דוקטורט גרמנית וצרפתית

כללי

תיאור התכנית

תוכנית דוקטורט זו מפורסמת לכיתה וללמידה מרחוק. כל מי שמתעניין בתחומי הפילוסופיה הגרמנית הקלאסית והמודרנית, הפילוסופיה הצרפתית במאות ה -19 וה -20, הפנומנולוגיה הגרמנית והצרפתית, כמו גם הקבלה הבין-לאומית הנוכחית של הפילוסופיות הללו, יכול לחול, ותנאי הקבלה (המסמכים הדרושים להלן) לפגוש. תוכניות הלימודים של הדוקטורנטים בתוכנית זו כוללות את המחקרים הבאים: תקופת לימוד מינימאלית (לפחות מינימום משך): בנוסף להכנה של לפחות שלושה ימי לימוד בקורסי חובה על פי ההסמכה, שלושה מאמרים לפחות יפורסמו בהשתתפות שלושה כנסים לפחות כמו גם שני מחקרים לפחות בחו"ל הקשורים לתזה. התואר האחרון הוא בהוכחת ההישגים הנ"ל, בהגשת עבודת הדוקטורט וכן בהגנתם במסגרת בחינת הדוקטורט. סטודנטים לתואר שלישי מוצלח עשויים לקבל תואר דוקטור. להוביל.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

הליך הקבלה כולל:

הערכת הפרויקט של עבודת הדוקטורט על ידי מועצת הקבלה (5 נקודות לכל היותר). הקריטריונים הם הרלוונטיות של הפרויקט מבחינת הפרופיל של הנושא "הפילוסופיה הגרמנית והצרפתית", הקוהרנטיות העובדתית של הפרויקט, הכדאיות שלו, מספר מספיק של מקורות טקסטואליים והכישורים המקצועיים של המועמד.

הערכה של פעילויות המחקר הקודמות של המועמד (5 נקודות לכל היותר).

יש להגיש את הבקשה עם המארזים הבאים:

פרויקט מתאר את עבודת הדוקטורט עם הגדרת תחום המחקר וניסוח ברור של השאלות שיש לטפל בהן בפרויקט, ועם קביעת סוג הפרוצדורה ושלבי התהליך.

רשימה זמנית של טקסטים או מחברים או מקורות המשמשים את הדוקטורט, במבנה הבא: א) הטקסטים שכבר נחקרו, ב) הטקסטים, המחברים או המקורות שמהם מועמד רוצה לצאת לתזה דוקטורט.

בעל טקסט פילוסופי (שכבר פורסם או נכתב כחלק ממחקרים קודמים).

קורות חיים עם רשימת פרסומים.

אישור בכתב של מנהיג העבודה עם ההנהגה של עבודת הדוקטורט.

יש להסכים עם ראש עבודת הדוקטורט. המנהיג הוא חבר מועצת הסגל או ברשימת ראשי הדוקטורט שאושרו על ידי המועצה.


דרישות קבלה

הקבלה לתכנית של המורה דורש השלמת השכלה תיכונית, אשר אושר על ידי בית הספר לעזוב תעודת. הקבלה לתואר שני לתואר שני (תוכנית של מאסטר) הוא גם תלוי הכשרה הושלמה בכל סוג של תוכנית תואר.

שיטת אימות


נקודת מבט מקצועית

תכנית הדוקטורט בפילוסופיה הגרמנית והצרפתית מתאימה לעבודה מדעית עצמאית בתחום האקדמי וכן לפעילות במסגרת מוסדות פוליטיים ותרבותיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers uniqu ... קרא יותר

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers unique study programs and opportunities. קרא פחות