קרא את התיאור הרשמי

דוקטורט בענייני הימי

האוניברסיטה הימית העולמית (WMU) הוקמה על ידי הארגון הימי הבינלאומי של האו"ם ב -1983, והיא מוסד של IMO לחינוך ולמחקר שלאחר המוות בתחום הימי. משמעות הדבר היא כי WMU ממוקמת באופן ייחודי להציע תובנה והבנה של האמנות של IMO, פעולות ומדיניות. התוכנית מציעה את ההזדמנות לבצע מחקר על פני השטח הימי, אך עם דגש על נושאים הקשורים המשימה IMO של בטיחות ימית, אבטחה והגנה על הסביבה. תוכנית הדוקטורט שלנו מציעה גישה ללא תחרות למומחים ימיים בינלאומיים הן בתוך האקדמיה והן מחוצה לה, ולארגונים הפועלים בחזית המחקר והפיתוח. סטודנטים לדוקטורט הגיעו לאוניברסיטת WMU מהמגזר התעשייתי, האקדמי והמגזר הממשלתי, והשלימו את עבודת הדוקטורט שלהם במגוון רחב של תחומים, החל מחקירת השמנת נפט ועד ניתוח הלמידה הארגונית בחברות הספנות.

תוכנית הדוקטורט מורכבת מ -240 ECTS אשראי שהושלם בדרך כלל על פני תקופת רישום של שלוש עד שש שנים. המועמדים עשויים להתבסס באוניברסיטה או במקומות אחרים, בדרך כלל במקום עבודתם. בטווח הזמן המועמדים יכולים לעבוד בקצב שלהם, אשר יכול גם להשתנות במהלך תקופת ההרשמה שלהם. מועמד שהשלים חלק מדוקטורט במקום אחר יכול להעביר לתוכנית ה- WMU מעמד מתקדם. תקופת ההרשמה שלהם ל - WMU תשתנה בהתאם לכמות המחקרים שכבר השלימו, אך תקופת ההרשמה המינימלית המותרת חייבת לכלול לפחות אחת, סמינר התקדמות אחד ועבודת הדוקטורט (120 EC).


תחומי מחקר עיקריים

ימית ניהול סביבתי: נושאים סביבתיים באוקיינוסים על חופי, במיוחד אלה הקשורים לנושאים ימיים כגון משלוח. נושאים בינתחומיים הקשורים אוקיאנוגרפיה, זיהום וניהול סביבתי גם נופל בתחום זה של המחקר.


המינהל הימי: חוק, מדיניות וביטחון: תפקידי החקיקה, הרגולציה והאכיפה של ממשלות ומנהלים בהקשר של בעיות ספציפיות העומדות בפני התעשייה הימית. אלה כוללים את הביטחון, חוק הים, זכויות של ימאים, תקני עבודה, חוק איכות הסביבה הימית וכן הלאה.


ניהול משלוחים וניהול הנמלים: אזור מחקר זה חוקר את כל תחומי המשלוח וניהול הנמלים ומציע הזדמנות לבצע חקירה מעמיקה בתחומי הכלכלה הימית, פעולות אוניות של הספינה או הנמל, וכן את מדיניות הספנות והנמלים, וכן כמו בתחומים הקשורים ללוגיסטיקה, מימון ספינות, טיפול במטען וממשל יציאות.


טכנולוגיה ימית וחינוכית: התפתחויות טכניות בתעשיית הספנות ותהליכים חינוכיים, לרבות נושאים תרבותיים, מגדריים ובלשניים. הוא כולל עבודה בינתחומית המקשרת בין חדשנות טכנולוגית וחינוך, כגון הדמיית אימון, טכנולוגיית מידע / תקשורת וניהול ידע ארגוני.


סיכונים ימיים ובטיחות מערכת: זוויות מחקר רב תחומיות בתחום ניהול סיכונים ימיים וניהול עם דגש מיוחד על בטיחות ימי ונושאים הקשורים אנושית. התפתחויות טכניות, כגון הרעיון של ניווט אלקטרוני או שימוש בסימולציה כדי לסייע בהערכת הסיכון הימי כלולים גם.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 - 6 שנים
תכנית מלאה
Price
50,000 USD
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date