קרא את התיאור הרשמי

דוקטורט במידול מתמטי

סקירה כוללת

שימו לב: תוכנית זו כעת מגייסת מחלקה ראשונה שלה, שיחל ב בסתיו 2017.

מודלים מתמטיים הוא התהליך של פיתוח תיאורים מתמטיים, או מודלים, מערכות בעולם האמיתי. מודלים אלה יכולים להיות ליניארי או קוי, בדידים או רציפים, דטרמיניסטיים או סטוכסטיים, סטטי או דינמיים, והם מאפשרים לחקור, לנתח, וחיזוי ההתנהגות של מערכות במגוון רחב של תחומים. כל העסק מודלים מתמטיים יש ארבעה היבטים: התוכן של השדה הבקשה, נוסחה מתמטית וניתוח, שיטות אנליטיות חישובית (אשר לעתים קרובות כרוך מחשוב עתיר ביצועים), ואת פרשנות וניתוח של התוצאות. באמצעות מחקר מקיף, בוגרי תוכנית זו תהיה המומחיות לא רק להשתמש בכלים של מודלים מתמטיים במסגרות ייעודים שונים, אלא גם לתרום בדרכים יצירתיות וחדשניות כדי לפתור בעיות בין-תחומיות מורכבות כדי לתקשר ביעילות עם מומחי התחום בתחומים שונים .

תכנית הלימודים

המידה דורשת לפחות 60 שעות אשראי של עבודה כמובן ומחקר. תכנית הלימודים מורכבות משלושה קורסים משותפים בוגר נדרש, שלושה קורסי ריכוז בוגר נדרשים, קורס מחשוב מדעי מחשוב עתיר ביצועים (HPC), קורסי בחירה מתמקדים ריכוז המחקר הנבחר של התלמיד, וכן עבודת דוקטורט. לפחות 30 שעות אשראי של עבודה כמובן, כולל תכנית לימודים משותפת, נדרשת. בנוסף, לפחות 30 שעות אשראי של מחקר, כולל סמינר מחקר לתארים מתקדמים סטאז בינתחומי מחוץ RIT, נדרשת. לפחות שלוש שנים של לימודים במשרה מלאה או שווה ערך במחקר במשרה חלקית נדרשת. תלמידים חייבים לעבור שתי בחינות כשירות (המבוסס על קורסים נפוצים ואחד על קורסי ריכוז) עד סוף השנה השנייה שלהם וכן בבחינת מועמדות לפחות שנה אחת לפני שהשלים את העבודה שלהם.

הסטודנטים יפתחו תוכנית לימודים בהתייעצות עם ועדה מייעצת בתחום היישום. ועדה זו תורכב מנהל התכנית, אחד מבעלי התפקידים הראשיים הריכוז ומומחה מדומיין יישום הנוגעים לאינטרס המחקר של הסטודנט. הוועדה תבטיח שכל תלמיד יש מפת דרכים עבור סיום התואר שלהם מבוסס על אינטרס רקע מחקר של הסטודנט. התוכנית של המחקר שיעודכן לפי הצורך.

קורסי בחירה

קורסי בחירה עבור תוכנית מודלים מתמטיים הם יהיו זמינים מתוך הספר למדעי המתמטיקה; בנוסף, התוכנית עושה שימוש קורסי בחירה מתוכניות דוקטורט מדעים וטכנולוגיה אסטרופיסיקאליות מדע הדמיה, במדע צבע, ומדעי מחשוב ומידע, כמו גם קורסים מתוך תוכניות לתואר שני נוסף ב RIT. תוכניות אלה מספקות קורסי ספציפיתלתחום יישום שיכול להיות עניין של פרויקטים מחקריים בפרט.

קבלה מועמדת

מנהל התכנית משרת על Ph.D. ב ועדת קבלת מודלים מתמטית, ועדה עם נציגים שנבחרו בהתייעצות עם מוביל הריכוז.

כל תלמיד חייב לעבור שתי בחינות סיום כדי להתחיל בעבודת תזה. מטרתם היא כדי לקבוע אם יש התלמיד ידע מספיק של עקרונות מידול, מתמטיקה, ושיטות חישוביות לערוך מחקר דוקטורט. הבדיקות תנוהל על ידי ועדה ממונה על ידי מנהל תוכנית מודלים מתמטיים. התלמידים חייבים בבחינות כדי להמשיך Ph.D. תָכְנִית.

