דוקטורט בתכנית בינתחומית אישית (אזור מחקר)

כללי

תיאור התכנית

התוכניות לתואר דוקטור לפילוסופיה (PhD) בתוכנית בינתחומית אינדיבידואלית (אזור מחקר) מיועדות לסטודנטים שיש להם יעדי מחקר מנוסחים היטב שלא ניתן להגיע אליהם באמצעות תכניות מחקר מבוססות לתארים מתקדמים. הם מטרתם ליצור דפוס לימודים אורגני של לימודים אורגניים כדי להקל על צמיחתם האינטלקטואלית של התלמידים, חקר לכיוון מחקר חדשני ומחויבות ארוכת טווח בתחום מחקר בין תחומי.

התוכניות מציעות לסטודנטים חופש אקדמי רחב ליצור תוכנית ייחודית לתארים מתקדמים המתמקדת בתחום מחקר מיוחד בדרכים המתאימות ביותר לאינטרסים והתשוקות האינטלקטואליות שלהם, על ידי עבודה על נושא מחקר בין תחומי ומשתמש בקורסים ממחלקות / מחלקות שונות לעמוד בתכנית הלימודים.

על התלמידים לפתח תכנית מחקר ומסגרת המאפשרת להם לחקור את תחומי המחקר הייחודיים שלהם ולעבוד עם המנחים שלהם מתחומי מחקר שונים כדי להמשיך ולהשלים את התואר.

בסיום התוכנית יקבלו הסטודנטים תואר דוקטור בתוכנית בינתחומית אינדיבידואלית . תחום המחקר שנבחר יצוין גם בתואר התואר (למשל דוקטורט בתכנית בינתחומית אינדיבידואלית (הנדסת ביוניקה)).

תוכנית הלימודים

 • דרישת אשראי מינימלית

דוקטורט: 21 נ"ז

 • העברת אשראי

בכפוף לאישור המפקח הראשי, המנחה / ים המשותפים ומנהל התוכנית, סטודנטים רשאים להגיש בקשה להעברת אשראי או החלפת קורס.

 • קורסים חובה / בחירה

דוקטורט:

מינימום של 21 נ"ז של קורסים לתארים מתקדמים ב- HKUST , מאושרים על ידי המפקח הראשי, המנחה / ים המשותפים / ים ומנהל התוכנית.

תוצאות למידה

עם סיום התוכנית בהצלחה, הבוגרים יוכלו:

 1. ליצור תכנית לימודים לתארים מתקדמים הקשרים בין ידע ומיומנויות מתחומים אקדמיים נבחרים, ובקיאות בתחומי המחקר הכמותי, האיכותי והמעורב;
 2. לפתח ידע והבנה של מושגים, שיטות וחומרים מתאימים בתחומים שהם מהווים את מסגרת לימודיהם באופן הולם;
 3. להפגין הבנות לימודיות ומיומנות של כישורי מחקר באמצעות בחינה מקיפה, אינטראקציה קבוצתית והערכה, מצגות מקצועיות והשלמה מוצלחת של הגנת התזה;
 4. פיתוח פרספקטיבות רב מימדיות ומיומנויות חדשניות לפיתרון בעיות לבעיות קיימות ומתעוררות; ו
 5. פיתוח תמהיל מיומנויות ייחודי המאפשר להם לתקשר ביעילות עם אנשים ברמות שונות ובתחומים שונים בארגונים ומחוצה להם.

דרישות קבלה

כדי להיות זכאי להתקבל, על המועמדים לעמוד בכל הדרישות הבאות. הכניסה היא סלקטיבית ועמידה בדרישות המינימום הללו אינן מבטיחות כניסה.

1. תנאי קבלה כללית של האוניברסיטה

המבקשים המבקשים להתקבל לתואר דוקטורט תואר צריך להיות בעל תואר ראשון עם רישום מוכח של ביצועים יוצאי דופן ממוסד מוכר; או להציג ראיות של עבודה משביעת רצון ברמה לתואר שני במשרה מלאה במשך שנה לפחות, או על בסיס משרה חלקית במשך שנתיים לפחות.

2. דרישות קבלה בשפה האנגלית

על המועמדים לעמוד בדרישות השפה האנגלית עם אחד מהישגי הבקיאות הבאים:

 • TOEFL-iBT: 80 *

 • TOEFL-pBT: 550

 • מבחן שנמסר על ידי TOEFL מתוקן: 60 (סה"כ ציונים עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)

 • IELTS (מודול אקדמי): ציון כולל: 6.5 וכל ציון המשנה: 5.5

* מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

המועמדים אינם נדרשים להציג ציון TOEFL או IELTS אם

 • השפה הראשונה שלהם היא אנגלית, או

 • הם השיגו את התואר הראשון (או שווה ערך) ממוסד בו אמצעי ההוראה היה אנגלית.

3. מידע נוסף

המועמדים נדרשים לפתח תוכנית מחקר כהצעה בכתב ולזהות את קבוצת הפיקוח של לפחות שני מפקחים עם אחד המשמש כמפקח הראשי. לפני הגשת בקשה, עליהם להקים צוות מחקר המורכב לפחות משני חברי סגל העובדים על אזורי מחקר שונים כדי להצדיק כי המחקר הוא בינתחומי.

על המועמדים להציע את תואר התואר (כלומר אזור מחקר). תואר התואר יחד עם תכנית הלימודים המוצעת על ידי הסטודנט והמנחים ייבדקו ויאושרו על ידי מנהל התוכנית והוועדות הרלוונטיות בתהליך הקבלה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות