דוקטורט למינהל ציבורי

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תכנית הדוקטורט במחלקה למינהל ציבורי מעניקה לסטודנטים חינוך עשיר ומגוון באמצעות שילוב של הכשרה מחקרית מעשית ובסיס של עבודות לימוד הממוקדות לתחומי העניין הספציפיים שלך.

מטרת ההכשרה לדוקטורט היא לצייד יחידים להוסיף את הידע למינהל הציבורי ותחומים נלווים באמצעות מחקר ממושמע. כאשר מתאמנים אנשי מקצוע מתחייבים לדוקטורט, עליהם להכיר בצורך להפגין כישורי מחקר משמעותיים ולקיים אינטראקציה עם סגל המחקר על בסיס מתמשך כאשר הם מתכננים ומבצעים את עבודות המחקר שלהם.

בוגרים המלצה

"כתוכנית לדוקטורט, UIC התבררה כבחירה מצוינת. הפקולטה נגישה מאוד, ואני עדיין נשאר בקשר עם מספר חברי סגל בימינו. הקורסים הם קטנים והתלמידים יוצרים קשר הדוק זה עם זה. כשאני נכנסתי לשוק העבודה, מצאתי בעקביות אוניברסיטאות אחרות שידעו את המוניטין של UIC בניהול פיננסי וגם חברי סגל בתכנית. קיבלתי בסך הכל שלוש הצעות עבודה אקדמיות בעלות מסלול קבוע, ובכל הצעת עבודה הייתה מעורבת מישהו בבית הספר שיש לו קשר עם מישהו ב- UIC. הייתי ממליץ מכל הלב על UIC לכל מי שרוצה לצאת למסע לדוקטורט במינהל ציבורי ". אנדרו קרוסבי | דוקטורט. AlumnusSponsored by Google Chromebooks Anete Lūsiņa / Unsplash

דרישות תואר

דרוש מינימום של 96 שעות סמסטר של שיעורי לימוד מעבר למבחן הקבלה. בעלי התואר השני במנהל ציבורי מטעם UIC או תכנית שווה ערך יקבלו בדרך כלל מקסימום 32 שעות סמסטר לקראת דרישת התואר. סיום הלימודים נדרש ממוצע נקודות ציון מצטבר של לפחות 3.00 (A = 4.00).

התמחויות:

