דוקטורט ניתוח מתמטי, דוגמנות ויישום

כללי

תיאור התכנית

1

מטרת הקורס PhD

מטרת קורס PhD אנליזה מתמטית, מידול, ויישומים היא לחנך סטודנטים לתארים מתקדמים בתחומי ניתוח מתמטיים מודלים מתמטיים, והן ביישומים של ניתוח מתמטי מספרי למדע ולטכנולוגיה. המטרה היא לאפשר דוקטורים לעבוד כחוקרים ברמה גבוהה בתחומים אלה באוניברסיטאות, מכוני מחקר, וחברות פרטיות.

נושאי מחקר

פעילות האנליזה המתמטית מתמקדת בעיקר על משוואות דיפרנציאליות רגילות וחלקיות, על מערכות דינמיות, על חשבון הווריאציות, ועל תורת בקרה. חיבורים של נושאים אלה עם גיאומטריה משתנה ודגימת כדי מופחת גם מפותחים.

פעילות מידול המתמטי מכוונת לנושאים עבורו את הכלים הטכניים העיקריים להגיע מניתוח מתמטי. הנושאים הנוכחיים הם ניתוח multiscale, מכניקה של חומרים, micromagnetics, מודלים של מערכות ביולוגיות, דינמיקה של נוזלים ומוצקים חישובית ובעיות הקשורות לשלוט תאוריה.

היישומים של מתמטיקה שפותחו בקורס זה קשורים האנליזה נומרית משוואות דיפרנציאליות חלקיות של בעיות שליטה. פעילות זו פותחה בשיתוף עם MathLab לחקר הבעיות קרובות מהעולם האמיתי, מיישומים תעשייתיים ורפואים, וממנה מערכות מורכבות.

קווי מחקר עיקריים:

 • חשבון וריאציות ניתוח Multiscale
 • שימור דיניה בעיות התחבורה
 • תורת בקרה גיאומטרית וגיאומטריה תת-רימנית
 • מכניקה של חומרים ושל מערכות ביולוגיות
 • ניתוח קוי
 • אנליזה נומרית
 • ביולוגיה מערכות

המיקומים האחרונים אחרי דוקטורט SISSA:

 • אקול פוליטכניק (Palaiseau, צרפת),
 • אוניברסיטת אוקספורד (Oxford, UK),
 • המכון הטכנולוגי של קליפורניה (בפסדינה, ארה"ב),
 • אוניברסיטת קרנגי מלון (פיטסבורג, ארה"ב),
 • מרכז האוסדורף למתמטיקה (בון, גרמניה),
 • אוניברסיטת ראטגרס (ארה"ב),
 • Universität ציריך (Zürich, שוויץ)

חוקים כלליים

תכנית PhD מורכבת בשלוש / ארבע שנים של לימוד ומחקר.

הליך הבחירה העיקרי כולל בחינת כניסה. זה מחולק לשני חלקים: ב מבקשי החלק הכתובים מתבקשים לפתור בעיות מתוך רשימת נתונה בידי ועדת הכניסה. הבחינה בעל פה מורכב דיון על מבחן בכתב, על הנושאים הנלמדים בתוכנית הלימודים univerisity, ואולי על התזה של המבקש לתואר באוניברסיטה או על הישגים מדעיים אחרים. הכישורים והפניות המדעיים של המבקש נלקחים גם בחשבון.

שאינם אזרחי האיחוד האירופי יוכלו להתקבל על בסיס הבלעדי של הפעילות המדעית הקודמת שלהם, פרסומים, והפניות, בהליך טרום הבחירה. יש להם לעבור "בדיקה מוקדמת" בסוף השנה הראשונה שלהם.

תלמיד יכול לבחור בין תוכניות לימוד שונות מכוונים בתחומים השונים מכוסים כמובן לימודי התואר השלישי. בחודש הראשון של תכנית PhD, הפקולטה מאשרת את התוכניות הבודדות של מחקר, תוך לקיחה בחשבון את האינטרסים המדעיים של התלמידים ואת הכישורים כבר רכשו במחקרי הרקע האקדמיים.

בשנה הראשונה, תלמידים להשתתף בשני קורסים בסיסיים ויותר מתקדמים. כדי להתקבל השנה השנייה הם נדרשים לעמוד בבחינות של קורסים הכלולות בתוכנית הלימוד שלהם. סטודנטים מוזמנים להשתתף, ללא בחינות, גם כמה קורסים בתחומים שונים מאלה של תכנית הלימוד שלהם.

בסוף השנה הראשונה תלמידים מתחילים פרויקט מחקר, תחת פיקוחו של חבר סגל או של משת"פ חיצוני מאושר על ידי הסגל, באחד תחומי המחקר של תכנית PhD.

במהלך הסטודנטים בשנה השניים ושלישיים לעבוד עבור הפרויקטים המחקריים שלהם, להשתתף בפעילויות הסמינר של תכנית PhD, ולהשתתף כמה קורסים. בחינות צריכות להיות עברו רק על ידי סטודנטים שעבדו בשנה הראשונה שלהם בתכנית דוקטורט שונה.

סטודנטים לקבל את תואר הדוקטור לאחר הגשת עבודת הדוקטורט שלהם בהגנה זה מול ועדת בדיקה, שחבריה כוללים חברי SISSA צוות מומחים בינלאומיים בתחום. SISSA דוקטורט באחד הקורסים של פינת המתמטיקה הוא על ידי מקבילת החוק במידה האיטלקית "Dottore di Ricerca ב Matematica".

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals ... קרא יותר

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals such as Nature and Science. The School has also drawn up over 150 collaboration agreements with the world's leading schools and research institutes. קרא פחות