דוקטורט - דוקטור לפילוסופיה בניהול

כללי

9 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

להשיג את הפוטנציאל האישי המלא שלך עם תוכנית הדוקטורט שלנו

גמיש תוכניות לימוד

תוכניות הלימוד הגמישות שלנו מבוססות על המודל האמריקאי להשכלה גבוהה , ומאפשרות לסטודנטים לבחור את הקורסים שלהם על פי דרישות הקורסים, מחקרים קודמים, תחומי עניין עכשוויים ושאיפות עתידיות .

United International Business Schools ( UIBS )

מוקדש מאז 2002 לחינוך בין-תרבותי עם פרספקטיבה גלובלית, United International Business Schools ( UIBS ) הוא מוסד עצמאי החינוך הפרטי עם קמפוסים באירופה ובאסיה. UIBS מציעה גמישות עסקית וניהול מחקרים על תואר ראשון (BA / BBA) ו פוסט (בוגר) בוגר ( תואר שני / MBA ו דוקטור / DBA ) ברמה המוביל פרטית (בעל תואר מוסמך) מעלות, וכן האמריקאי- תארים מוכרים בשיתוף עם שותפינו האקדמיים.

מקצוענים מנוסים

פרופסורים מוכשרים מבחינה אקדמית ומקצועית מנוסים מקשרים תיאוריה ומעשה על ידי הבאת מחקרי מקרה עכשוויים לכיתה, הכנת תלמידים להיות המנהיגים הגלובליים של העתיד.

שיטות הוראה אינטראקטיביות

הגדלים הקטנים בכיתה עם עד 30 תלמידים מאפשרים לפרופסורים להשתמש בשיטות הוראה אינטראקטיביות, ובכך להגדיל את האינטראקציה הקבוצתית, לשפר את הדינמיקה של הקבוצה ולבנות קשרים ארוכי טווח בין התלמידים.

קהילה גלובלית באמת

הקהילה הגלובלית האמיתית שלנו של סטודנטים, סגל וצוות, מורכבת מ -85 לאומים שונים מרחבי העולם, כאשר התלמידים מעריכים מאוד את המגוון התרבותי ואת היוזמה היזמית.

העברה בין קמפוסים

סטודנטים יכולים להעביר בין הקמפוסים על בסיס רבעוני עם תאימות תוכנית מובטחת . לוח השנה האקדמי הרבעוני שלנו מאפשר לימוד מתמשך של חו"ל ברחבי אירופה ואסיה .

תאריכי התחלה מרובים

התלמידים יכולים לבחור בין תאריכי התחלה מרובים בסתיו , בחורף , באביב ובקיץ של כל שנה אקדמית. עיצוב הקורס המודולרי ומבנה התוכנית מאפשרים תכנון אופטימלי של חינוך נוסף.

דרישות הקבלה

כדי להגיש בקשה, התלמידים יכולים למלא את טופס הבקשה המקוון שלנו @ apply.crossculturaleducation.org.

כדי למלא את בקשתך, שלח את המסמכים הבאים:

טופס בקשה
דמי רישום
קורות חיים
העתק של הדרכון או תעודת הזהות שלך
עותקים של כל התארים הרלוונטיים, תעודות, תעודות ותמלילים
מכתב מוטיבציה המציין את מטרות הקריירה שלך ואת הציפיות התוכנית
תמונה בגודל פספורט

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asi ... קרא יותר

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asia. UIBS offers flexible business and management studies at the Undergraduate (Bachelor/BBA) and (Post)Graduate (Master/MBA and Doctor/DBA) level leading to private (programmatically-accredited) degrees, and to American regionally-accredited and European state-recognized degrees in cooperation with our academic partners. "the inspiring excellence of a private college, the stimulating advantage of a small-scale environment" קרא פחות
ציריך , אנטוורפן , ברצלונה , בריסל , מדריד , טוקיו , אמסטרדם , מילאנו , ג'נבה + 8 יותר פחות