 • ניהול ציבורי ועמותות: ההתמחות בניהול ציבורי ועמותי מכינה את הסטודנטים לערוך מחקר על ניהול סוכנויות בכל דרגות הממשל והעמותות. למרות שידע אודות הניהול בענפים אלה מושאל בכבדות מהידע על הניהול במגזר הפרטי, הניהול הציבורי שונה באופן מהותי בגלל ההקשר של הממשל הציבורי וערכי הציבור. למרות שאינם ארגונים ציבוריים, סוכנויות ללא כוונת רווח עומדות בפני דרישות ולחצים הדומים לאלה שעדיין שונים מארגונים ציבוריים.
  כל הדוקטורטים סטודנטים הבוחרים בתחום התמחות זה נדרשים לקחת PA 527, תורת ניהול הציבור
 • ניהול פיננסי: ההתמחות בניהול פיננסי מכינה את הסטודנטים לערוך מחקר על הניהול הפיננסי והמדיניות הפיסקלית של ממשלות, בעיקר ברמה הממלכתית והמקומית. זהו תחום מחקר רחב מאוד עם בסיסים תיאורטיים בתחומי הכספים הציבוריים, מדעי המדינה, ניהול וחשבונאות. הלמידה בהתמחות מתמקדת ביישום תיאוריות ומחקר בתחומים אלה על ההקשר של המגזר הציבורי על מנת להשפיע על מדיניות הממשלה והחלטות הניהול, וכן על מנת להעצים את הידע בתחום הרחב של המינהל הציבורי.
  כל הדוקטורטים סטודנטים הבוחרים בתחום התמחות זה נדרשים לקחת PA 554, סמינר מתקדם בניהול פיננסי.
 • שיטות סקר: ההתמחות בשיטות הסקר מכינה את התלמידים להשתמש בסקרים לביצוע מחקרים בכל תחומי הממשל הציבורי והעמותות ולבצע מחקר מתודולוגי על השימוש בשיטות הסקר. למרות שתכנון וניתוח סקרים הם מיומנויות שניתן להשתמש בהם במגוון רחב של תחומים מהותיים ותחומי לימוד, הסטודנטים מתמקדים במיוחד בשימוש בסקרים במחקר שנערך על ידי אנשי אקדמיה, ממשלה ועמותות.
  כל הדוקטורטים סטודנטים הבוחרים בתחום התמחות זה נדרשים לקחת הרשות 578, סקרים, חוות דעת ציבורית ומדיניות ציבורית.
 • ממשל עירוני ורשתות: התמחות ממשל עירוני ורשתות מכינה את התלמידים לערוך מחקר על מגוון המבנים הארגוניים שדרכם מתוכננים, מיושמים ומוערכים שירותי ציבור / אזורים ציבוריים מקומיים ואזוריים. סוגיות של מדיניות עירונית חוצות גבולות שיפוט מסורתיים ומחייבות שילוב של שחקנים הפועלים במגזרים שונים ובאזורים שונים. ממשל במסגרות עירוניות / אזוריות מתרחש באמצעות רשתות מרובות וחופפות של ממשלות, עמותות וארגונים למטרות רווח. התמחות זו בוחנת את הקמתן וניהולן של רשתות ממשלתיות וכן את יכולתן להתמודד עם האתגרים העומדים בפני קהילות ברחבי העולם. מחקר על ממשל עירוני שואב ספרות על ניהול שיתופי פעולה, מוסדות ממשל מקומיים, מדעי רשת, מדעי המדינה ומדיניות ציבורית.
  כל הדוקטורטים סטודנטים הבוחרים בתחום התמחות זה נדרשים לקחת מוסדות מקומיים, עירוניים, אזוריים ומדיניות ציבורית ברשות 562.

קבלה

מועמדים נחשבים על בסיס פרטני, תוך התחשבות בביצועים אקדמיים מעולים והבטחה להישגים עתידיים. על המועמדים להציג עדויות לכך שסיימו קורס סטטיסטי בוגר. סטודנטים עם חסר בתחום זה יידרשו לבצע עבודות נוספות נוספות כפי שקבע מנהל התוכנית. עבודות לימוד מסוג זה לא יחולו על דרישות התואר. המבקש המבקש קבלה לתכנית עם תואר שני הושלם חייב לקבל ממוצע ציון ציון מצטבר של 3.00 (A = 4.00) בכל עבודות הלימודים לתואר ראשון ו -3.5 בכל עבודות הקורס שלאחר קבלת הלימודים. על המבקש להגיש שלושה מכתבי המלצה מאנשים המכירים את הישגיו האקדמיים או את הניסיון המקצועי שלו. המועמדים נדרשים גם להגיש ציונים כלליים לבחינת רשומות בוגרים (GRE). על כל המועמדים להיות בעלי ציונים שמניחים אותם באחוזון ה -50 עבור כל חלק ב- GRE, וזה בערך ציון של 150 על החלקים המילוליים והכמותיים כאחד. אם מבקש לא מצליח להציג ציון GRE מינימלי של 150 לכל חלק של ה- GRE ו- GPA של 3.5, המבקש עדיין יכול להיחשב על ידי הדוקטורט. הוועדה. הוועדה תבחן את כל הראיות להבטחה גבוהה לכלול, אך לא רק את המגמה של כיתה בוגרת, סוג התוכנית לתארים מתקדמים, ניסיון בעבודה בוגרת.

הליך הבקשה

שלב 1: מלא את הבקשה למינוי לתארים מתקדמים . תוך 3 - 5 ימי עסקים לאחר הגשת בקשתך המקוונת, תקבל דוא"ל המאשר את קבלת בקשתך, וכן מציין שאתה רשאי להיכנס שוב למערכת כדי להתחיל להעלות את חומרי היישום המשלימים שלך.