הבחינה הראשונה תתבסס על I אנליזה נומרית ואת הקורסים מודלים מתמטיים. הבחינה השנייה תתבסס על קורסי קרן ריכוז של התלמיד וחומר נוסף שייראה לו על ידי הוועדה. הבדיקות במוקדמות תנוהל פעמיים בשנה, בדרך כלל במהלך חופשת החורף ואחרי סיום הלימודים באביב.

כשתלמיד פתח הבנה המעמיקה של נושא מחקר המסה שלהם, ועדת הדיסרטציה מנהלת בדיקה כדי לקבוע אם התלמיד יתקבל מועמד לתואר הדוקטור. בדיקה זו צריכה להתבצע לפחות שנה אחת לפני התלמיד יכול להתקדם. מטרת הבדיקה היא לוודא כי התלמיד יש את ידע רקע הדרוש, את פיקוד על הבעיה, ובגרות רוחנית לבצע את נושא המחקר הנבחר. הבדיקה עשויה לכלול סקירה של הספרות, תוצאות מחקר מקדימות, וכיווני מחקר מוצע עבור העבודה הושלמה. דרישות לבחינת מועמדותו לכלול גם הצעת עבודה בכתב והצגת גינת פה של ההצעה.

יועץ מחקר מסה

לאחר שהתלמיד עומד בבחינות במוקדמות, התלמיד בוחר יועץ מחקר דוקטורט. בפועל, סטודנטים רבים עשו את הבחירה הזו, דה פקטו, לפני הבחינות, ועבור תלמידים כאלה שלב זה בתוכנית פשוט יהיה פורמלי מינהלי.

ועדת המחקר

פעם תלמיד בחר יועץ מחקר, התלמיד, עם הייעוץ של היועץ, יוצר ועדת מסה המורכבת מארבעה חברים, כולל יועץ המסה. הוועדה תכלול, בנוסף יועץ מחקר הדוקטורט, חבר אחר מי הוא חבר סגל SMS וכיסא חיצוני. הכיסא החיצוני יהיה חבר סגל RIT שאינו סגל כלול של תכנית המודלים המתמטית. חבר הוועדה הרביעי לא חייב להיות חבר של סגל RIT. אנו מצפים כי חברי הוועדה שאינם חברי סגל RIT יהיה מדענים תעשייתיים, מהנדסים, או חוקרים אחרים, או שהם יכולים להיות חוקרים באוניברסיטאות אחרות או מכוני מחקר; עם זאת, אנו כופים ללא הגבלות מיוחדות על חבר ועדת הרביעי. רכז תכנית המודלים המתמטי חייב לאשר כחברים בועדה, אנשים שאינם חברי סגל RIT. תפקידיו העיקריים של ועדת הדיסרטציה הם מתן הוא בבחינת המועמדות והגנת עבודתיהגמר. בנוסף, ועדת הדיסרטציה צריכה לסייע לתלמיד בתכנון וביצוע מחקר הדוקטורט שלהם ולספק הנחיות במהלך כתיבת התזה שלה.

סקירה שנתית

עם כניסתו לתוכנית, סטודנטים מוקצים יועץ אקדמי מהפקולטה התוכנית. עד השנה השנייה שלהם, סטודנטים להכריז על Ph.D. יוֹעֵץ. חבר סגל זה ישמש גם היועץ האקדמי העיקרי שלהם. עם הרכבתה של ועדת הדוקטורט, בדרך כלל עד סוף השנה השלישית של התלמיד, חברי הוועדה יישארו בקשר קבוע עם התלמיד כדי להבטיח התקדמות יציבה לקראת סיום. הוועדה של התלמיד תפגוש פעם בסמסטר כדי לדון בהתקדמות של התלמיד.

