דוקטורט בפיסיקה

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

המחקר המדעי בבית הספר למתמטיקה ופיסיקה דורג ביותר בתרגיל של ביקורת עמיתים לשנת 2014, כאשר 70% מהמחקרים נשפטים כמובילים בעולם או מובילים בעולם. פעילות המחקר בפיסיקה בבית הספר מתמקדת בחמישה מרכזי מחקר ספציפיים; כל חברי הסגל האקדמי שייכים לאחד ממרכזי המחקר המפורטים להלן.

  • אסטרופיסיקה (Ph.D. / MPhil)
  • סימולציה אטומית (Ph.D. / MPhil)
  • ננו-מבנית (Ph.D. / MPhil)
  • פיזיקה פלסמה (Ph.D. / MPhil)
  • תיאוריה אטומית, מולקולרית ופיזיקה אופטית (Ph.D. / MPhil)

ההרשמה היא על בסיס משרה מלאה או חלקית, בהנחיית צוות פיקוח הממונה על ידי האוניברסיטה. אתה צפוי להגיש את התזה שלך בתום שלוש שנים של רישום במשרה מלאה לתואר דוקטור, או שנתיים עבור MPhil (או חלקית במשרה חלקית).

תוכניות מחקר לתואר ראשון בתוך CNM לספק ניסיון והכשרה במחקר אקדמי המדינה- of-the-art: רבים של גדילי המחקר שלנו הם המובילים בעולם, כפי שמעידים הביצועים ב REF2014. בנוסף, רוב החוקרים שלנו לתואר שני נחשפים חומרים פונקציונליים photonics בחברות רב לאומיות הגדולות.

חבר סגל - ביה"ס למתמטיקה ופיסיקה

מידע מחקרי

אסטרופיסיקה (Ph.D. / MPhil)

אתה תהיה מעורב בחיפוש אחר supernovae רחוק מאיפה הם באו; ללמוד את האסטרואיד ואת האוכלוסייה השביט במערכת השמש; לחפש כוכבי לכת המקיפים כוכבים אחרים בגלקסיה שלנו; זיקוקי למידה ותהליכים דינמיים אחרים באטמוספירה של השמש. תהיה לך הזדמנות לבלות תקופות נרחבות במרכזי מחקר מובילים בעולם, כגון מצפה הכוכבים הדרומי של אירופה ומרכז טיסות החלל גודארד של נאס"א.

ב- Queen's אנו מובילים קונסורציונים אירופיים מרכזיים ונתמכים על-ידי תיק רב-תכליתי של מענקי מחקר ממגוון מקורות, כולל המועצה למדע וטכנולוגיה של בריטניה, החברה המלכותית והאיחוד האירופי.

סימולציה אטומית (Ph.D. / MPhil)

סימולציה אטומית היא שימוש בשיטות תיאורטיות וחישוביות כדי לחקור תכונות מבניות, דינמיות ואופטיות של מולקולות, נוזלים, מוצקים ופלזמות בקנה מידה אטומי. ניסויים חישוביים משמשים לפרש נתונים ניסיוניים קיימים ולחזות תופעות שטרם נצפו.

אתם תלמדו בעיות בממשקים בין פיסיקת החומר המעובה, מדע החומרים, הכימיה, הביולוגיה וההנדסה.

תוכלו לקיים אינטראקציה עם עמיתים מבוססי מעבדה בקווינס ובארצות-הברית, תוך התייחסות לשאלות בסיסיות ו / או מעשיות, ותתכננו ותפתחו מתודולוגיות סימולציה חדשות כדי לדגמן מצבים הנמצאים כיום מחוץ להישג יד, כגון עירורים אלקטרוניים, תכונות אופטיות של חומרים, אינטראקציה בין זרמים חשמליים, חום ואור.

ננו-מבנית (Ph.D. / MPhil)

באמצעות המחקר שלך, תוכל לעזור לקדם את ההבנה של העולם של חומרים המשמשים חיתוך האלקטרוניקה, פוטוניקה ומחשוב. אתה תסייע לחשוף נכסים חדשים ולעזור לפתח רעיונות כיצד נכסים אלה עשויים לשמש כדי לשנות את הדרך שבה הטכנולוגיה מפתחת בעשורים הבאים.

תהיה לך גישה כמה ציוד ומתקנים מתקדמים ביותר הזמינים כיום למחקר, הן באוניברסיטת קווינס ובאמצעות שיתופי פעולה בינלאומיים. על ידי עיסוק במחקר שלך, תהיה לך הזדמנות להיות מומחה הצמיחה דפוס של חומרים, אפיון של תכונות מגנטיות, אלקטרוניות אופטיות במיקרוסקופ high-end. כל אלה הן טכניקות שהופכות אותך לשכור ביותר בשוק האלקטרוניים העולמי פוטוניים.

