דוקטורט (בית הספר למדעי החברה)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

כל החטיבות האקדמיות בבית הספר למדעי החברה מזמינות בקשות לתואר שלישי.

תחומי המחקר הם אינדיקטיביים בלבד, והצוות שלנו מציב חנות גדולה על ידי גישות יצירתיים וחדשניים לנושאים בין אם הם רומנים או מוכרים - לבין ניתוח אינטלקטואלי, הן ביסוס והן בשבר.

הנושאים שאנו מפקחים כוללים את התחומים הבאים:

 • לימודי פיתוח
 • לימודי שלום
 • פְּסִיכוֹלוֹגִיָה
 • סוציולוגיה וקרימינולוגיה
 • עבודה סוציאלית ורווחה חברתית

התחייבות הדוקטורט היא הזדמנות מרגשת, אבל יכול גם להיות מרתיע למדי, כי יש הרבה שלבים לחשוב על כולל יישום, הגעה, הודאה, ציפיות, והתקדמות שם אבל כמה. בבית הספר למדעי החברה, אנו מאמינים שחשוב שלמרות שתלמידי המחקר שלנו עובדים על פרויקטים בודדים, הם לא עובדים בבידוד. אנו מציעים מגוון הזדמנויות להכשרה, פיתוח מיומנויות, מפגשי הדרכה שוטפים ותמיכה מתמשכת של עמיתים.

דירוגים

University of Bradford מדורגת 301-400 בעולם עבור מדעי החברה ב 2019 טיימס ההשכלה הגבוהה בעולם אוניברסיטת דירוגים.

דרישות כניסה

לתואר דוקטור לפילוסופיה

 • תואר ראשון או שני תואר שני של תואר ראשון באוניברסיטה או מוסד מאושר
 • תואר גבוה יותר באוניברסיטה או במוסד מאושרים
 • באופן יוצא דופן, מועמדים עם נמוך יותר מאשר מעל עם ניסיון והכשרה כהכנה מתאימה

מועמדים לתואר דוקטור לפילוסופיה רשומים כעת ישירות על פרס הדוקטור לפילוסופיה.

לתואר שני בפילוסופיה

 • תואר ראשון באוניברסיטה או מוסד מאושרים
 • הסמכה מקצועית שאושרה על ידי הפקולטה לחקר תארים לתארים מתקדמים וחינוך כללי מתאים
 • באופן יוצא מן הכלל, מועמדים עם פחות מ לעיל אבל מסוגל לתת ראיות משביעות רצון לקבל את רמת הידע נאותה ניתן לקבל על ידי הפקולטה לתואר ראשון לתואר שני

אם ברצונכם לדון בכל היבט של לימודי דוקטורט או הצעת המחקר שלכם, אנא צרו קשר עם:

ד"ר קלייר בקט
01274 233521
c.beckett@bradford.ac.uk

דרישות השפה האנגלית

מועמדים שאין להם אנגלית כשפה ראשונה חייבים לקבל לפחות 6.5 בציוני ה- IELTS שלהם או שהשלימו תואר שבו שפת ההוראה היא אנגלית.

אם אתה לא עומד בדרישה של IELTS, אתה יכול לקחת University of Bradford מראש הקורס אנגלית הקורס.

מה תלמד

תואר מחקר נותן לך את ההזדמנות כדי לקבוע את תחום המחקר שלך. המפקח שלך (ים) יעזור לגבש את נושא המחקר שלך ולוודא שאתה על לוח הזמנים כדי להשלים את המחקר בזמן. פרויקטי מחקר הם, כמעט מעצם הגדרתם, ייחודיים. לא קל לתאר פרויקט טיפוסי. עם זאת, תכונות נפוצות מסוימות חלות על כל.

על מנת לאשר את ההתקדמות על עבודת הדוקטורט שלך, המלצה צריכה להיעשות על ידי לוח התקדמות שהוצע על ידי הממונה שלך. אם תבחר בכל זאת להגיש עבור MPhil אז העבודה הנותרים שלך צריך להיות מושלם בשנה הבאה.

השנה השנייה של תוכנית הדוקטורט שלך עשוי להיות נלקח עם איסוף נתונים בפועל. לקראת סוף השנה, זה צריך להיות אפשרי לנסות ניתוח ראשוני של התוצאות שלך.

בשנה השלישית אתה רשאי לערוך איסוף וניתוח מפורט של תוצאותיך ולארגן אותם לתזה הגיונית ומשכנעת.

במהלך השנה הרביעית, הממונה שלך עשוי לאשר שאתה מוכן להגיש את התזה שלך לבדיקה. לאחר הגשה, תועבר עבודת הדוקטורט על ידי שני בוחנים, ותידרש להשתתף בבחינה בעל פה, בה תוכל לענות על שאלות בנושא עבודתך.

למידה והערכה

על מנת לאשר את ההתקדמות שלך, יש להמליץ בפני ועדת המחקר של הפקולטה. על התלמיד להמציא תיעוד מפורט עם לוח זמנים של עבודה נוספת להשלמתו ולהשתתף בפגישת התקדמות. זה נקרא לפעמים לוח התקדמות או העברה והוא דרישה חובה באוניברסיטה.

הסטודנטים יידרשו לעבור את התהליך בין הסימן של 12 ל -13 חודשים לרישום. המסמכים הדרושים לפגישה הם כדלקמן:

 • דו"ח סקירה של שלושה עמודים על המחקר שלך, אשר משקף על ההתקדמות שלך עד כה מעלה כל דבר שאתה במיוחד כמו משוב על;
 • פרק מהותי של התזה שלך;
 • הצעת מחקר;
 • מתכנן תזה.

מסמכים אלה יש להגיש 14 ימים לפני הפגישה.

ניתן לקיים פגישת פיקוח נוספת בכל עת לאחר פגישת ההתקדמות אם המפקח חושב שהיא נחוצה. זה ייקח שוב צורה של צוות אקדמאים הבודק עבודה בכתב, אך מספר האקדמאים וסוג העבודה הכתובה, שתיבחן, תלוי במפקח על ההחלטה. לעיתים קרובות מתקיימת פגישת מעקב שלישית לקראת סיום תוכנית הלימוד ומתקיימת בצורה של סקירה של הטיוטה הראשונה של התזה או של viva מדומה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... קרא יותר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. קרא פחות