בדיקה סופית של העבודה

בדיקת עבודתיהגמר ניתן קבועה לאחר העבודה נכתבה ומופץ לוועדה. ועדת הדיסרטציה חייבת גם להסכים לנהל את הבחינה הסופית. עותקים של העבודה חייבים להיות מופצים לכל חברי ועדת הדיסרטציה לפחות ארבעה שבועות לפני הבדיקה הסופית. המבחן הסופי יכלול מצגת בעל פה של מחקר הדוקטורט כי הוא פתוח לקהל הרחב. מצגת הציבור הזה חייב להיות מתוכנן ולא שפורסמה בפומבי לפחות שבועיים לפני הבדיקה. לאחר המצגת, שאלות תהיינה שהופגנו מקהל מטפל תשאול פרטי של המועמד על ידי ועדת העבודה ייוצר. לאחר התשאול, ועדת הדיסרטציה תדון מיד ואילך להודיע ​​המועמד ואת מנהל בוגר מודלים מתמטיים של תוצאת הבדיקה.

תכנית לימודים

מודלים מתמטיים, Ph.D. תואר, מהלך טיפוסי רצף

תנאי קבלה

כדי להיחשב עבור קבלתי את הדוקטורט תכנית מודלים מתמטיים, מועמדים חייבות למלא את הדרישות הבאות:

 • שלח תעתיקים רשמיים (באנגלית) לכל העבודה לתואר הראשון ובוגר קורס הושלם בעבר,
 • החזק תואר בגרות מאוניברסיטה מוכרת,
 • שיהיה לך GPA מינימום של 3.0 לפחות בתחום העיקרי של המחקר,
 • להגיש ציונים מן הבחינה בוגר שיא (GRE),
 • שלח שתי המלצות מקצועיות, ו
 • להשלים יישום בוגר.
 • מועמדים בינלאומיים שהשפה הוא לא אנגלית חייבת להגיש ציונים ממבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL). ציון מינימום של 600 (מבוסס נייר) או 100 (מבוסס אינטרנט) נדרש.

עבודה כמובן קרן

הרשימה הבאה מכילה את עבודת קורס תשתית החיונית.

 • חדו"א בחדו"א המרובה משתנה הווקטור
 • משוואות דיפרנציאליות
 • אלגברה לינארית
 • הסתברות וסטטיסטיקה
 • אחת קורס בתכנות מחשבים
 • לפחות אחת מהפעולות הבאות: ניתוח אמיתי, אנליזה נומרית, או מתמטיקה דיסקרטית ברמה העליונה.

מועמדים ללא עבודה כמובן יסוד מספיק יוכלו להתקבל על תנאי ובקשו לקחת עד 9 נקודות של קורסים לתואר ראשונים. מנהל התכנית והתלמיד יסכימו בכתב על קורסי בסיס התלמיד יידרש לקחת, ולהצליח, לפני matriculating לתוך Ph.D. תכנית מודלים מתמטיים.

מידע נוסף

דוקטורט. ל- MS העברת

תלמידי הדוקטורט תוכנית יש את האפשרות של העברת והמשך לימודיהם בתוכנית שני מנוהל על ידי בית הספר למדעי המתמטיקה, עם האשראי שיינתן לעבודה כמובן נלקח כבר Ph.D. תָכְנִית.

דרישת תושבות

כל הסטודנטים בתכנית חייב להשקיע לפחות שני סמסטרים רצופים (קיץ נשלל) כסטודנטים במשרה מלאה תושב להיות זכאי לקבל את תואר הדוקטורט. אם הנסיבות מצדיקות, הדרישה לשהות וניתנים לויתור באמצעות עתירה רכז התכנית לתואר שני, אשר יכריע בעתירה של התלמיד בהתייעצות עם סגל יועץ ובוגר. הבקשה תוגש לפחות תשעה חודשים לפני להגן על התזה.

מגבלות זמן

מדיניות האוניברסיטה דורשת כי תוכניות דוקטורט להסתיים בתוך שבע שנים מיום התלמיד לעבור את הבחינה במוקדמות. כל המועמדים חייבים לשמור הרשמה רציפה במהלך שלב המחקר של התכנית. הרשמה כזו אינה מוגבלת במספר המקסימאלי של זיכויי מחקר החלימו על התואר.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
Rochester Institute of Technology (RIT)

ראה עוד 7 תוכניות שמוצעות על ידי Rochester Institute of Technology (RIT) »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date