דוקטורט בספרנות

כללי

תיאור התכנית

הדוקטור לפילוסופיה (PhD) בספריית ומדע האינפורמציה פתוחה בפני ספרנים שנמצאים ABD, או יש שני תארים לתואר שני, אחד כי הוא ALA מוכר למדע הספרייה ואחד בתחום אחר, או את עבודת הקורס שווה ערך. הדוקטורט בספרנות והמידע נועד לענות על צורך מקצועי על ידי ספרנים, ומתמקד המשימה של האוניברסיטה הבינלאומית ללימודי מוסמכים (IUGS). משך הזמן כדי להשלים את תואר הדוקטור משתנה. כדי להיות בטוח, רוב המועמדים יכולים להשלים דרישות הדוקטורט שלהם בשישה (6) עד שמונה עשרה (18) חודשים. כמובן, זה תלוי ברמה שלהם התלהבות, ניסיון מעשי, התדירות בחיבור עם מנטור, ומחויבות אישית במאמצים לכל חיים.

שישים ושישה (66) זיכויים בוגרים נדרשים עבור העברה. זיכויים אלה ניתן לקבל לפני או לאחר אשפוז. נקודות זכות נוספות עשרים ושבע (27) הם להיות הרוויח באוניברסיטה הבינלאומית ללימודי מוסמכים (IUGS). מועמדים נדרשים לבצע את הפעולות הבאות:

 • שש (6) זיכויים של מחקר בלתי בכיתה ועיצוב. זהו היסוד במשך שמונה עשרה (18) אשראי אישרה את עבודת הדוקטורט והגנה בעל פה;
 • שלוש (3) אשראי שמונת ימי סמינר דוקטורט תושבות עשרת הימים בדומיניקה.

שישים ושישה (66) העביר הזיכויים עשרים ושבעה נוספים (27) זיכויים אשר הרוויח ב IUGS יסתכמו תשעים ושלוש (93) נקודות. זה נועד כדי לענות על דרישות קדם אקדמית עבור תואר שלישי ספריה ללימודי מידע.

לפני כתיבת עבודת הדוקטורט, כל המועמדים חייבים לבחור מנטור עם דוקטורט בתחום שקשור לימוד, כך הוא או היא עשויה להנחות את הדוקטורנט עם מסה מוצלחת. החונך אמור להביא את המומחיות, הניסיון בעולם האמיתי, ערך ואתיקה מחקר על עבודת. מקצועי זה עשוי להיבחר על ידי הדוקטורנט או יש חונך מתאים אשר התאמן היבט ספרנות, מערכות מידע, סיפורים, או ניהול ירכיב שהוקצה על-ידי יו"ר הספרנות.

הסביבה האקדמית באוניברסיטה הבינלאומית ללימודי מוסמכים מכבדת את ההתפתחות המקצועית של דוקטורנט, רקע אקדמי, ואת הנתיב שלהם בהוספת לגוף רחב של ידע. מועמדי אג"ח דוקטורט עם חונכים, אנשי סגל וסטודנטי בחור באמצעות מחקר, סמינרים ומצגות, ותקשורת עקבית, תוך בחינה להשיג מטרות המקצועיות שלהם.

דרישות לתואר

דוקטור לפילוסופיה (PhD)

 • שני אדונים 'מעלות, אחד בספרית ואחד בתחום אחר, או את עבודת הקורס שווה ערך.
 • תיעד ניסיון מקצועי רלוונטי.
 • 93 נקודות זכות *, הכוללת את הפעולות הבאות:
  • 66 נקודות זכות לתואר שלאחר בגרות * On-line עם IUGS או העברה, לפני, או אחרי הודאה.
  • מחקר ועיצוב, I & II. (12 נ"ז) **
  • סמינר בוגר בן שמונה ימים בבית הנציבות עשרה ימים (3 נ"ז).
  • דיסרטציה הביטחון שבעל פה. (12 נ"ז)

*כל האשראי הבוגר הרלוונטי, כוללים זיכויים אלה מן התארים מתקדמים, כמו גם בוגר ברמת אושר, המשך-חינוך, הסמכה וקורסי רישוי.

**למידה מרחוק.

עדכון אחרון: אוג 2016

אודות בית הספר

Designed for professionals with diverse educational backgrounds and experience, programmes at IUGS are structured to meet the needs of qualified people seeking to complete their formal credentials.

Designed for professionals with diverse educational backgrounds and experience, programmes at IUGS are structured to meet the needs of qualified people seeking to complete their formal credentials. קרא פחות