דוקטורט בתיאוריה ובחינוך מוסיקלי

כללי

תיאור התכנית

מאפייני המחקרים

ההתמחות של תורת המוסיקה והחינוך מבוססת על בחירה וסינתזה של דיסציפלינות חינוכיות מוסיקליות ומוסיקליות, ומאפשרת הכנה מאוזנת של מומחים בעלי כשירות גבוהה בתחום המחקר וההוראה. בהתאם למגוון רחב של פדגוגיה מוסיקלית, ההתמחות עוקבת אחר היקף המחקר התואם את היעד: הכנת מומחים בתחום המחקר של החינוך המוסיקלי הכללי, הכשרה מקצועית ופעילויות אחרות הדורשות התמחות זו.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

מבחן קבלה

המועמדים ידווחו על הצעה לפרויקט מחקרי בכתב (כולל ביבליוגרפיה) עד 10 עמודים על הנושא המקצועי הנבחר של המועמד. יש לשלוח את פרויקט המחקר יחד עם הבקשה למחלקה למדעים, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת קרל. זה צפוי כי פרויקט המחקר יש רעיונות משלו מוכיחה יש כישורים לעבודה מדעית. הפרויקט צריך לכלול את המאפיינים של בעיית המחקר, את הרעיון הבסיסי של המטרות והמבנה של הנושא ואת השיטות במחקר תיאורטי וספרות מקצועית.

קריטריונים הערכה: המבקש יכול לקבל מקסימום של עשר נקודות, מספר הנקודות עבור הקבלה ללמוד מקבל לפחות שבע נקודות.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:


סיכוי קריירה

הבוגר מאומן לעבודות מחקר מדעי בשני עיסוקים: 1) כמורה לפסיכולוגית-אוניברסיטה ו -2) כפסיכולוגית-פסיכולוגית (פסיכולוגית ייעוץ, פסיכולוגית בית ספר, פסיכולוגית במוסדות אחרים עם כל דאגה חינוכית). הוא מסוגל לבצע מחקר אמפירי בתחום עיסוקו; לדון בו עם עמיתיו המדעיים; להרצות לתלמידיו; כדי להגיש בקשה למענק מדעי.

מחקרים אינם מפצים על לימודי המאסטר בפסיכולוגיה אם הם מתבקשים על ידי צ'יימברס או אגודות של פסיכולוגים כתנאי לפסיכולוגיה או למחקרים נוספים (במיוחד ברפואה). זה מוסיף את ההוראה הקודמת את היכולת למחקר פסיכולוגי בחינוך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all ... קרא יותר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all types of schools and school systems, at various levels of study (Bachelors and Masters) and forms. קרא פחות