שלב 2: שלם את דמי ההרשמה

שלב 3: יש להעלות את החומרים הבאים באופן אלקטרוני לאחר הגשת הבקשה המקוונת. עליכם לקבל דוא"ל עם סיכום היישום שלך, שיספק קישור אליו תעלה את המסמכים שלך.

 • העלה עותק של תמלילים מכל המוסדות בהם זכית בתארים ותמלולים מכל שאר המכללות והאוניברסיטאות שהשתתפו בשמונה השנים האחרונות. (אל תשלח תמלילי עותק קשיח, הם לא יתקבלו. סטודנטים צריכים לבקש תמלילים שהונפקו מרשם ולסרוק ולהעלות אותם באמצעות מערכת היישומים המקוונים. איננו יכולים להעלות תמלילים מטעם סטודנטים.)
 • לפחות שלושה מכתבי המלצה של פרופסורים או מפקחים לשעבר. את המכתבים צריך להיות כתוב על ידי מישהו שיכול לדבר אל היכולת שלך להצליח במחקר ובמחקר.
  • תידרש למסור כתובות דוא"ל עבור הממליצים שלך. המערכת תשלח דוא"ל שנוצר אוטומטית עם קישור אליו תוכל להעלות את מכתבי ההמלצה שלהם. אם יש לך יותר משלושה מכתבי המלצה שרוצים להגיש, שלח דוא"ל לשרה מקדונלד לכתובת smcdon1@uic.edu. שרה תצטרך להיכנס ליישום שלך כדי להוסיף פריט נוסף.

 • הצהרה אישית של עמוד אחד או שני עמודים. אנא זהה את תחומי ההתמחות הראשוניים והמשניים שאתה רוצה להמשיך בתוכנית בהצהרתך. תחומים אלה צריכים להיות בקנה אחד עם ההתמחות שמציעה התוכנית והמומחיות של הפקולטה. במידת הצורך, תוכל לשנות את תחום ההתמחות שלך במועד מאוחר יותר. תוכלו לבדוק את תחומי ההתמחות בעמוד האינטרנט הבא: Ph.D. תחומי ההתמחות נא לכלול את הדברים בהצהרה האישית שלך:
 • מה הרקע והאינטרסים האקדמיים שלך?
 • מדוע החלטת ללמוד מינהל ציבורי ברמה הבוגרת?
 • מהן המטרות המקצועיות שלך?
 • כיצד דוקטורט במנהל ציבורי משתלבים בתוכניותיך לטווח הקצר והארוך לקריירה המקצועית שלך?
 • אילו חברי סגל אתם רוצים לעבוד בחוג?
 • קורות חיים
 • דוגמת כתיבה
 • המדגם יכול להיות מאמר מקורס או מפרסום, אך עליו להתייחס לנושא עכשווי במינהל הציבורי באופן המדגים את יכולתו של המועמד להצטיין בתואר שלישי. תכנית. לחילופין, מועמדים רשאים לכתוב מאמר בן 3-5 עמודים
 • ציוני מבחן אחרונים (בני פחות מחמש שנים) מבחינת שיא הבוגרים (GRE) שהוגשו באמצעות ETS לקוד המוסד שלנו משנת 1851. סטודנטים בינלאומיים חייבים להגיש ציוני TOEFL או להעפיל לוויתור על TOEFL. הגש את ציוני ה- TOEFL שלך לקוד המוסד שלנו משנת 1851.
 • בקשה לטופס מינוי בוגר
 • אנא ציין בבירור בראש הטופס אם אתה מחפש עזרה או מלגה. רוב הדוקטורטים מועמדים המעוניינים בסייעות מקבלים אותם באמצעות מענקי סגל או אחד משבע מרכזי המכללה של המכללה כדי לעבוד על פרויקטים מחקריים. דוקטורנט בכיר סטודנטים מקבלים סיוע בהוראה, ולעיתים זמינות עזרה.

יש להעלות את החומרים המפורטים לעיל דרך מערכת ההגשה האלקטרונית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many way ... קרא יותר

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many ways to go about it. And that's really why there is a UIC CUPPA. קרא פחות