קרא את התיאור הרשמי

אתה תהיה משכיל להיות מעצב חדשנות בת קיימא לפתח את המיומנויות הנדרשות כדי לנהוג יצירתיות צוות רב תחומית.

דוקטורט - (3 שנים)

דוקטורט בעיצוב

ללמוד תוך כדי עשייה

ב SDS, עיצוב הוא לימד על ידי "עושה", עם גישה אחראית כלפי הזדמנויות גדולות לפיתוח בר קיימא. חברות חברות לעבוד עם המוסד שלנו לפתח פרויקטים אמיתיים של חדשנות בת קיימא. צוותי הפרוייקט מורכבים מתלמידים מכל רמת לימודים עם רב-תחומיים (אדריכלות, עיצוב, הנדסה, שיווק, מדעי החברה, ...) ורקע רב-תרבותי (סטודנטים בינלאומיים).

שיטות חדשות

חשיבה עיצובית, חדשנות חסכנית, עיצוב ידע, חדשנות חברתית, הן חלק מהשיטות הפדגוגיות שלנו. תקופות חליפין בין-לאומיות הן גם חלק חיוני מחינוך העיצוב שלנו.

לחשוב על ידי ציור

ציור הוא הכלי הראשון של מעצב. הציור מאפשר התממשות הדמיון, לפתח דיאלוג חוצני בין פרופילים שונים של עבודה, כדי לשפר את הייצוג של תרבויות המותג ושל העולם, ... הוא גם עוזר למעצב לחשוב, מחזיק עט בידו, על סיפורים יצירתיים חדשים בשביל העתיד.

עיצוב בר קיימא

כיצד להעלות על הדעת את התכנון לעתיד, תוך התמקדות בנושאים חברתיים, סביבתיים, כלכליים ותרבותיים של העולם (4 עמודי התווך של פיתוח בר-קיימא)? אקו עיצוב, ניתוח מחזור חיי המוצר, ביו-מימטיקה, ... ישנן שיטות יצירתיות חדשות.

מדעי החברה

אם ההגדרה של העיצוב היא "איך לעזור לאנושות לחיות חיים טובים יותר על הפלנטה שלנו", הידע של אחרים הוא ההבנה המרכזית ביותר עבור מעצב. סוציולוגיה של המשתמש, אנתרופולוגיה, סמיוטיקה, ... הם ידע בסיסי של כל תהליכי התכנון.

ללמוד תוך כדי עשייה

מה יכול להיות יותר אטרקטיבי עבור מעצב מקצועי בעתיד מאשר להיות חלק מצוות, מול הביקוש של חדשנות בת קיימא עבור חברה גדולה של החברה הזכות על השנה הראשונה של הלימודים? הלימוד על ידי עושה כולל את המפגש של החיים המקצועיים האמיתיים, לבנות רשת מקצועית עבור התמחויות עתידיות והזדמנויות עבודה, כדי לדון עם אנשים מנקודות מבט שונות של דורות ...

פרוטוטייפ

כיום הייצור של מוצרים הוא בהישג יד. מודלים אב-טיפוסיים ואנלוגיים (עם כלים מסורתיים) וכלים מספריים (במעבדת ה- fab של המוסד שלנו, מדפסות תלת-ממד, חותכי לייזר), מאפשרים לאשר את הצורות של מוצרים משורטטים. אב טיפוס הוא גם אפשרי באמצעות קונסטרוקציות אלקטרוניות של אובייקטים אינטראקטיביים.

שיטות התחדשות

חשיבה עיצובית, חדשנות חסכנית, עיצוב ידע, ביו-מימטיקה, חדשנות חברתית, חדשנות פתוחה, הם חלק מהשיטות החיוניות ללמוד, ליישם אותם על סוגים שונים של תפיסה. ב SDS אנחנו אפילו עיצוב מתודולוגיה העיצוב שלנו!

כלים דיגיטליים

לאחר הציור הידני, הכלי המספרי משתלט. CAO ו DAO ב 2D ו 3D הם היסוד לייצג, להרות, להמחיש ולהנפיש חפצים בהקשר שלהם מרחבית. הכלי המספרי חיוני גם לתקשורת בין הפרופילים השונים של היוצרים.

שיטות אחרות

הנדסה, שיווק, אדריכלות, סוציולוגיה, ... לצד עיצוב השחקנים הגדולים של חדשנות. כדי להבין ולדבר את שפת המקצועות האחרים, לקבל את הערך המוסף של פרספקטיבות שונות, לעבוד בצוותים שונים, בצורה חוצתית ופלוריסציפלינרית, לערבב את התרבויות השונות של העולם ... חלק מה את הדרכים רבות כדי לשפר את היצירתיות.

חילופי אקדמיה

ב SDS ניתן להשתתף בתוכנית חילופי הבינלאומי. בית הספר שלנו הוא חבר עמית של הרשת הגדולה ביותר בעולם של בתי ספר לאמנות ועיצוב ואוניברסיטאות (יותר מ 200 בתי ספר ב 48 מדינות): האגודה Cumulus.

תְקוּפַת הִתמַחוּת

בצרפת או בחו ל ", ההתמחויות פותחות פרספקטיבות חדשות. בין החברות השותפות הגדולות של בית הספר לעיצוב בר קיימא, מסוימים עשויים להציע התמחויות עם חברות בנות בינלאומיות שלהם. כמו כן, מוסדות ושותפים לא ממשלתיים המבוססים בעולם באופן קבוע מחפשים מתלמידים סטודנט לעבודה בשטח.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 שנים
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date