דוקטורט בפילוסופיה קלאסית

כללי

תיאור התכנית

בוגרי הדוקטורט. תוכנית בפילוסופיה קלאסית הם מומחים בשפות קלאסיות / ספרות עתיקה, המסוגלים לפתח את הידע שלהם בצורה יצירתית. עבודות הדוקטורט שלהם מעידות על המומחיות המצוינת של הבוגרים בהתמחות של בחירה בתוך פילולוגיה קלאסית, כולל בסיס אמין בתיאוריות ספרותיות או לשוניות. הבוגרים מצויידים בידע, בשיטות ובמיומנויות שפה הכרחיות לקריירה עצמאית, ויכולים להציג את ממצאי המחקר שלהם בכנסים, בכתבי עת, במונוגרפיות ובמהדורות של טקסטים עתיקים. הבוגרים יכולים לחפש עבודה כחוקרים ומרצים באוניברסיטה, עורכים ומתרגמים של פרסומים מומחים.


משך הלימוד: 4 שנים

שפת ההוראה היא אנגלית. פילולוגיה קלאסית היא תוכנית בתשלום שכר.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

בחינת כניסה: בחינה אחת, ראיון

  1. דיון בפרויקט דוקטורט. מסה: 0-30 נקודות;
  2. הערכת המחקרים הקודמים של המבקש, מחקר ופעילויות אקדמיות אחרות: 0-15 נקודות;
  3. הערכת הידע של המבקש בספרות שנייה (על פי הרשימה שהוגשה על ידי המבקש): 0-15 נקודות.

מועצת אזור הנושא אינה מציעה או מטילה דוקטורט מסוים. נושאים, אבל פרויקטים מחקר צריך ליפול בתוך האוריינטציה המחקרית של המכון ללימודי יוונית הלטינית. על המועמדים להציע פרויקטי מחקר בהתאם להעדפותיהם האישיות בתחום הבלשנות הלטינית, בלשנות יוונית עתיקה וספרות יוונית עתיקה.

מוצע Ph.D. יש להתייעץ מראש בנושאים עם יו"ר מועצת אזור הנושא. יו"ר מועצת אזור הנושא (מנהל התכנית): doc. PhDr. Dagmar Muchnová, CSC, דואר אלקטרוני: Dagmar.Muchnova@ff.cuni.cz.


את המועמד ניתן לקבל רק אם הוא מקבל לפחות 30 נקודות בבחינת הכניסה, ובמקביל מקבל נקודות מספיקות בין המספר הצפוי של תלמידים שהתקבלו לתכנית או לסניף המתאים (עיין ב את ההליך תנאי הקבלה החלים על תוכניות הפרט וענפי המחקר); הקבלה תינתן לכל המועמדים אשר יקבלו את אותו מספר נקודות כמו המבקש שמגיע אחרון בדירוג הקבלה. יש לציין כי מספר ההרשמות הצפויות השונות חל על הלימוד המלא והמקובל. לא ניתן לקבל את המועמדים בלי לספק, לא יאוחר מיום ההרשמה, עדות לחינוך הקודם שלהם (ראה סעיף 5.4).


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe.

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe. קרא פחות