דוקטורט בפסיכולוגיה חינוכית

כללי

תיאור התכנית

מאפייני המחקרים

Ph.D. מחקרים בפסיכולוגיה חינוכית מאמנים את הסטודנט בעבודה מדעית בפסיכולוגיה חינוכית, כלומר בפסיכולוגיה המיושמת בנושאים חינוכיים. המחקרים אינם מפצים על ההוראה הטרום-הדרגתית (תואר שני) בפסיכולוגיה, אם התבקשה על-ידי צ'יימברס או אגודות פסיכולוגים כתנאי לפסיכולוגיה או למחקרים נוספים (במיוחד ברפואה). הם מוסיפים את יכולתם של החוקרים בתחום החינוך באמצעות פסיכולוגיה ותפיסת ההקשר של מדעים אחרים של החינוך.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

מבחן קבלה

דיון בהצעה לפרויקט המחקר של המבקש עד 10 עמודים, כולל ביבליוגרפיה, המדגימה את עומק ההתמקדות שלהם בנושא המחקר בו הם רוצים להתייחס לתואר שלישי. יש לשלוח את פרויקט המחקר יחד עם הבקשה למחלקה למדעים, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת קרל. הפרויקט יכלול את המאפיינים של בעיית המחקר, את הרעיון הבסיסי של המטרות והמבנה של הנושא ואת השיטות הנחשבות מספרות תיאורטית, מחקרית וספרות מקצועית. רצוי, הפרויקט יהיה שיתוף חתום על ידי המורה ב spe, מומחה בנושא.

קריטריונים הערכה: המבקש יכול לקבל מקסימום של עשר נקודות, מספר הנקודות עבור הקבלה ללמוד מקבל לפחות שבע נקודות.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:


סיכוי קריירה

הבוגר מאומן לעבודות מחקר מדעי בשני עיסוקים: 1) כמורה לפסיכולוגית-אוניברסיטה ו -2) כפסיכולוגית-פסיכולוגית (פסיכולוגית ייעוץ, פסיכולוגית בית ספר, פסיכולוגית במוסדות אחרים עם כל דאגה חינוכית). הוא מסוגל לבצע מחקר אמפירי בתחום עיסוקו; לדון בו עם עמיתיו המדעיים; להרצות לתלמידיו; כדי להגיש בקשה למענק מדעי.

מחקרים אינם מפצים על לימודי המאסטר בפסיכולוגיה אם הם מתבקשים על ידי צ'יימברס או אגודות של פסיכולוגים כתנאי לפסיכולוגיה או למחקרים נוספים (במיוחד ברפואה). זה מוסיף את ההוראה הקודמת את היכולת למחקר פסיכולוגי בחינוך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all ... קרא יותר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all types of schools and school systems, at various levels of study (Bachelors and Masters) and forms. קרא פחות