דוקטורט על ידי מחקר

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

דוקטורט על ידי מחקר

הראשון בעולם ללימודי פיתוח (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS לפי נושא 2020) - Institute of Development Studies (IDS) הופך את הידע, הפעולה והמנהיגות הדרושים לפיתוח הוגן ובר-קיימא יותר ברחבי העולם, באמצעות מחקר, למידה ברמה העולמית שלנו הוֹרָאָה.

מחקר דוקטורט ב- IDS

מחקר דוקטורט הוא חלק חיוני ב- IDS, כאשר כ- 50 סטודנטים לתואר שלישי בכל עת בוחנים מגוון נושאים באסיה, אפריקה, הבלקן, אמריקה הלטינית והמזרח התיכון.

כחלק מהקהילה המשגשגת שלנו, תעבוד תחת פיקוחם של שני עמיתי מחקר ותהיה לך גישה להזדמנויות מחקר והוראה, כמו גם סדרה משמעותית של ימי עיון המוצגים על ידי אנשי מקצוע ומומחים בתחום הפיתוח.

הגיע הזמן ש- IDS יצייד אתכם בהכשרה הדרושה להשקת הקריירה שלכם באקדמיה, ממשלה, חברה אזרחית או המגזר הפרטי, ויביאו לשינוי אמיתי ביצירת שינוי מהפך.

תחומי לימוד

אנו מקדמים בברכה הגשות של חוקרים החולקים את מחויבותנו ל:

 • שמירת אקלים וצדק סביבתי
 • צמצום אי-שוויון קיצוני
 • טיפוח חיים בריאים ומגשימים
 • טיפוח חברות מכילות, דמוקרטיות ואחריות.

אנו מעוניינים במיוחד בעבודה שמראה מקוריות בטיפול בנושאים הקשורים לעבודת אשכולות המחקר שלנו:

 • עֵסֶק
 • ערים
 • דִיגִיטָלי
 • ממשל
 • בריאות
 • השפעה ומדיניות
 • הִשׁתַתְפוּת
 • כּוֹחַ
 • פוליטיקה של משאבים
 • עתיד כפרי.

קריירות עתידיות

אנו גאים בבוגרי הדוקטורט שלנו המגדירים ופותרים כמה מהאתגרים העולמיים הדחופים בעולם בעבודתם כ:

 • שרים בממשלות לאומיות ובעובדי מדינה
 • גורמים בכירים בארגוני פיתוח כמו UNDP והבנק העולמי
 • מנהיגים של ארגונים בחברה אזרחית כולל אימא מזומן ועזרה לפעולה
 • אקדמאים בעלי פרופיל גבוה באוניברסיטאות ברחבי העולם.

"לימודים ב- IDS יכולים להפוך את השקפתך על העולם פוטנציאלית - אתה מצמיח הרבה למידה מהקהילה העשירה והמגוונת הזו מאוד."
חורחה אדריאן-אורטיז-מורנו, בוגרת תואר שלישי ב- IDS

פיקוח והערכה

לכל חוקר דוקטורט יש לפחות שני מפקחים. מספר שעות ההשגחה הפורמלית ישתנה במהלך הדוקטורט בהתאם לתלמיד, למנחה וסוג המחקר. IDS מפרסם מזכר הבנות אשר קובע ציפיות לגבי פיקוח.

במהלך הדוקטורט שלך אתה צפוי לתת שני סמינרים לקהילת IDS. הראשון בסוף השנה הראשונה נקרא סמינר מתאר המחקר וזה מספק סקירה כללית של תוכניות הדוקטורט שלך לפני תחילת עבודת השדה. השני מתרחש באמצע השנה השלישית. זה נקרא סמינר בעבודה מתקדמת והוא מתמקד בממצאי המחקר ובטענות הכוללות שהועלו בעבודת המחקר.

עבודת הדוקטורט שלך נבחנת על ידי עבודת דוקטורט ו viva. התזה שלך צריכה להיות לא יותר מ- 80,000 מילים. גבולות אלה כוללים הערות שוליים וביבליוגרפיה אך אינם כוללים נספחים.

דרישות כניסה

בדרך כלל אתה צפוי לקבל תואר שני (ממוצע של 60% בסך הכל). ההסמכה שלך צריכה להיות בנושא מדעי החברה הרלוונטיים. בנסיבות חריגות, אתה עשוי להיחשב לתואר אם יש לך הסמכה בתחום אחר. עליכם גם להציג הוכחות לניסיון עבודה מקצועי משמעותי במדינה מתפתחת או בעבודה הקשורה לפיתוח.

