קרא את התיאור הרשמי

המטרה העיקרית של תוכנית הלימודים בפיסיקה Astroparticle היא לספק את נקודות הכניסה ואת הכלים המדעיים והתרבותיים כדי להשתתף בהצלחה מחקרים בפיסיקה חלקיקים, פיזיקה גרעינית, ואסטרופיזיקה, אסטרופיזיקה באנרגיה גבוהה, כוח הכבידה, וקוסמולוגיה. תשומת לב מיוחדת תינתן להיבטים ניסיוניים ופנומנולוגיים. יתר על כן, סטודנט לתואר שלישי בפיסיקה Astroparticle ב GSSI תהיה הזדמנות מיוחדת לעקוב ולהשתתף במחקר שנערך במעבדות גראן סאסו הלאומי (LNGS), עם הקהילה רחב של מדענים מכל רחבי העולם.

תוכנית הלימודים בפיסיקה Astroparticle מורכב 4 שנים של מחקר ומחקר. בשנה הראשונה מבחר רחב של קורסים יכסה מגוון רחב של נושאים והשנה תסתיים בבחינת גמר. סטודנטים יעבדו על פרויקט מחקר בפיקוחו של אחד או יותר מורים ומדענים של GSSI, של המעבדה הלאומית גראן סאסו הלאומי ו / או של הפרופסורים של אוניברסיטת ל 'אקילה. גישות בינתחומיות למחקרים ולמחקרים, חילופי רעיונות וחידושים מעודדים מאוד.

וַעֲדָה

פליקס אהרוניאן (מקס פלנק ודיאס), רוברטו אלויסיו, ונאמין ברזינסקי, פסקואלה בלאסי (INAF ו- GSSI), אוג'ניו קוקיה (GSSI), פרננדו פרוני (Universtà La Sapienza Roma ו- INFN), סטפנו רגאזי מילאנו ביקוקה ו INFN), גואדו מרטינלי (Universtà La Sapienza Roma), אנטוניו מאסירו (Università di Padova ו- INFN), סרג'יו פטררה (אוניברסיטת דל אקילה ו GSSI), קרלו Rubbia (GSSI ומקס פלאנק), פרנצ'סקו ויסאני (יו"ר, LNGS ו- GSSI).

מכון המדע של גראן סאסו מציע 34 Ph.D. מלגות בפיסיקה, מתמטיקה, מדעי המחשב ומדעי החברה.

href = "http://www.gssi.it/phd/


מכון גראן סאסו למדע (GSSI), שנוסד בשנת 2012 ב L'Aquila (איטליה) כמרכז ללימודים מתקדמים של המכון הלאומי לפיסיקה גרעינית (INFN) ולאחר מכן הוקם במרץ 2016 כבית ספר ללימודים מתקדמים, חינוך, מציע 34 Ph.D. משרות לשנת הלימודים 2018/19.


מכון ג.ש.י. ( www.gssi.it ) מזמין 10 מועמדים ב "Astroparticle Physics", 8 "במתמטיקה טבעית, חברתית ומדעי החיים", 8 ב"מדעי המחשב "ו -8 ב"מחקרים עירוניים ובמדע האזורי". השפה הרשמית לכל הדוקטורט הקורסים באנגלית.


המלגות מוענקות 4 שנים והסכום השנתי שלהן הוא 16.159,91 € ברוטו. כל דוקטורט לסטודנטים יש לינה חופשית במתקני המכון והשימוש בקנטינה.


את הבקשה יש להגיש באמצעות הטופס המקוון הזמין בכתובת www.gssi.it/phd/ עד 20 ביוני 2018, בשעה 18.00 (אזור זמן איטלקי).


לקבלת מידע נוסף, אנא פנה לשיחה עבור יישומים בכתובת www.gssi.it/phd/ או לכתוב דוא"ל info@gssi.it

קורסים בפיסיקה

מודל סטנדרטי של פיסיקת חלקיקים
קרלו Rubbia (GSSI ומקס פלאנק)
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 3 תוכניות שמוצעות על ידי GSSI - Gran Sasso Science Institute »

עדכון אחרון: April 15, 2018
This course is Campus based
Start Date
Nov 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Nov 2019
End Date
Aug 1, 2021
מועד אחרון להגשת בקשה

Nov 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Aug 1, 2021