תוכל ליהנות מן ההשקעות האחרונות במימון האחרונות שנעשו על ידי בריטניה הנדסה פיסיקלית מדע המועצה למחקר, ארה"ב, אירלנד R

פיזיקה פלסמה (Ph.D. / MPhil)

המחקר שלך יכלול זיהוי ותגובה לנושאים עכשוויים מרכזיים בתחום הפיזיקה של חומר ionised, תוך ניצול סינרגיה הנובעת משילוב הדוק של מחקרים ניסיוניים, תיאורטטיים וסימולציה, עם פעילויות מרכזיות בפלזמות בעלות לייזר ופלסמה, מהירות אטומית ומולקולרית הפיזיקה והאינטראקציה בין קרינה מיננת ופלסמה במערכות ביולוגיות. תוכל גם להפיק תועלת בהעברת ממצאי המחקר שלך למגזרים התעשייתיים והרפואיים.

המרכז לחקר המדעים המתמטיים (Ph.D. / MPhil)

תהיה לך בחירה מתוך מגוון רחב של תחומים מרגשים במתמטיקה טהורה, מתמטיקה שימושית, ומחקר סטטיסטי תפעולי. מרכז המחקר מציע התמחות בתחומים מגוונים כמו ניתוח פונקציונלי, תיאוריה ספקטרלית, אלגברה, טופולוגיה, אופטימיזציה, ניתוח נתונים טופולוגי, ניתוח הישרדות, דוגמנות בייסיאנית, כריית נתונים ועוד. אתם תצטרפו לקבוצה דינמית וצומחת, ותלמדו את השיטות העדכניות בתחום הבחירה שלכם ותרומה ליצירת מתמטיקה מקורית, בסביבה ידידותית ותומכת.

תיאוריה אטומית, מולקולרית ופיזיקה אופטית (Ph.D. / MPhil)

תוכלו לתרום לגוף של עבודה עם ההתפתחויות הגדולות האחרונות, כולל אינטראקציות לייזר שדה חזק עם אטומים ומולקולות, עיבוד מידע קוונטי, אופטיקה קוונטית, תרמודינמיקה קוונטית, אינטראקציות antimatter עם אטומים ומולקולות, פיזור אלקטרונים על ידי מטרות מורכבות מאוד כגון רכיבי שיא ברזל, ועל ידי אטומי רידברג, פיזיקת גוף קוונטית, מערכות אטומיות קרות במיוחד, וסימולציה של תכונותיהם, יסודות של מכניקת הקוונטים.

מבנה הקורס

אתה תהיה צפוי להגיש את התזה שלך בתום שלוש שנים של רישום במשרה מלאה לתואר שלישי, או שנתיים עבור MPhil (או במשרה חלקית שווה).

דרישות כניסה

בוגר

הדרישה האקדמית המינימלית להתקבל לתוכנית מחקר היא בדרך כלל תואר שני תואר שני גבוה תואר מ בריטניה או ROI הוא ספק, או הכשרה מקבילה מקובלת על האוניברסיטה. מידע נוסף ניתן להשיג על ידי יצירת קשר עם בית הספר למתמטיקה ופיסיקה.

סטודנטים בינלאומיים

לקבלת מידע על שווי ההסמכה הבינלאומי, בדוק את המידע הספציפי עבור ארצך.

דרישות שפה אנגלית

עדותו של ציון IELTS * 6.0, עם לא פחות מ 5.5 בכל רכיב, או הסמכה שווה מקובל האוניברסיטה נדרש. * נלקח בשנתיים האחרונות

סטודנטים בינלאומיים המבקשים להגיש מועמדות לאוניברסיטת המלכה בלפאסט (ועבורם אנגלית אינה שפתם הראשונה) חייבים להיות מסוגלים להפגין את מיומנותם בשפה האנגלית כדי להפיק תועלת מלאה ממסלול הלימודים או המחקר שלהם. אזרחים שאינם אזרחי EEA חייבים גם לספק את דרישות ההגירה של בריטניה והגירה (UKVI) לדרישות הגירה לאנגלית.

אם אתה צריך לשפר את כישורי השפה האנגלית שלך לפני שאתה נכנס לתוכנית תואר זה, INTO המלכה של אוניברסיטת בלפסט מציעה מגוון של קורסים בשפה האנגלית. קורסים אינטנסיביים וגמישים אלה נועדו לשפר את יכולתך באנגלית להתקבל לתואר זה.

  • אנגלית אקדמית: קורס אינטנסיבי לאנגלית ולימודי מיומנויות ללימודים מוצלחים באוניברסיטה
  • Pre-sessions אנגלית: קורס אינטנסיבי קצר אנגלית אקדמית לסטודנטים החל תוכנית לתואר באוניברסיטת המלכה של בלפסט ומי צריך לשפר את האנגלית שלהם.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... קרא יותר

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. קרא פחות