דרישות השפה האנגלית

על התלמידים להיות בקיאים באנגלית. הדרישה המינימלית היא, למשל, ציון IELTS של 7.0 בסך הכל ולא פחות מ- 6.5 בכל חלק ממבחן IELTS. למידע מפורט על דרישות השפה האנגלית לסטודנטים בינלאומיים, בקר באתר אוניברסיטת סאסקס .

מידע קבלה למועמדים

עליכם להגיש הצעת מחקר מתארת של ארבעה עד חמישה עמודים המציינת את טיבו, שאיפתו ושאלות המחקר העיקריות של פרויקט המחקר שלכם. גלה כיצד לכתוב הצעת מחקר.

נוכחות ב- IDS

נוכחותך ב- IDS חיונית כבר בשלב המוקדם של הדוקטורט שלך כאשר ההצעה למחקר מוכנה (השנה הראשונה) ואז, לאחר עבודות שדה, בשלב הכתיבת ממצאי המחקר (השנה השלישית). תקופת ההרשמה המרבית היא ארבע שנים, אך ניתן לסיים דוקטורט בשלוש שנים.

עדכון לגבי נגיף הקורונה

העדיפות הראשונה שלנו היא לוודא שהקמפוס שלנו הוא מקום בטוח לחיות וללמוד בו. ראה כיצד היו תשובות ל- Covid-19 והבטחת חינוךך איתנו בטוח ומגשים .

כיצד אנו מעריכים את בקשתך

בבחינת בקשתך אנו לוקחים בחשבון גורמים רבים הכוללים: איכות הצעת המחקר שלך, כישוריך האקדמיים, התאמה עם סדרי העדיפויות במחקר IDS, ניסיון בפיתוח קודם, כישורי שפה וזמינות של מפקחים מתאימים.

כל היישומים מוערכים על ידי צוות ההוראה והלמידה של IDS עם תשומות ממפקחים פוטנציאליים. תוכלו להתראיין גם בתוכניות המחקר לתאר שלישי. אם בקשתך תצליח, תיצור איתך קשר צוות ההוראה והלמידה של IDS, האחראים בסופו של דבר להציע מקומות בתכנית הדוקטורט של IDS.

עמלות ועלויות לימוד

IDS דורש מהתלמידים להירשם לפחות שלוש שנים. רוב התלמידים מבלים בעבודות שטח מעבר לים. במהלך עבודות שדה, התלמידים רשומים כלומדי מרחק ומחויבים בתשלום שהוא בדרך כלל 65% מהעמלה במשרה מלאה אך עשויים להשתנות.

כמעט כל חוקרי הדוקטורט של IDS בוחרים לעשות מחקר אמפירי ועבודת שטח עבור הדוקטורט שלהם. הפרמטרים הרחבים של מחקר זה (נושא ומדינה) נקבעים בדרך כלל על ידי התלמיד ונכללים בהצעה שהוגשה כחלק מהבקשה לתכנית הדוקטורט. הערכות מפורטות יותר של היקף וממדי מחקר זה מפותחות בדרך כלל בשיתוף עם המנחים במהלך השנה הראשונה לתואר שלישי. עבודות שדה נמשכות בדרך כלל בין 8 ל 12 חודשים והעלויות תלויות בהיקף הפעילויות וביקף שלה. לדוגמה, תצפית על משתתפים וראיונות איכותיים שנערכו במדינת מולדתך ובשפה שאתה מכיר, אולי לא יקרה במיוחד, אבל עבודה במדינה בה אתה זקוק לויזה, אישור אתי במדינה וצריך להעסיק מתרגמים , מתמללים, או צוות מונים לסקר כמותי יכול להיות שהעלויות יסלמו במהירות. היכן שאתה נשאר, כיצד לנסוע לאתר השדה שלך, באיזו טכנולוגיה אתה משתמש כדי לאסוף ולנתח נתונים וכמה זמן אתה נשאר כל זה ישפיע על העלויות. IDS אינו מממן עלויות עבודות שטח. יש קרן ועידה קטנה וסטודנטים לתואר שלישי יכולים להגיש בקשה לסכום של עד 450 ליש"ט במהלך הדוקטורט שלהם אם הם מציגים עבודתם בכנס.

