דוקטורט למינהל עסקים

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

קח את הקריירה לשלב הבא תוך שמירה על איזון בריא בין עבודה לעבודה!

מאתגר, גמיש ועולמי

תואר דוקטור מאירופה עם דגש על מחקר עסקי ויישומו בתעשייה.

זכייה בתואר דוקטורט נחשק מאוניברסיטה נחשבת היא חלום עבור אנשי מקצוע רבים! זה דורש מסירות ומחויבות לקבל את אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בחיים. תוכנית DBA הינה תואר דוקטור שלם אך מגיעה עם מעט סתירות לתואר דוקטור אקדמי. תוֹאַר. DBA מתמחה בניצול אפקטיבי של ניסיון מקצועי מרכזי במחקר מרומז בתעשייה.

תואר זה פותח ונמסר בשותפות עם אוניברסידאד קטוליקה דה מורסיה (UCAM), ספרד, המדורגת בין 10 האוניברסיטאות המובילות באירופה על ידי דירוג השכלה גבוהה של Times - 2019 לחינוך איכותי. התואר האחרון ניתן על ידי UCAM אשר יוענק בכינוס שנערך באוניברסיטה בספרד.

התוכנית תצייד את הלומדים במיומנויות הדרושות לתרום לייצור ולהפצת מדע יישומי בתחומי הניהול והמינהל העסקי. מסע המחקר מתבצע באמצעות משאבים דיגיטליים מפותחים, מורה אישי ותמיכה במדריכי מחקר. ניסיון למידה ומחקר זה מאתגר אותך לחדד את המומחיות הביקורתית והאנליטית שלך. תוכלו לפתח מיומנויות מחקר בכדי להיות מומחים בתחומכם עם יכולת מוכחת לחשוב מחוץ לקופסה. התוכנית נועדה להשתלב בלוח הזמנים העמוס של מנהלים בכירים שמבטיח את האיזון בין עבודה לעבודה ולמידה.

141824_pexels-photo-2182969.jpeg

על האוניברסיטה

UCAM הינה אוניברסיטה קתולית פרטית עם 20 שנות היסטוריה ולמעלה מ- 16,000 סטודנטים, המציעה 33 רשימות אירופיות רשמיות בולטות לתואר ראשון, 45 תואר שני ו -66 דוקטורט בין תארים יוקרתיים אחרים.

UCAM, שנוסדה בשנת 1996, הינה אוניברסיטה אירופית מוסמכת לחלוטין עם משימה ברורה: לספק לסטודנטים את הידע והמיומנויות לשרת את החברה, לתרום להרחבת הידע האנושי באמצעות מחקר ופיתוח. UCAM מעצים את התלמידים לפתח כישורים משלהם בעולם האמיתי. התשתית, המעבדות והאולפנים המובילים של הקמפוס, הקשורים במרכיבי למידה מעשיים, יכינו את התלמידים להוציא לפועל את הידע הנרכש שלהם.

על הסטודנטים לסיים התמחות במוסד ציבורי או פרטי בו הם יקבלו טעימה מתחום ההתמחות העתידי שלהם. UCAM הקימה יותר מחמישים קבוצות מחקר בשיתוף פעולה הדוק עם ארגונים כמו קוקה קולה, דנונה, וודאפון וסימנס, ומספקת לחלק מהסטודנטים את האפשרות לתרום בלימודים.

UCAM היא בין האוניברסיטאות הראשונות שהתאימו את תוכניותיה למערכת האיכות לחינוך האירופית, בעקבות תהליך בולוניה.

מה זה DBA?

הדוקטורט למנהל עסקים (DBA) הוא תואר דוקטורט מקצועי במשרה חלקית עם היקף ומוניטין בינלאומיים, שנועד לשפר את התרגול המנהלי והמקצועי באמצעות יישום תיאוריית קול ומחקר קפדני בנושאים אמיתיים ומורכבים בעסקים ובניהול.

זה משפר את היכולת של הלומדים לפתח את תורת הידע, את היישום שלהם בעסקים. ההיבט המרכזי של התוכניות הוא פיתוח מיומנויות אישיות, ייעוץ ומחקר בהקשר של מחקר קפדני ורלוונטי.

מי צריך לשקול DBA?

דוקטור למנהל עסקים מונע על ידי רצון להצית שינוי אמיתי בחברותיהם או בתחומיהם באמצעות קבלת החלטות מונעות נתונים. התוכנית תועיל במיוחד למנהלים מנוסים ברמת C, למנהלים בכירים, לראשי מחלקות, ליועצים, למחנכי ניהול ויזמים. חווית ה- DBA מאתגרת את הלומד לחדד מומחיות ביקורתית ואנליטית. תוכלו לפתח את כישוריכם במחקר ולהיות מומחה בתחום שלכם עם יכולת מוכחת לחשוב מחוץ לקופסה.

DBA ו- PhD - שווים אך שונים

ה- DBA היא תוכנית ברמת מנהלים המיועדת לאנשי מקצוע עובדים עם ניסיון ניהולי רב כמו גם תואר שני, המעוניינים להתקדם עוד בקריירה שלהם. ל- DBA יש קפדנות ורלוונטיות מכיוון שהיא תורמת לתיאוריה, לתרגול ולמחקר בעסקים ובניהול. תכנית ה- DBA הינה תואר דוקטור מן המניין, אך בניגוד לתואר דוקטור, יש התמקדות בניסיון מקצועי.

הדוקטורט התוכנית מכוונת למעוניינים להמשיך בקריירה ממוקדת מחקר באקדמיה.

הפוך את החוויה הארגונית שלך לידע והשפעה אמיתית על העסק שלך בעתיד.

