. בזכות מיקומה הגאוגרפי במרכז אירופה זהו השער לאירופה. תוכלו ליהנות מקרבתו לוינה, בודפשט, פראג עם חיבורי תנועה מושלמים. ההיסטוריה המשותפת והמרחקים הקרובים משותפים לבירות אלה ומספקות הזדמנויות רבות לחוויות תרבותיות, חברתיות ונסיעות. חיבורי אוטובוס ורכבת נהדרים מברטיסלאבה, כמו גם נגישות נוחה לברטיסלאבה ושדה התעופה של וינה, מציעים חיבור זול ליעדים מרכזיים באירופה.

מה עושים ואיך?

אם אתם מחפשים את בית הספר הגדול ביותר והוותיק ביותר לאדריכלות בסלובקיה, כאשר הפקולטה לארכיטקטורה היא חלק בלתי נפרד מהאוניברסיטה הטכנולוגית הסלובקית בברטיסלבה, אתם עומדים להגיע למקום הנכון.

תוכלו ללמוד כאן אדריכלות ועיצוב אורבני, עיצוב תעשייתי ומוצר. אופיים של מחקרים אלה קבע את אסטרטגיית החינוך הבסיסית של הפקולטה, ובמיוחד את התמקדותה בפיתוח היצירתיות והחשיבה הביקורתית של הסטודנטים ויכולתם להגיב לאתגרים הבלתי צפויים של העתיד אשר כל בוגר טרם נתקל בו. למידה מבוססת פרויקטים בהובלת מומחים בעלי רקע אקדמי כמו גם מקצועי ופרויקטים המתואמים בשיתוף פעולה הדוק עם תרגול מספקים הדמיה נאמנה של חוויה "אמיתית".

הפקולטה לארכיטקטורה מציעה גם את האפשרויות של עבודה ממוקדת במרכז החינוך והמחקר המתמחה שלה בלב עיר המורשת התרבותית של אונסק"ו, Banská Štiavnica. בבית ההיסטורי האותנטי (ששוחזר בפועל על ידי הסטודנטים) הפקולטה יכולה להכיל עד 30 סטודנטים ועשרה אנשי צוות במהלך סדנאות או קורסים מיוחדים לאורך השנה. 133910_21.jpg

כאשר מתקרבים לתרגול, התלמידים מעודדים לקחת חלק במגוון רחב של תחרויות מקומיות ובינלאומיות. איכות בית הספר מאושרת בעיקר על ידי הישגי התלמידים. הפקולטה לארכיטקטורה יכולה להתפאר בגאווה בהצלחותיהם של הסטודנטים בתחרויות אדריכליות-עירוניות ומקומיות בינלאומיות שונות (למשל פרסי Inspireli, קסלה, איסובר, הפרס הלאומי לעיצוב, ABF סלובקיה על עבודת הרווקים הטובה ביותר, פרופ 'לאקו) עבור העבודה הטובה ביותר ללימודי תעודה) ורבים אחרים.

עם הלך רוח כזה אנו מכוונים להכנה מורכבת של תלמידינו בתחום המיומנויות הקשות כמו גם מיומנויות רכות בהקשר של תעשיה 4.0 הקרובה.

עם זאת, חינוך טוב אינו מספיק. אנו שואפים ליצור קהילה מלכתחילה. הפקולטה לארכיטקטורה מספקת חיי חברה, מחקרים, אקדמיים וספורט עשירים. יש לנו מסורת ארוכה בארגון האירוע הציבורי הגדול ביותר שלנו - ליל האדריכלות והעיצוב. רבים מהאירועים מוכנים לסטודנטים על ידי סטודנטים - למשל, מניפסט (השנה הראשונה שלנו מקבלת קבלת פנים חמה על ידי עמיתיהם החדשים). אחריו ימים פתוחים, תערוכות של סטודנטים כמו גם אנשי מקצוע המציגים את עבודתם, סוף שבוע טניס שולחן וכו 'ובסופו של דבר אדריכלות, עיצוב, פסטיבלי אמנות ושווקים מקומיים רבים (כמו עירוני שוק), נהנית הפקולטה לאדריכלות נוכחות בגלל מיקומה האסטרטגי קרוב למרכז העיר ברטיסלבה. 133888_19144165_1079579065520544_8162618331696172792_o.jpg

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... קרא יותר

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. קרא פחות