לאחר התקדמות משמעותית וסיימו שלוש שנות רישום, יתכן כי התלמידים יוכלו לעבור למעמד ההגשה לפני כן. IDS רואה בהתקדמות משמעותית השלמתם של שלושה פרקים אמפיריים, אישור מפקחים וסמינר מוצלח בעבודה. אם לא ניתן סטטוס להגשה מראש, עמלות במשרה מלאה עדיין חלות. דמי ההגשה לפני כן הם כ 500 ליש"ט לכל שנה או חלק ממנה.

לרוע המזל, IDS ולא אוניברסיטת סאסקס לא יכולים להציע תמיכה כלכלית. מועמדים הזקוקים לסיוע כספי צריכים לפנות למשרד החינוך המקומי שלהם או למשרד החוץ ולנציג המועצה הבריטית (c / o שגרירות בריטניה). לקבלת המידע העדכני ביותר על שכר טרחה, מימון ומלגות, בקר באתר אוניברסיטת סאסקס .

איך ליישם

הגש בקשה באמצעות היישום המקוון של אוניברסיטת סאסקס . בעת מילוי טופס הבקשה, אנא הזדהו תעודות זהות בבקשה; הקוד לכך הוא L1604R - מחקרי פיתוח (IDS) (PHD).

מציאת מפקח

אינך אחראי למציאת מפקח. עם זאת, אתה רשאי לבטא מפקח מועדף בטופס בקשתך. מועמדים מוערכים הן על פי תעודותיהם האקדמיות והן על הרלוונטיות של עבודותיהם למחקר של אחד או יותר ממלגות IDS .

למידה מרחוק

IDS לא מצליח לקבל בקשות ללמידה מרחוק. אנו מאמינים כי האינטרס של סטודנטים לתואר שלישי ושל המכון הוא שרוב תקופת הלימודים מבלה ב- IDS. זה מאפשר הזדמנות אינטראקציה מתמשכת עם חברי IDS וסטודנטים אחרים.

הצעת המחקר שלך

כחלק מתהליך הבקשה, עליך להגיש הצעת מחקר מתארת של ארבעה עד חמישה עמודים המציינת את אופיו, השאיפות והשאלות העיקריות של הפרויקט. יהיה זה גם יתרון לכלול מאמר או מדגם כתיבה המדגימים את יכולתך לבצע מחקר ולכתוב מאמרים אקדמיים.

לפני הגשת בקשה, אנא קרא בעיון את ההנחיות שלנו לכתיבת הצעת המחקר המתאר שלך . להלן דוגמא טובה להצעת מחקר שפורסמה לאחרונה על ידי מבקש מצליח: הצעת מחקר לתואר דוקטור בארסה ל- IDS, 2017

מועד אחרון להגשת בקשה

אנו מעדיפים שתלמידי הדוקטורט שלנו יתחילו ב- 21 בספטמבר 2021, במקביל לתחילת תקופת הסתיו של אוניברסיטת סאסקס. תזמון זה ממקסם את ההזדמנויות שלך לקחת חלק במפגשי אינדוקציה והדרכות, הן ב- IDS והן באוניברסיטת סאסקס.

לכניסת ספטמבר מועדי הבקשה הם:

 • 21 ביוני 2021 לסטודנטים בינלאומיים
 • 21 באוגוסט 2021 עבור סטודנטים בבריטניה / האיחוד האירופי.

בנסיבות חריגות IDS עשוי לאפשר לסטודנטים להתחיל את הדוקטורט על ידי מחקר בינואר (לדוגמה, אם בעיות ויזה מונעות כניסה לספטמבר). ייתכן שנוכל להציע גמישות מסוימת בתאריכי ההתחלה של סטודנטים המועברים מארגון אחר.

עלות המחיה

מצא את עלויות החיים טיפוסי ללימודים בבית Sussex

גלה אודות התנאים וההגבלות שלנו

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

1st in the world for Development Studies (QS World University Rankings by Subject 2020) – the Institute of Development Studies (IDS) transforms the knowledge, action and leadership needed for more equ ... קרא יותר

1st in the world for Development Studies (QS World University Rankings by Subject 2020) – the Institute of Development Studies (IDS) transforms the knowledge, action and leadership needed for more equitable and sustainable development globally, through our world-class research, learning and teaching. קרא פחות