דוקטורט בפילוסופיה

כללי

תיאור התכנית

הפקולטה לפילוסופיה של אוניברסיטת הרדץ Králové מציעה דוקטורט. תואר אשר עשוי להיות רדוף במשרה מלאה ללמוד. Ph.D. התוכנית מיועדת לסטודנטים אשר קיבלו תואר שני בפילוסופיה ודיסציפלינות מחקר בנושא.

dc

מה הם פילוסופיה?

Ph.D. הלימוד בפילוסופיה נועד לספק הכשרה איכותית בתחום החינוך והחקירה בתחום הפילוסופיה העכשווית, תוך התמקדות מיוחדת בפילוסופיה של מדעי החברה. Ph.D. המחקר מיועד לסטודנטים בעלי תואר שני בפילוסופיה או בדיסציפלינות קשורות.

בוגרי

הבוגרים יוכשרו באופן מקצועי, באופן מקצועי, באופן מלא, ללימודים מדעיים עצמאיים ולהוראה, לעבודה במוסדות ציבור, בתקשורת, בארגונים לא ממשלתיים.

מונחים כספיים

תואר דוקטור פרטי. סטודנט משלם 3,000 € בשנה, אשר ניתן לחלק את מקסימום של שני תשלומים (התשלום הראשון של לפחות 1,500 € ישולם עד סוף נובמבר, את התשלום השני שישולם עד סוף מארס לכל המאוחר) .

בתנאים מסוימים, ניתן לקבל זכאות למלגה חודשית של 430 €.

תנאים אלה הינם כדלהלן:

  • לתקופת הלימודים הראשונה: על המועמד להתקבל ולרשום לתוכנית לימודים, ועל מועצת המנהלים להעריך את הדוקטורט. תזה כמו הטוב ביותר או השני הטוב ביותר מכל הפרויקטים שאושרו (רק 2 מועמדים כל שנה לזכות מלגה).
  • עבור תקופת המחקר השנייה: עד סוף ינואר של השנה האקדמית בהתאמה לכל היותר, הדוקטורט על התלמיד להגיש את תכנית הלימוד האישית שלו (ISP), הכוללת את לוח הזמנים של ביצוע הבחינות, הזיכויים ופעילות הפרסום.
  • עבור כל תקופת מחקר נוספת: זה נחוץ עבור הדוקטורט. סטודנט כדי לציית לספק האינטרנט שלו. ציות זה מנוטר באופן שוטף על ידי מועצת המנהלים.
  • תנאי הכרחי לקיום המלגה פועל גם לטובת מחלקת ההורים וסגל ההוראה (כגון השתתפות בכנסים, הוראה וכו ').

gj

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Philosophical Faculty offers also full-time MA and PhD study programmes in English, i.e. MA study programme Central European Studies and two PhD study programmes Latin American Studies and African ... קרא יותר

The Philosophical Faculty offers also full-time MA and PhD study programmes in English, i.e. MA study programme Central European Studies and two PhD study programmes Latin American Studies and African Studies. Apart from these study programmes it offers a Preparatory course of Czech language and specialized university training for international students. קרא פחות