מבנה התוכנית

התוכנית מציעה קורסים מובנים היטב, שנועדו לבנות יכולות מחקר. לאחר מכן פרוייקט מחקר שמטרתו להדגים את הכישורים והידע שנצברו בעבודת הקורס הראשונית, ותורם לשיפור והעצמת הנוהגים העסקיים הקיימים.

ה- DBA בנוי בשני שלבים.

שלב 1: זה מורכב מחמישה מודולים שנלמדו בשנה 1, ותורמים לנקודות של 60 ECTS.

שלב 2: עם סיום שלב 1 בהצלחה, הלומדים מתקדמים לסיים את "התזה המבוססת על תרגול" הסופי אשר נדרש להסתיים בעוד שנתיים מתחילת המחקר.

משך הזמן המקסימלי להשלמת המחקר הוא 3 שנים עם פרק זמן מינימלי של שנה.

פרס יציאה מוקדמת

סטודנטים מצליחים בשלב 1 יזכו בתואר שני לפילוסופיה (MPhil) בניהול על ידי אוניברסידאד קטוליקה דה מורסיה, ספרד אם התלמיד החליט לצאת מבלי לסיים את עבודת המחקר הסופית.

מֶשֶׁך

שלב למידה - שנה אחת

שלב מחקר - שנתיים

למרות שמונח המחקר הוא שנתיים הלומד יכול להאריך אותו בשנה נוספת. סטודנט שאפתן יכול אפילו להשלים את המחקר בשנה אחת גם על פי לוח הזמנים שלהם.

פרטי המודול

שנה 1

מטרת השנה הראשונה היא לספק בסיס תיאורטי ומעשי במתודולוגיית המחקר למחקר אמפירי מתקדם בתחום הניהול. החלק המאוחר של השנה הראשונה הוא ליישם ידע והבנה של מתודולוגיית המחקר על מחקר פיילוט בפועל והצעת עבודת גמר כוללת ולהרהר על ביצועיה שלה כחוקרת.

 • M1. מתודולוגיה ושיטות מחקר - 10 ECTS
 • M2. נושאי מחקר בניהול עכשווי - 10 ECTS
 • M3. פרויקט מחקר ביניים (מחקר פיילוט) - 10 ECTS
 • M4. תכנון פרויקט מחקר (הצעת תזה) - 20 ECTS
 • M5. פיתוח כחוקר (השתקפות אישית) - 10 ECTS

שנה 2 ו -3

מטרת השנה השנייה והשלישית היא לבצע מחקר ראשוני מן המניין בפיקוח מדריך. השנתיים משמשות להפקת עבודת גמר מפורטת העונה על ציפיות המחקר הנדרשות ברמת הדוקטורט.

 • M6. עבודת גמר מבוססת תרגול - 120 ECTS

תואר שני בפילוסופיה בניהול

פרס יציאה מוקדמת

הלומדים שיסיימו בהצלחה את השנה הראשונה עם 60 נקודות זכות, יזכו בפרס יציאה, מאסטר לפילוסופיה בניהול (M.Phil) מאוניברסיטאד קטוליקה דה מורסיה, ספרד. זה חל אם הלומד מחליט לצאת מהקורס מבלי לסיים את המחקר הסופי. פרס היציאה כפוף לתשלום הסמכה נוסף בסך 3000.00 דולר ארה"ב (בנוסף לתשלום של שנה).

הלומד יורשה לחדש את מחקריו בשלב מאוחר יותר אם ירצה להמשיך ב- DBA שלו לא יאוחר מחמש שנים מיום היציאה. יש להשלים בהצלחה את המודולים הבאים כדי להעניק תואר M.Phil:

 • M1. מתודולוגיה ושיטות מחקר - 10 ECTS
 • M2. נושאי מחקר בניהול עכשווי - 10 ECTS
 • M3. פרויקט מחקר ביניים (מחקר פיילוט) - 10 ECTS
 • M4. תכנון פרויקט מחקר (הצעת תזה) - 20 ECTS
 • M5. פיתוח כחוקר (השתקפות אישית) - 10 ECTS

תהליך הקבלה

זכאות

לאחר הגשת הבקשה, צוות הקבלה יבדוק אותה בכדי לאמת את זכאותך לתוכנית. אם זכאי, נקבע עבורך ראיון עם פאנל הראיונות של התוכנית.

לאחר האישור נקבע הראיון עם הפאנל. התהליך יתנהל באמצעות טלפון / סקייפ / זום עבור מועמדים בינלאומיים. התוצאות יפורסמו תוך שבוע מרגע הראיון שלך.

קריטריונים לקבלה

 • על מועמדים להיות בעלי תואר שני במנהל עסקים או תואר שני או שווה ערך ממוסדות מוכרים.
 • B- על המועמדים להיות בעלי ניסיון של לפחות שלוש שנים ברמה הניהולית.
 • C- על המועמדים לשלוט היטב באנגלית הכתובה והמדוברת. רמת אנגלית: 6.0 IELTS או שווה ערך.

תַשְׁלוּם

 • שנה 1 - 7000.00 דולר ארה"ב
 • שנה 2 - 3500.00 דולר ארה"ב
 • שנה 3 - 3500.00 דולר ארה"ב

20% הנחת נאמנות לחברי בוגרי MBA במוסדות קבוצת החינוך של ווסטפורד.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... קרא יותר

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. קרא פחות
שארג'ה , לאגוס , איחוד האמירויות המקוונות , קייפטאון , העיר כוויית , ריאד , יוהנסבורג , דמם , בחריין און ליין , אקרה , טורונטו , דובאי , קנדה און ליין , ניגריה און ליין , טורונטו , קייפטאון , אבו דאבי , מלזיה און ליין , עמאן , UK Online + 19 יותר פחות